PUBG Mobile Aim ve Refleks Geliştirme Taktikleri

PUBG Mobile aim ve refleks geliştirme taktikleri ile oyununuzu üst seviyeye taşıyın.
pubg mobile aim ve refleks geliştirme
PUBG Mobile aim ve refleks geliştirme taktikleri ile oyununuzu bir üst seviyeye taşıyın.

PUBG Mobile aim ve refleks geliştirme taktikleri, oyuncuların en çok ihtiyaç duyduğu önerilerden biri. Çünkü sizi zafere götürecek etkenlerin başında gelen aim ve refleksler fazlasıyla önemli ve bunları geliştirmek ise hiç zor değil.

PUBG Mobile Aim ve Refleks Geliştirme Taktikleri

PUBG Mobile’da çeşitli kazanma yolları bulunsa da bu kazanma yollarından bazıları oyuna doğrudan etki edebiliyor. Uygulayacağınız taktikler, sahip olduğunuz oyun bilgisi ve belki de en önemlisi aim ve refleksler, doğrudan oyunu kazanmanıza etki edebilecek faktörler.

pubg mobile aim ve refleks geliştirme taktikleri
Uygulayacağınız birkaç basit adımın ardından aim ve reflekslerinizi geliştirebilirsiniz.

Aim ve refleksler, sanılanın aksine geliştirilmesi en kolay şeylerden bazıları. Kafadan nişan almadan el bombalarına kadar uygulayacağınız birkaç basit adımın ardından aim ve reflekslerinizi ciddi oranda geliştirebilirsiniz. Bu adımlardan bazıları direkt olarak sizin aiminizi geliştirmeye odaklanırken bazıları dolaylı yoldan oyun içinde aim ve reflekslerinizi geliştirmeye yardımcı olacak.

Kafadan nişan almaya odaklanın

pubg mobile kafadan vuruş
Kafadan nişan almaya odaklanarak aiminizi geliştirebilirsiniz.

PUBG Mobile aim ve refleks geliştirme taktikleri ilk maddede kafadan nişan alma bulunuyor. Oyunda rakibinizi en kısa sürede etkisiz hale getirme seçeneklerinden birisi de rakibinizi kafadan vurarak öldürmektir. Kafadan vurarak öldürme başlarda oyunculara epey zor gelse de, gerekli alıştırmaları yaparak bu durumun üstesinden gelebilirsiniz. Eğer kendinizi kafadan vurma konusunda iyi hissediyorsanız, PUBG Mobile kafadan vurma için en iyi silahlar içeriğimizden kafadan vuruşlardan maksimum verim alabileceğiniz silahlara göz atın.

Eğlence parkında alıştırma yapın

pubg mobile eğlence parkı alıştırması
Eğlence parkında zaman geçirerek aim ve reflekslerinizi geliştirebilirsiniz.

Eğlence parkının adı sizi yanıltmasın. Eğlence parkında oynarken sadece eğlenmekle kalmıyor, üstüne aim ve reflekslerinizi geliştirme şansı bulabiliyorsunuz. Eğlence parkında bir süre alıştırma yapmak, aim ve refleks konusunda size epey yardım edecektir. Ayrıca, oyun içerisinde bulunan tüm silahları diğer tüm bileşenlerle deneyip kendinize uygun silahı da bulma şansınız mevcut. Eğlence parkından maksimum verimi almak için PUBG Mobile eğlence parkı rehberimize kesinlikle göz atmanızı öneriyoruz.

Ses kasmaya önem verin

pubg mobile kalabalık yerler
Kalabalık yerlere atlayıp ses kasma yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.

Oyunun önemli parçalarından biri olan ses kasma, reflekslerinize doğrudan katkı yapacaktır. Rakibinizin yerini tam olarak algılamanızda büyük fayda sağlayacak ses kasma ile aniden etrafınızda beliren rakiplerinize karşı savunmasız kalmanız epey düşük olacak. Özellikle kalabalık yerlerde ses kasmanın büyük önem taşıdığı PUBG Mobile’da ses kasmaya önem vererek rakiplerinizden sıyrılabilirsiniz. Oyundaki kalabalık noktaları öğrenmek için PUBG Mobile en kalabalık bölgeler içeriğimize bakmanızda fayda var.

Sabırlı oynayın

pubg mobile kazanma önerileri
TPP modunda sabırlı oynayarak ve bazı hamleleri önceden düşünerek reflekslerinizi geliştirebilirsiniz.

Sabır, PUBG Mobile’daki anahtar kelimelerden biri. PUBG Mobile aim ve refleks geliştirme taktikleri içeriğinde böyle bir maddenin olması kafanızı karıştırabilir ancak karıştırmasın. Oyuncular çoğunlukla TPP modu tercih ederek oynuyor. Bu oyun modlarında sabırlı davranmak, rakibin hareketlerini öngörmek ve buna göre davranmak oyun içerisindeki reflekslerimizi farkında olmadan epey geliştiriyor. Bu nedenle özellikle TPP modunda duvar arkası rakiplerinizi izlerken sabırlı davranmayı unutmayın.

Bombaları kullanmayı unutmayın

pubg mobile el bombası kullanma
El bombalarının kullanıldığı senaryolara hakim olarak reflekslerinizi geliştirebilirsiniz.

PUBG Mobile’da el bombası, sis bombası, molotof kokteyli ve flaş bombası gibi birçok bomba bulunuyor. Bu bombaların her biri farklı amaçlar için kullanılsa da sonuç olarak hepsi işimizi kolaylaştırmaya yarıyor. Bu bombaları kullanarak rakiplerinizin dikkatini dağıtabilir, değişik pozisyonlardan kendinize alan oluşturabilir ve rakibinizi etkisiz hale getirebilirsiniz. Bir binaya koşarken el bombasını binanın içine atıp rakibinizin dikkatini dağıtabilir ve hatta şanslıysanız skor alabilirsiniz. Zor durumda kaldığınız anlarda sis bombasını kullanabilir, rakibinizin bulunduğu yeri cehenneme çevirmek için molotof kokteyli kullanabilir ve rakiplerinizi birkaç saniyeliğine etkisiz hale getirmek için flaş bombası kullanabilirsiniz. El bombalarını daha verimli kullanmak için PUBG Mobile el bombaları nasıl kullanılır içeriğimize göz atın. Bombalar, çeşitli amaçlarla kullanılabildiğinden ve yukarıda saydığımız şekiller itibariyle tamamen size karşı da kullanılabileceğinden dolayı reflekslerinizin gelişmesine yardımcı olacaktır.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts