PUBG Mobile Benzeri Mobil Oyunlar

PUBG Mobile benzeri oyunlar
PUBG Mobile Benzeri Oyunlar

Karantina günlerinde sıkılmadan oynayabileceğiniz PUBG Mobile benzeri oyunları sizin için hazırladık. Mart ayından beri mobil oyun sektöründeki yükseliş çok net bir şekilde görülüyor. Mobil oyunlar arasında milyonlarca oyuncunun ilgisini çeken PUBG Mobile’a alternatif olacak oyunları denemenizi tavsiye ederiz.

PUBG Mobile Benzeri Mobil Oyunlar

PUBG Mobile benzeri mobil oyunlar oyuncular tarafından oldukça tercih edilen oyunlar arasında yer alıyor. Bizler de oyuncular için sevilen Battle Royale oyunu PUBG Mobile’a benzeyen oyunlar listeledik.

PUBG Mobile benzeri mobil oyunlar
Cyber Hunter

Cyber Hunter

Cyber Hunter farklı arayüzü ve gelişmiş silahları ve araçları sayesinde birçok oyuncunun ilgisini çekiyor. Oyunda ayrıca PUBG Mobile’ın aksine farklı yapılar inşa edebilme özelliği mevcut. Ayrıca oyunun kendine özel birçok özelliği sayesinde denemenizi kesinlikle tavsiye ederim.

PUBG Mobile benzeri mobil oyunlar
Hopeless Land

Hopeless Land

Herhalde listedeki oyunlar arasında PUBG Mobile’a en fazla benzeyen oyun olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Hopeless Land’ta amacımız oyunda hayatta kalan son kişi olmak. Oyuna tıpkı PUBG Mobile’da olduğu gibi uçaktan atlayarak başlıyoruz. Hopeless Land hem Android hem de iOS platformlarında oynanabilir.

PUBG Mobile benzeri mobil oyunlar
Rules of Survival

Rules of Survival

Rules Of Survival oyunu PUBG Mobile’a birçok yönüyle benzemekte. Dev bir haritası bulunan oyunda araç mekanikleri, silah çeşitleri ve 120 oyuncunun bir arada oynama özelliği sayesinde birçok oyuncuyu büyülüyor. PUBG Mobile piyasaya sürülmeden önce çok büyük bir kitlesi bulunan oyununun son zamanlarda oyuncularının çoğunu kaybetti. Oyunu Play Store ve App Store üzerinden rahatlıkla indirebilirsiniz.

Survivor Royale
Survivor Royale

Survivor Royale

Bir diğer oyun ise Survivor Royale. Birçok oyuncunun bildiği bu oyun da PUBG Mobile’a çok fazla benziyor. Ancak farklı arayüzü ve silah seçenekleri ile kendine has bir tarzı bulunduğunu söylemeliyiz. PUBG Mobile’a benzer oyun arayanlar için çok ideal bir oyun. Survivor Royale’i Play Store ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Rocket Royale
Rocket Royale

Rocket Royale

PUBG Mobile’a benzeyen oyunlar arasında Rocket Royale da bulunuyor. Oyunun grafikleri büyük ölçüde Minecaft ve Fortnite’ı andırsa da düşük performanslı cihazlarda oynamak için çok uygun. Rocket Royale telefonların hafızasında çok az yer kaplıyor. Oyundaki amacımız ise bulunduğumuz adadan kaçmak. Adadan ilk kaçabilen ise oyunun kazananı oluyor.

PUBG Mobile benzeri oyunlar neden tercih ediliyor?

Oyuncuların birçoğu PUBG Mobile benzeri oyunları araştırmakta. Bunun sebebi ise oyunumuzun performansının çok yüksek olması. Cihazının özelliği yetmeyen oyuncuların çoğu bu sebeple alternatif yollara başvurmakta. Ayrıca PUBG Mobile takım kurma ile ilgili yazımıza da göz atabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar  evde kalın 🙂

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler