PUBG Mobile: 15x Dürbün oyuna gelecek mi?

PUBG Mobile’a 15x dürbün mü geliyor?
PUBG Mobile 15x dürbün oyuna ne zaman gelecek
PUBG Mobile 15x dürbün oyuna getirilecek mi?

PUBG Mobile 15x dürbün oyuna getirilip getirilmeyeceğine dair sosyal medyada da tartışmalar başladı. Tencent yayınladığı bir videoda 15x dürbünün görselini sızdırdı. PUBG Mobile’ın şimdiye kadar ki en büyük güncellemelerinden biri olan 1.0 güncellemesi, 8 Eylül’de oyuncular karşısına sunulacak. Bu güncellemenin içerisinde Erangel 2.0 haritası en büyük dikkat çeken özelliklerden olsa da, yeni yayınlanan videoda 15x dürbün dikkat çekmeye başladı.

PUBG Mobile 15x dürbün nedir?

15x dürbünün tam adı “15x PM II Dürbün” dür. Bu dürbün bilgisayar versiyonunun içerisinde bulunuyor ve sadece Air Droplarda ortaya çıkıyor. Bu dürbün PUBG Mobile’da bulunan en uzağı gösteren 8x’ten bile daha fazla yakınlaştırabilir. Mini14 veya AWM gibi yüksek mermi hızına sahip silahlar üzerinde 15x dürbün kullandığınızda muhtemelen rakiplerinizi sürekli darlayabilirsiniz.

PUBG Mobile 15x dürbün fragmanı
Tencent’in paylaştığı bir video da 15x dürbün oyuncular tarafından dikkat edildi.

Çok güçlü bir görüş özelliği gösterdiğinden dolayı, dürbünü açtığınız zaman ilk olarak dürbün kontrolüne hemen alışamayabilirsiniz ama pratik yaptıkça güçlendirilebilir. Bunu kullanırken yakın menzilde bulunan rakiplerinize de görüş sağlamak adına yakın menzil gösteren dürbünleri envanterinizde bulunduramanız sizler için yararlı olabilir.

PUBG Mobile 15x dürbün oyuna gelecek mi
15x dürbünü kullanmak başlarda çok zor olabilir, ama pratik yaparak alışabilirsiniz.

15x Dürbün PUBG Mobile’a geliyor mu?

Dürbün bilgisayar versiyonun da zaten mevcut olduğundan dolayı, Tencent mobil versiyona da getirebileceğine dair bilgileri sızdırdı. Oyuna getirilmemesinin ana nedeni ise telefonların işlemcisini ve ramini çok daha fazla yoracağından kaynaklanıyor. 15x dürbün çok fazla uzağı gösterdiğinden dolayı ekranınıza oyunda bulunan daha fazla özellik gözükecek ve bu telefonunuzun işlemcisini yoracak. Oyuna gelecek mi diye merak ediyorsan, az önce bahsettiğimiz gibi bir video içerisinde 15x dürbün gösteriliyordu.

PUBG Mobile 15x dürbünün görüş kapasitesi
PUBG Mobile 15x dürbünün görüş kapasitesi.

15x Dürbünün PUBG Mobile’daki rolü nedir?

Genel olarak bu dürbün Airdrop eklentilerinden biri olduğu için oyuncular bu dürbünü genellikle nişan alma yeteneğini daha da artırmak için kullanabilecek. 15x dürbüne sahip keskin nişancılar, çok daha uzun menzile görüş sağlayabilir ve bu özellik sayesinde daha fazla bir alanda göz gezdirebilecek. Dürbünün kontrol edilmesi oldukça zor olduğundan dolayı oyuna ilk geldiği andan itibaren hızlıca alışabilmek için 15x dürbüne geçiş yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bu dürbünün eklenmesi keskin nişancıları maçlarda daha da güçlü hale getirecek.

Tüm bunların yanı sıra PUBG Mobile’a ne kadar hakim olduğunuzu öğrenmek için hazırladığımız bilgi testine de göz atabilirsiniz. İyi eğlenceler. 🙂

PUBG Mobile'a ilk eklenen harita hangisidir?
PUBG Mobile 15x dürbün
Hangisi Erangel'in merkezlerinden değildir?
PUBG Mobile 15x dürbün
Hangisi Miramar'ın merkezlerinden değildir?
PUBG Mobile 15x dürbün
Hangisi Sanhok'un merkezlerinden değildir?
PUBG Mobile 15x dürbün
Hangisi Taarruz Tüfeği sınıfında bulunmaz?
PUBG Mobile 15x dürbün
Hangisi Nişancı Tüfeği sınıfında bulunmaz?
PUBG Mobile 15x dürbün
UAZ aracını hangi haritada bulabilirsiniz?
PUBG Mobile 15x dürbün
Oyunun en hızlı aracı hangisidir?
PUBG Mobile 15x dürbün
Hangi sağlık eşyası ile can barınızın tamamı dolar?
PUBG Mobile 15x dürbün
En iyi yakın dövüş silahı hangisidir?
PUBG Mobile 15x dürbün
PUBG Mobile hakkında ne kadar bilgilisin?
Mobidictum Oyun Testi: {{maxScore}} Üzerinden {{userScore}} Doğru!
{{title}}
{{image}}
{{content}}

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts