PUBG Mobile AG para birimi nasıl kullanılır?

PUBG Mobile AG para birimi nasıl kullanılır
PUBG Mobile AG (Ace Gold) nasıl kullanılır?

PUBG Mobile AG para birimi 018.0 güncellemesiyle oyuna geldi. AG (Ace Gold) para birimi kullanarak mağazadan nasıl kostüm satın alınır?

PUBG Mobile AG Para Birimi

0.18.0 güncellemesiyle PUBG Mobile’da Ace Gold (AG) adlı yepyeni bir oyun içi para birimi piyasaya sürüldü. Yeni para biriminin piyasaya sürülmesi, oyuncuların yeni kozmetik ve kaplama satın almasını kolaylaştırdı. Güncellemeden önce sadece iki para birimi vardı. Bunlar gümüş parçacıkları ve UC’ydi. Ace Gold oyuna geldiğinde diğer para birimleri için alternatif bir para birimi oldu. Ayrıca güncellemeyle birlikte UC ile satın alınabilen ürünlerin fiyatı AG fiyatına göre değiştirildi.

PUBG Mobile AG para birimi
Ace Gold kullanmak için oyun içi mağazadan Öğeleri Al kısmına gelerek almak istediğiniz eşyayı seçin.

PUBG Mobile’da kostüm alırken yeterli AG yoksa ne olacak?

Bir oyuncu PUBG Mobile’da belirli bir kaplama satın almak istediğinde ve yeterli AG’ye sahip olmadığında, farkı telafi etmek için UC kullanılabilir. AG, oyun içi mağazada bulunan farklı yeni kozmetik ve kaplamaları satın almak için kullanılabilir. Ayrıca AG, Royale Pass satın almayan oyuncuların da çok sayıda heyecan verici kaplamaya sahip olmasını sağlıyor. Böylece ödeme Royale Pass almayan oyuncuların oyundan zevk almaları sağlanıyor.

1 UC kaç AG?

Yeterli AG yoksa geri kalanı UC ile tamamlayabiliyorsunuz. Peki 1 UC kaç AG ediyor bunu hiç düşünmüş müydünüz? PUBG Mobile tarafından yayınlanan yama notlarına göre, 1 UC = 10 AG olarak açıklandı.

PUBG Mobile AG kullanımı
PUBG Mobile AG para birimi nasıl kullanılır?

PUBG Mobile’da AG nasıl kullanılır?

  • PUBG Mobile’da AG kullanmak için öncelikle oyun içi mağazaya gidin.
  • Ödülleri Al sekmesine gidin.
  • Satın almak istediğiniz kostümü veya eşyayı seçin.
  • Ardından para birimi olarak AG’yi seçin ve satın alma seçeneğini tıklayın.

Güncellemeden sonra Royale Pass ödüllerinin de iki seçeneği var. Oyuncu, PUBG’nin resmi sitesine göre 40 UC’ye eşdeğer olan 30 UC veya 400AG arasından seçim yapıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts