PUBG Mobile 10. Sezon Royale Pass İçin Bilmeniz Gerekenler

PUBG Mobile yeni sezon öncesi bilmeniz gerekenler:
PUBG Mobile 10. Sezon Royale Pass

PUBG Mobile 10. sezon Royale Pass için çıkış tarihi belli oldu. Yeni sezon öncesinde 9. sezon başarımlarını açmak için artık oyuncuların sayılı günleri kaldı. Peki yeni sezon hakkında neler biliyoruz?

PUBG Mobile 10. Sezon Royale Pass

Aslında PUBG tarafından yapılan açıklamalarda yeni sezona dair çok fazla detaya yer verilmedi. Ancak sızan bilgiler ışığında yeni sezon hakkında bazı bilgiler edinebiliyoruz. Örneğin yeni sezonun Mad Max temasında geçmesi bekleniyor. Çıkacak birçok kostümün ise çöl temalı olması bekleniyor.

Ünlü bir YouTuber kendi kanalında PUBG Mobile 10. Sezon hakkında bazı bilgiler sızdırdı. Bu bilgiler arasında Guardian Set, Desert Trooper Set, Snowflake Girl Set ve Irradiated Frog Set gibi kostümler de yer alıyordu. Tabii gelmesi beklenen yenilikler sadece bunlarla sınırlı değil. Aynı zamanda yeni silah kostümleri, kozmetikler ve 10. sezona özel paraşüt de yeni sezonla beraber oyuna gelmeye başlayacak.

PUBG Mobile 9. Sezon Ne Zaman Bitiyor?

Oyunun resmi sosyal medya hesaplarında yapılan açıklamada yeni sezonun 9 Kasım tarihinde tüm oyuncular için oynanabilir olacağı açıklandı. 9. sezonun bitiş tarihi ise 7 Kasım. Yani sezonun son anlarında başarımları açmak için bugünden itibaren sadece iki günümüz bulunuyor.

7-9 Kasım tarihleri arasındaki iki günlük ara boyunca yeni başarımlar açılmayacak ve ilerleme kaydedilmeyecek. Oyuncular 7 Kasım tarihine kadar yaptığı son ilerlemelerin hepsi kayda girecek. 9 Kasım’da oyuna gelecek güncelleme ile beraber de yeni sezon heyecanı PUBG Mobile’ı saracak.

Yeni Sezonda Yeni Görevler Olacak!

Yeni sezon duyurusunda dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise yeni görevler oldu. PUBG açıklamasında “yeni tema, yeni eşyalar ve hepsi yeni görevler” ifadesini kullandı. Yani sezonun başlamasıyla beraber tümüyle sıfırlanmış ve yenilenmiş görevler bizleri bekliyor. Her sezonda olduğu gibi bu görevleri tamamladıkça güzel hediyeler alma şansımız olacak. Ancak bu hediyeler konusunda henüz resmi bir açıklama yok. Yeni sezonun başlamasıyla beraber yeni ödüllerin de açıklanması bekleniyor.

PUBG Mobile 10. Sezon Royale Pass hakkında bildiklerimiz şimdilik bu kadar. PUBG Mobile dünyasından son gelişmeler ve özel içerikler için Mobidictum‘u takip etmeye devam edin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts