PUBG Mobile 2gether We Look Back etkinliği başladı!

PUBG Mobile 2gether We Look Back

Tencent, ikinci yıl dönümü kutlamaları sona erdiğinde, PUBG Mobile 2gether We Look Back etkinliğini açıkladı.

PUBG Mobile 2gether We Look Back etkinliği ile 6000 UC kazanabilirsiniz

2 – 16 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan etkinlikte, şanslı olan 10 kişinin etkinlik boyunca 6.000 UC kazanma şansına sahip olacağı açıkladı. Tencent, gelecek için çok heyecanlı olsa da, 2gether We Look Back etkinliği ile birlikte Mart 2018’de oyunun piyasa sürülmesinden bu yana yapılan tüm harika anılarına bir kez daha bakmak istediklerini belirtti.

pubg mobile 2gether we look back etkinliği
2gether We Look Back etkinliği ile çektiğiniz ekran görüntülerini sosyal medya kanallarından paylaşarak 6000 UC kazanabilirsiniz.

PUBG Mobile’ın bu yeni etkinliğinde, oyuncuların oyun içinde çektikleri en iyi ekran görüntülerini sosyal medya kanallarında #2getherwelookback etiketi ile paylaşmalarını rica etti. Herkese açık olan bu etkinlikte, katılmak için sadece sosyal medyadan hashtag ile bir fotoğraf yüklemelisiniz. Etkinlik sonunda fotoğraf paylaşanlar arasından rastgele seçilmiş en şanslı 10 kişiye 6000 UC dağıtılacak. Kazanma şansınızı arttırmak için birden fazla fotoğraf yükleyebilirsiniz.

Tencent bu etkinliği, oyunun çıktığı zamandan bu yana oyunculara oyun içerisinde geçirdikleri harika anıları hatırlatmak olduğunu dile getirdi. Oyuncuların PUBG Mobile’da yaşadıkları inanılmaz anları tekrar hatırlamalarını istiyorlar. Bu nedenle PUBG Mobile’ın ikinci yıl dönümüne özel böyle bir etkinliğin getirildiği belirtiliyor.

PUBG Mobile’ın ikinci yıl dönümü kutlamaları 12 Mart tarihinde başladı. Tencent o zamandan beri PUBG Mobile oyuncuları için arka arkaya sürekli olarak yeni etkinlikler yaparak, kendisini daha çok sevdirmeyi başardı. PUBG Mobile, ikinci yılını kutlamak amacıyla oyun içerisinde Erangel haritasına oyuncuların eğlenmesi ve tadını çıkarabilmesi için çeşitli bir eğlence parkı da eklemeyi ihmal etmedi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler