PUBG Mobile 1.2 beta test kayıtları yayınlandı!

PUBG Mobile 1.2 beta test kayıtları yayına giriyor. PUBG Mobile’ın beta test kayıtları ile birlikte oyuna yeni oyun modları ve özellikler de eklenecek.
PUBG Mobile 1.2 Beta Kayıtları
PUBG Mobile 1.2 Beta Test Kayıtları

PUBG Mobile 1.2 beta test kayıtları yayına giriyor. PUBG Mobile’ın beta test kayıtları ile birlikte oyuna yeni oyun modları ve özellikler de eklenecek. Oyuncular artık PUBG Mobile 1.2 beta testine kaydolabilir.

PUBG Mobile Sürüm 1.2 Beta Test Kayıtları

Son birkaç yılda battle royale türünün popülerliğinde büyük bir artışa tanık olduk. Battle Royale oyunlarının mobil platformda ortaya çıkmasından sonra PUBG Mobile, Free Fire gibi oyunlar pazar lideri olarak ortaya çıktı. PUBG Mobile, tartışmasız en önemli battle royale oyunlarından biri ve bu yıl en yüksek hasılat yapan oyunlar listesinde de ilk sırada yer aldı.

PUBG Mobile Beta 1.2 Kayıtları
PUBG Mobile Beta 1.2 Kayıtları

Oyuncular yeni özellikleri diğerlerinden önce deneyimlemek ve test etmek için şimdi oyuna girebilirler ancak test yalnızca Güney Asya ve Kuzey Amerika’daki oyuncular için geçerli olacak. Söylentilere göre oyunun yeni sürümü yeni mod yani Extreme Hunt Modu ve birçok yeni özelliği beraberinde getirecek.

PUBG Mobile 1.2 beta testlerine nasıl kayıt olunur?

PUBG Mobile’ın 1.2 beta testlerine kayıt olmak için aşağıdaki adımları takip edin.

  • PUBG Mobile 1.2 Beta Testi kayıt sayfasını ziyaret edin.
  • “Test İçin Başvur” seçeneğine tıklayın.
  • Başvurma seçeneğine tıkladıktan sonra sizlerden PUBG Mobile ID, rütbe, seviye, platform gibi sorular sorulacak ve bunları doldurmanız istenecek.
  • İstenen soruları doldurduktan sonra gönder düğmesine tıklayın. Sonrasında karşınıza çıkan bölümden onay verip “Tamam” butonuna tıklayın.
  • Tüm istenilenleri yerine getirdikten sonra başvurunuz incelenecek ve eğer kabul edilirseniz beta testi için bir e-posta alacaksınız.
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler