PUBG Mobile: 8x dürbün nerede bulunur? (Erangel)

PUBG Mobile 8x dürbün konumları nerede olduğunu sizlere listeledik. Bu listeyi dikkatlice okuduğunuzda nerelerde 8x dürbün bulabileceğiniz öğrenebilirsiniz.
PUBG Mobile 8x dürbün nerelerde bulunur
PUBG Mobile 8x dürbün nerelerde bulunur?

PUBG Mobile oyununda hangi bölgelerde daha çok 8x dürbün bulunur? PUBG Mobile bizlere oyun içerisinde farklı menzillerden atışlar yapabileceğimiz bir sürü uzak mesafeli dürbünler sunuyor. Bunların arasında 8x dürbün oyundaki en nadir dürbünlerden biri.

PUBG Mobile 8x Dürbün Konumları

Kar98K, M24 veya AWM silahları kullanan oyuncular genellikle 8x dürbünler tercih ediyorlar. Ama 8x dürbün nadi olarak çıktığından dolayı oyuncular tarafından bulunması biraz zor olabiliyor, bazı bölgeler de bu dürbünün çıkma olasılıkları biraz daha yüksek. Bizde sizlerin işini kolaylaştırmak adına, yüksek oranlara sahip konumları listeledik.

PUBG Mobile 8x dürbün
PUBG Mobile 8x dürbünü oyun içerisinde nadir bulunan ekipmanlardan biri.

Bu listemizi dikkatlice okursanız, nerelere atlayacağınızı veya nerelere gideceğiniz kendi kafanızda stratejiler kurarak uygulayabilirsiniz. Ama genellikle bu tarz dürbünleri oyuncular ya Miramar haritasında yada Erangel haritasında kullanılıyor, diğer haritaların boyutları ufak olduğundan dolayı rakipler bi anda önünüze fırlayabilir.

Sosnovka Military Base

PUBG Mobile Sosnovka Military Base
PUBG Mobile Sosnovka Military Base Bölgesi.

8x dürbün bulabileceğiniz ilk yeri Sosnovka Military Base. Bu bölge ana adanın güneyinde yer almakta. Military Base aynı zamanda en iyi ekipmanlar bulabileceğiniz yerlerden biri, ancak ufak bir problem var burası genellikle kalabalık oluyor. Buraya indikten sonra birçok düşman ile karşılaşabilirsiniz. Bir keskin nişancı tüfeği ve 8x dürbün bulmak istiyorsanız burası en iyi tercih olabilir. Ardından, düşmanları öldürmek için yüksek bir yere yerleşebilir ve rakipleriniz avlayabilirsiniz.

Pochinki

PUBG Mobile Pochinki
PUBG Mobile Pochinki Bölgesi.

8x dürbün bulabileceğiniz bir başka yer ise haritanın merkez şehri olan Pochinki’dir. Harita merkezinde bulunan bu büyük şehir, içerisinde birçok güzel ganimet bulundurabiliyor. Ama burada da ufak bir problem var, harita merkezinde olduğundan dolayı burasıda rakipler tarafından kalabalık olabiliyor. Pochinki’de 8x dürbün, Mini-14, SLR, SKL, Kar98k veya M24 gibi bazı keskin nişancı silahları bulabilirsiniz.

Novorepnoye

PUBG Mobile Novorepnoye
PUBG Mobile Novorepnoye bölgesi.

8x dürbünün en çok bulunduğu yerlerden biri Novorepnoye’dir, buraya atladığınızda yüksek ihtimalle bu nadir dürbünü bulabilirsiniz.  Bununla birlikte, Novorepnoye aynı zamanda birçok düşmanın buraya ekipman toplamak için atladığından dolayı burası da biraz kalabalık olabiliyor. Ama liste içerisinde en az kalabalık olan yer burası diyebiliriz.

Mylta Power

PUBG Mobile Mylta Power bölgesi
PUBG Mobile Mylta Power bölgesi.

Bu bölge ana adanın doğu tarafında terk edilmiş küçük bir fabrika. Bu bölge içerisinde birkaç oyuncuya yetecek kadar ekipman bulunuyor, ancak genellikle oyuncular buraya 8x dürbünü aramak ve yanında sağlam bir silah bulmak için atlıyorlar. Buraya atlarken rakipler tarafından dikkat çekmemeye ve dikkatli oynamaya çalışmalısınız. Ayrıca “PUBG Mobile: Erangel’de keskin nişancı tüfekleri nerede bulunur?” başlığı altında bir rehber oluşturduk. Bu rehbere göz atarak KNT silahlarını bulabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts