PUBG Mobile 0.19.0 Güncelleme Sızıntıları

PUBG Mobile 0.19.0 güncellemesi
PUBG Mobile Sezon 14 Güncelleme Sızıntıları

PUBG Mobile 0.19.0 güncelleme sızıntıları gelmeye başladı. Birçok YouTuber’a göre, PUBG Mobile’da bir sonraki güncelleme ile yeni bir silah, harita ve TDM modu olacak.

PUBG Mobile 0.19.0 Güncelleme Sızıntıları

PUBG Mobile Sezon 13 yaklaşık iki hafta önce 0.18.0 güncellemesi ile başladı. Bazı oyuncular yeni sezon güncellemesinin tüm özelliklerini daha keşfetmemiş olmasına rağmen bir sonraki güncelleme ile ilgili haberler şimdiden gelmeye başladı.

PUBG Mobile sezon 14 güncellemesi
PUBG Mobile: Yeni TDM Modu

Yeni bir TDM Modu

Çin beta sunucularında yeni bir TDM modu bulunuyor. Bu sızıntılar oldukça eski olmasına rağmen, yeni bir TDM’in 0.19.0 güncellemesiyle sunulmasını bekleyebiliriz. Bu modda, bir düşman öldürdüğünüzde yeni bir silah elde eder ve belirli bir kill veya tüm silahları tamamlayan oyunu kazanır.

PUBG Mobile 0.19.0 güncelleme detayları
PUBG Mobile oyuna yeni bir hızlı nişan özelliği getiriyor.

Hızlı Ateş/Dürbün Butonu

Adından da anlayabileceğiniz gibi bu düğme ile aynı anda nişan alıp ateş edebileceksiniz. Oyunculara göre PUBG Mobile, bu özelliği Call of Duty Mobile’dan ilham aldı.

PUBG Mobile 0.19.0 güncelleme sızıntıları
PUBG Mobile Mosin-Nagant

Yeni Keskin Nişancı Tüfeği: Mosin Nagant

Güncelleme ile yeni bir keskin nişancı tüfeği Mosin Nagant’ın da oyuna eklenmesi bekleniyor. Bu silah oyunun PC sürümü için piyasaya sürüldükten sonra mobil versiyona gelecek. Ayrıca iddialara göre bu yeni silahın Kar98K’dan daha yüksek bir atış hızı ve hasarı var ve 7.62 mühimmat gerektirecek.

PUBG Mobile 0.19.0 güncelleme detayları
PUBG Mobile Erangel 2.0 – Yasnaya Polyana

PUBG Mobile’a Sezon 14’te Erangel 2.0 geliyor!

Erangel 2.0 haritasının konusu uzun zamandır geçiyor. Harita Çin’in beta sunucularında test edildi. PUBG Mobile sosyal medya hesabında dört tane resim yayınladı, bu resimler bir araya getirildiğinde ortaya çıkan görüntü Erangel 2.0 haritasına benziyordu.

PUBG Mobile 0.19.0 güncellemesinin temmuz ayının ikinci haftasında, bu sezonun Royale Pass’ının bitmeden hemen önce gelmesi bekleniyor. Önümüzdeki günlerde PUBG Mobile 14. sezonuna ait Royale Pass hakkında daha fazla sızıntının olması bekleniyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler