PUBG Mobile 0.19.1 Güncelleme Sızıntıları

pubg mobile 0.19.1 güncellemesine ait sızıntılar şimdiden gelmeye başladı.
PUBG Mobile 0.19.1 Güncellemesi
PUBG Mobile 0.19.1 güncelleme detayları sızdırılmaya başladı.

PUBG Mobile 0.19.1 güncelleme detayları oyunculara sızdırılmaya başladı. Birçok kaynağa göre bu gelecek olan yeni güncellemede yeni bir mod, harita, Fourex haritasına konum adları ve bir kaç farklı ayarlar olacak.

PUBG Mobile 0.19.1 Güncelleme Detayları

PUBG Mobile 0.19.0 güncellemesi geçtiğimiz günlerde oyuna getirilse de, Tencent sürekli oyuncu kitlesini kendinde tutmak adına oyuna sürekli yeni güncellemeler getiriyor. Şimdi ise karşımızda 0.19.1 güncellemesi bulunuyor. Bu güncellemenin oyuna ne zaman getirileceği hakkında net bir tarih yok.

PUBG Mobile Armory Arena
Oyuna gelecek olan güncellemede Armory Arena adına bir mod geliyor.

Yeni mod ve Harita

Armory Arena, PUBG Mobile’a dahil edilecek bir sonraki mod olacak. Bu modda, oyuncular her bir öldürme yaptığında her silah için bir tane olmak üzere, 18 tane farklı silahı kullanarak birbirlerini öldürmeleri gerecek. Oyuncular her rakip öldürdüklerinde onlara puan gelecek ve mevcut sıralamaları bir kademe artacak. Oyun modunda bulunan 18 farklı silah ile 18 kişiyi öldürebilen oyuncu maçı kazanmış olacak.

Bu modda oyuna güncelleme ile gelecek olan Library haritası bulunuyor. Bu harita modun ana konumu olucak gibi görünüyor. Bu harita uzun raflardan ve merdivenlerden oluşan dev bir kütüphane.

PUBG Mobile Fourex Haritası
Fourex haritasının açıklanmış konumları.

Fourex Haritasına Yeni Konum Adları

PUBG Mobile yeni Fourex haritası, Erangel, Miramar, Sanhok ve Vikendi’deki 4 klasik haritanın bir kombinasyonudur. Haritanın sağ üst köşesi Vikendi’yi, haritanın sol alt köşesi Miramar’ı, sağ alt köşedeki ada Sanhok’u temsil ediyor. Haritanın en büyük bölümü ise  Erangel’i temsil ediyor.. Fourex, 4 haritanın hepsinin birleşimi olsa da, aslında 2×2 km boyutundaki PUBG Mobile’daki en küçük harita olacak.

Fourex’in ortaya çıktığı bir önceki yamada oyuncular haritadaki tüm konumların adlarını görememişlerdi. Şimdi ise yeni gelecek olan bu güncellemede tüm konumlar mevcut.

PUBG Mobile Kamera Döndürme
Yeni kamera döndürme seçenekleri eklendi.

Kamera Döndürme

0.19.1 güncellemesi ile oyuna yeni bir ayar eklenecek. Bu ayarda, oyuncular ADS kullanırken kamera döndürmeyi etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir. Bu özelliğin devre dışı bırakılması durumunda, etrafa bakarken kamerayı kilitler.

PUBG Mobile İsabet Efektleri
Artık kan renklerini istediğiniz zaman değiştirebileceksiniz.

İsabet Efektleri

Bu güncellemede artık oyunculara vurduğumuz kan renginin hangi renkte olacağını kendimiz seçebiliyoruz. İstediğiniz rengi istediğiniz zaman değiştirebilir ve oynayabilirsiniz. Daha öncesinde bunu renk körü modunu değiştirerek yapabiliyorduk ancak artık buna gerek kalmadan da kan rengini değiştirebileceğiz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts