PUBG Mobile 8x Dürbün Hangi Silahlara Takılır?

PUBG Mobile 8x Dürbün Hangi Silahlara Takılır
PUBG Mobile 8x Dürbün Hangi Silahlara Takılır

PUBG Mobile 8x Dürbün Hangi Silahlara Takılır?

En iyi ücretsiz battle royale oyunu PUBG Mobile’da başarılı olmak her oyun daha da zorlaşıyor. Rakiplere karşı galibiyet kazanmak için uygulanan taktiklerin ve oyunculuk kabiliyetinin iyi olması kadar silahlarında ne kadar önemli olduğu bilinen bir gerçek. Her kazanılan galibiyet sonrasında oyuncu rütbeleri ilerledikçe oyun kalitesi artış gösteriyor. Buda sizin hedeflerinizi zorlaştırıyor. En uzak mesafelerdeki hedefleri görmek için 8x Dürbün en gerekli ekipman. Maalesef her silaha takılamıyor. Oyuncuların en çok merak ettiği sorulardan biri ” PUBG Mobile 8x Dürbün Hangi Silahlara Takılır?“. Mobidictum bu soruyu sizler için ele aldı.

PUBG MOBİLE KAR98 SİLAHI

PUBG Mobile 8x Dürbün KAR98
PUBG Mobile 8x Dürbün KAR98 Silahı

Açılımı Karabiner 98 olan KAR98 oyundaki en etkili keskin nişancı tüfeklerinden biridir. Otomatik değil tekli atış yapar ve 7.62 mm mermi kullanır. Şarjör kapasitesi 5 ile sınırlıdır. 72 kasar gücünde atış yapar. Seviye 2 bir kaskı tek atışta rahatça yok edebilir.

PUBG MOBİLE AWM SİLAHI

PUBG Mobile 8x Dürbün AWM
PUBG Mobile 8x Dürbün AWM Silahı

Sadece hava yardımından düşen AWM oyundaki en etkili ve geçlü keskin nişancı tüfeğidir. Sadece kendisinin kullanabildiği .300 Magnum mermiden oluşan 5 kapasiteli şarjör kapasitesine sahiptir. 120 hasara sahiptir ve 3 seviye kaskları rahatlıkla tek atışta yok edebilir.

PUBG MOBİLE M24 SİLAHI

PUBG Mobile 8x Dürbün
PUBG Mobile 8x Dürbün M24 Silahı

Oyunda bulunması zor bir keskin nişancı silahıdır. Tekli atış yapar. 7.62 mermi kullanabildiği 5 kapasiteli şarjöre sahiptir. M24, verdiği 88 gücündeki hasarla rakiplere ağır darbeler indirebilir. Rakibin başına yapabileceği bir darbe ile seviye 2 kaskları rahatça yok edebilir.

PUBG MOBİLE MİNİ14 SİLAHI

PUBG Mobile 8x Dürbün Mini14 S
PUBG Mobile 8x Dürbün Mini14 Silahı

Mini14 tüm PUBG Mobile silahları arasında en çok şarjör kapasitesine sahip olan silahtır. 5.56 mermi kullanarak 20 kapasiteye sahiptir.  Silahın 45 hasarı vardır ve sağlam ekipmanlı bir oyuncuyu öldürebilmek için birden çok ateş edilmesi gerekebilir. Bu sebeple çıkardığı ses yoğunluğunu azaltmak için susturucu kullanılmasının yararı oluyor.

PUBG MOBİLE SKS SİLAHI

PUBG Mobile 8x Dürbün
PUBG Mobile 8x Dürbün SKS Silahı

SKS, nişancı silahları arasında en çok geri tepmeye sahip olanlardan biridir. Kontrolünün zorluğu açısından kompansatör kullanılması önerilir. 57 silah hasarına sahiptir. 10 şarjör kapasitesinde 7.62 mermi kullanır.

PUBG MOBİLE SLR SİLAHI

PUBG Mobile 8x Dürbün SLR Silahı
PUBG Mobile 8x Dürbün SLR Silahı

SLR, yarı otomatik nişancı tüfeğidir. Verdiği 58 hasarla etkili olmasına rağmen fazla tepmeye sahiptir. Otomatik atışta kullanımı zordur. 10 şarjör kapasitesinde 7.62 mermi kullanır.

PUBG MOBİLE QBU SİLAHI

PUBG Mobile 8x Dürbün
PUBG Mobile 8x Dürbün QBU Silahı

PUBG Mobile haritalarına Sanhok ile gelen QBU yarı otomatiktir. Yanaklık ve tutamaç kullanmadığı için fazla tepmeye sahiptir. 5.56 mermi kullanır ve 48 hasarla atış yapar.

PUBG MOBİLE MK14 SİLAHI

PUBG Mobile 8x Dürbün MK14 Silahı
PUBG Mobile 8x Dürbün MK14 Silahı

Sadece hava yardımından ele geçirilen MK14 için tam bir ölüm makinesı diyebiliriz. 10 şarjör kapasitesinde 7.62 mermi kullanır ve 61 hasar verir. Yatar pozisyonda tepmesi az olsa da , tam otomatik modda desteksiz şekilde fazla tepme yaşanır. Tüm bu silahları yeni gelen modda PUBG Mobile Zombi Modu Taktiklerini kullanarak deneyebilirsiniz. Eğer PUBG Mobile 8x Dürbün Hangi Silahlara Takılır? rehberini beğendiyseniz, en iyi mobil oyun inceleme ve rehberleri için Mobidictum’u takip edin!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts