PUBG Mobile Andy: Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Özellikleri

PUBG Mobile Andy
PUBG Mobile Andy

PUBG Mobile yeni karakteri Andy çok yakında oyuna ekleniyor. Oyuncular tarafından merakla beklenen Andy’nin çıkış tarihi ve yetenekleri sızdırıldı. Haziran ayının başında gelmesi beklenen bu karakter birçok yönüyle oyunda yepyeni özelliklere kapı aralayacak.

PUBG Mobile: Yeni Karakter Andy

PUBG Mobile’da yeni karakter Andy, bir süredir söylentiler arasındaydı ve büyük bir oyuncu kitlesi tarafından merakla bekleniyordu. Yapılan açıklamalara göre, Andy yaklaşık iki hafta içinde PUBG Mobile’da olacak. Andy’nin benzersiz yetenekleri, farklı bir sesi ve kıyafetleri bulunuyor. İnternette ortaya çıkan PUBG Mobile sızıntılarına göre bazı özelliklerinin yanında Andy’nin çıkış tarihini de öğrendik. Ayrıca karakterin maliyeti de sızdırıldı.

PUBG Mobile Andy
PUBG Mobile’ın yeni karakteri Andy

Andy ne zaman çıkacak?

Sızıntılara göre Andy, 2 Haziran’da PUBG Mobile’da olacak. Aynı tarihte, oyuncuların karakter kuponları ile satın alabileceği, oyunda bazı özel etkinlikler de tanıtılacak. Henüz net bilgiler olmasa da karakterin hikayesi için de birkaç bilgimiz var. Sihirbaz ve kuklacı olan Andy’nin kariyeri bir kaza ile sona erdi. Karakterimiz intikamını almak için kısa sürede silah ustası oldu ve savaş becerilerini test etti. Yani intikam uğruna

Yeni karakter Andy’nin fiyatı ne kadar olacak?

Diğer karakterler gibi Andy de PUBG Mobile’ın çeşitli etkinliklerinden alınabilen 1200 karakter kuponları ile oyunda satın alınabilecek. Oyuncular etkinliklerde görevleri tamamladıktan sonra hesaplarına belli miktarda kupon yatırılacak. Ayrıca bu kuponlar UC ile de satın alınabilecek. Yani yeni karakteri alabileceğimiz birçok yol bulunuyır.

PUBG Mobile Andy
Yeni karakter Andy’nin yetenekleri

Andy’nin Yetenek ve Özellikleri

Andy karakteri 10. seviyeye kadar yükseltilebilecek ve her seviyede oyuncular yeni yeteneklerin kilidini açabilecek. Örneğin, oyuncular karakteri ikinci seviyeye yükselttikleri zaman karakterin silah çekme hızı %10 artacak.Oyuncular bu yeteneğin seviyesini 9’a yükselttiklerinde %16’ya kadar artırabilecekler. Yeteneklerin yanı sıra, farklı seviyelerde çeşitli özellikler de eklendi. Bu yeteneklerin arasında benzersiz ifadeler, MVP ifadeleri ve sesli komutlar da bulunuyor.

Yeni karakter için paylaşılan birçok videodan en uygun olanını hemen aşağı ekledik. Dilerseniz bu bilgileri video olarak da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Oyuna ve yeni karaktere dair birçok gelişme için bizi takip etmeye devam edin. İyi seyirler ve iyi oyunlar! 🙂

Total
0
Shares
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts