PUBG Mobile Arkadaş Silme Yöntemleri

PUBG Mobile arkadaş silme yöntemiyle birlikte listenizde bulunan oyunu bırakmış kişileri kolaylıkla listenizden çıkarabilirsiniz.
PUBG Mobile Arkadaş Ekleme
PUBG Mobile Arkadaş Ekleme

PUBG Mobile arkadaş silme yöntemleriyle birlikte listenizde bulunan istenmeyen kişileri kolaylıkla listenizden kaldırabilirsiniz. Ayrıca önceden yakın arkadaş olduğunuz ancak beraber oynamak istemediğiniz kişileri de kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda sizi rahatsız eden oyuncular varsa hiç çekinmeden rapor edebilirsiniz.

PUBG Mobile Arkadaş Silme

PUBG Mobile’da oynayışını beğenmediğiniz, oyun içerisinde anlaşamadığınız veya sizi sürekli rahatsız eden oyuncuları kolaylıkla arkadaş listenizden kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda listenizden çıkarmanıza rağmen hala sizi rahatsız eden birisi varsa engellemeyi deneyebilirsiniz.

PUBG Mobile Toplu Yönet Seçeneği
Toplu yönet seçeneğinden arkadaş listenizden oyuncuları çıkarabilirsiniz.

Belirli bir yerden sonra arkadaş listenize yeni kişiler ekleyemeyeceğinizden dolayı oyunu oynamayı bırakmış veya konuşmadığınız kişileri listenizden kaldırmanız gerekebilir. Ayrıca PUBG Mobile’dan arkadaş silmeyi yapamadıysanız oyuna bağlı Facebook gibi sosyal medya hesaplarınızdan da arkadaşlarınızı kaldırabilirsiniz. Aşağıda bulunan işlemleri sırasıyla uygulayarak arkadaş listenizden istediğiniz kişiyi kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

  • PUBG Mobile hesabınıza giriş yapın.
  • Arkadaşlar listenize tıklayın.
  • Sağ üstte bulunan üç çizgi ibaresine tıklayıp “Toplu yönet” seçeneğini açın.
  • Silmek istediğiniz kişileri seçin ve silin.
  • Eğer silemediğiniz kişiler varsa bağlı sosyal medya hesabınızdan silmeyi deneyin.
PUBG Mobile Profil İnceleme
Birisini engellemek için oyuncunun profiline girebilirsiniz.

PUBG Mobile istenmeyen kişilerden nasıl uzak durulur?

Arkadaş listenizde hile veya oyun kurallarına uymayan kişiler varsa öncelikle rapor etmeli ve ardından arkadaş listenizden çıkarmanız gerekiyor. Ceza alması muhtemel kişilerle aynı lobide bulunmanız sizin de ceza almanıza yol açabilir. Bu gibi cezalardan uzak durmak istiyorsanız hile olduğunu düşündüğünüz kişilerle arkadaşlık kurmamalı, muhabbet etseniz dahi aynı oyuna girmemelisiniz.

Oyunda farklı farklı kurallar bulunduğundan dolayı değişik cezalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Aynı zamanda en büyük etkiyse liyakat puanınızın düşüşü. Liyakat puanınız düştüğünde sizinle aynı puana yakın kişilerle eşleşmeye katılırsınız. Puanınız düştükçe hile veya oyunbozanlık yapan oyuncuların gelme ihtimali daha da artacak. Liyakat geçmişinizi kontrol etmek için “PUBG Mobile Liyakat Geçmişi Kontrol Etme” adlı içeriğimizden detaylara ulaşabilirsiniz.

Birisini listeden kaldırdıktan sonra tekrar eklenebilir mi?

Herhangi bir oyuncuyu arkadaş listenizden kaldırdıysanız normal bir şekilde arkadaş ekleme işlemlerini yaparak tekrardan listenize dahil edebilirsiniz. Eğer tekrardan eklemek istediğiniz kişiyi engellediyseniz ilk öncelikle engelini kaldırmanız ardından ismiyle aratarak veya profilinden kolaylıkla arkadaş ekleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts