PUBG Mobile Bedava Scar-L Kaplaması Promosyon Kodu!

PUBG Mobile bedava Scar-L kaplaması için promosyon kodu yayınladı.
PUBG Mobile Bedava Scar-L
PUBG Mobile Bedava Scar-L skin nasıl alınır?

PUBG Mobile bedava sarı çizgili Scar-L kaplaması için bedava promosyon kodu yayınladı. Oyuncular PUBG Mobile tarafından verilen bu kodu kullanarak bedava Scar-L cildine sahip olabilecekler.

PUBG Mobile Bedava Scar-L Skin!

PUBG Mobile dünya çapında büyük bir popülariteye sahip ve milyonlarca oyuncu bu oyunu oynuyor. PUBG Mobile’da birçoğu UC ile satın alınabilen veya Royale Pass ile elde edilebilen ışıltılı kostümler, ifadeler ve silah ciltlerinden oluşan bir koleksiyona sahip.

PUBG Mobile bedava ScarL
PUBG Mobile bedava Scar-L cildi kodu nasıl aktifleştirilir?

Bu eşyalar UC karşılığında satın alınabiliyor olsa da birçok oyuncu UC alamıyor ve bu tür hediyelere sahip olamıyor. Ancak PUBG Mobile’ın verdiği promosyon kodlarını kullanarak bazı ögeleri ücretsiz olarak alabilirsiniz.

PUBG Mobile Bedava Scar-L Kaplaması Promosyon Kodu

PUBG Mobile oyuncuları Sarı Çizgili Scar-L kaplaması almak için aşağıdaki kodu kullanabilir:

  • BCCQZCZSV7

Unutmayın ki bu cildi alabilmek için maksimum 3 gününüz var, sonrasında kodun süresi geçecek. Kod şu anda çalışıyor ancak alabilmek için hızlı olmalısınız.

Bedava Scar-L cildi alabilmek için kodu nereye yazacağınızı bilmiyorsanız endişelenmenize gerek yok, onu da sizler için araştırıp rehber haline getirdik. Aşağıdaki rehber yardımıyla kodu PUBG Mobile’da promosyon kodunu nasıl aktifleştireceğinizi öğrenebilirsiniz.

PUBG Mobile Promosyon Kodu Aktifleştirme

Total
0
Shares
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts