PUBG Mobile Bedava Yeni Promosyon Kodları

PUBG Mobile hazıran ayının güncel promosyon kodları sayesinde eşsiz hediyeler kazanın!
PUBG Mobile promosyon kodu
PUBG Mobile Promosyon Kodu

PUBG Mobile promosyon kodları, oyundaki en yeni, benzersiz ve en özel öğelere erişmek için kullanılır. Haziran ayında paylaşılan promosyon kodları sayesinde AKM Glacier, altın tava ve efsanevi kıyafetler gibi çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.

PUBG Mobile Bedava Promosyon Kodları

PUBG Mobile promosyon kodları ile en yeni, benzersiz ve en özel kostümleri elde etmek için kullanabilirsiniz. Kodları kullanarak PUBG Mobile’da ifade ve kaplama alabilirsiniz. Bu öğeleri almanın başka birçok yolu var, ancak oyunda promosyon kodlarını kullanmak oyuncular için en iyi yol. Bir önce paylaştığımız promosyon kodlarının bazılarının hala çalıştığını söylemek isteriz, bazıları ise sona erdi.

PUBG Mobile güncel promosyon kodları
Promosyon kodlarını kullanarak efsanevi kostüm ve kaplamaların sahibi olabilirsiniz.

Güncel PUBG Mobile Hediye Kodları

PUBG Mobile, resmi web sitesinde ücretsiz PUBG Mobile promosyon kodlarını kullanarak benzersiz kaplamaları kullanabileceğiniz “Redemption Center” adlı yeni bir özellik yayınladı. Bu özellik sayesinde promosyon kodlarını kullanmak için tek yapmanız gereken oyun içi karakter kimliğinizi ve bir kod girmek. Kodların süresi ya da limiti dolmadıysa hesabınıza hediyeleri alabilirsiniz. İşte yeni çıkan güncel promosyon kodları:

  • SD14G84FCC (Ücretsiz AKM kaplaması)
  • JJCZCDZJ9U (Altın tava kaplaması)
  • UKUZBZGWF (Ücretsiz havaifişek)
  • TIFZBHZK4A (Efsanevi kıyafet)
  • RNUZBZ9QQ (Efsanevi araç kaplaması)
  • GPHZDBTFZ (UMP9 kaplaması)
  • 5FG10D33 (Bedava Falcon Pet)
  • SD16Z66XHH (Scar-L kaplaması)

Tüm kodları mümkün olan en kısa sürede kullanmanızı öneririz. Bu kodları kullanma yöntemi aşağıda belirtilmiştir. PUBG Mobile promosyon kodlarını nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız “PUBG Mobile Promosyon Kodu Aktifleştirme” rehberimize göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
9 Yorum
  1. Çoğu yanlış kod diyor bazılarıysa sizin de belirttiğiniz gibi kullanım süresi dolmuş sağlık olsun.

  2. Selamün aleyküm abi ben bir tane kod bile yararlanamadım sürekli takip ediyorum uc skin kyafet farketmez yapabilen varsa 5301218586 id allah razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler