PUBG Mobile Blackpink etkinlik takvimi açıklandı!

PUBG Mobile Blackpink etkinliğinin takvimini biliyor musunuz?
pubg mobile blackpink etkinlik takvimi
PUBG Mobile Blackpink etkinliğinin detaylarını biliyor musunuz?

PUBG Mobile Blackpink etkinlik takvimi açıklandı. Güney Kore’nin en ünlü gruplarından olan Blackpink ile yapılan iş birliğinin ardından bu iş birliğinin oyuna nasıl yansıyacağı belli oldu.

PUBG Mobile Blackpink Etkinlik Takvimi

Mobil oyun dünyasında büyük iş birlikleri duyuruları gelmeye devam ediyor. Zira büyüyen endüstride başta kendi oyuncularını oyuna bağlamak ve akabinde yeni oyuncuları kitlesine katmak için markalar, çeşitli iş birliklerine gidiyor. Özellikle PUBG Mobile ekibinin de sık sık uyguladığı bu yöntemin etkili olduğunu söyleyebiliriz.

pubg mobile blackpink etkinlik takvimi açıklandı
20 Eylül – 2 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek PUBG Mobile Blackpink etkinliğinin takvimi açıklandı.

Bu içeriğimizde, PUBG Mobile x Blackpink iş birliğinin etkinlik takviminin detaylarına değineceğiz. PUBG Mobile ekibinin heyecan verici bu etkinliğinin detaylarına geçmeden hemen önce, bu iş birliğine dair daha detaylı bilgi için PUBG Mobile Blackpink iddialarını doğruladı içeriğimize göz atabilirsiniz.

Blackpink Etkinlik Takvimi

blackpink etkinlik takvimi
Blackpink etkinlik takviminde toplamda 6 farklı etkinlik bulunuyor.

PUBG Mobile Blackpink etkinlik takvimi, etkinlik takviminin geç duyurulmasına rağmen 20 Eylül’de resmen başladı. 2 Kasım’a kadar periyodik bir şekilde PUBG Mobile’da gerçekleşecek etkinliklerde oyuncular, her bir etkinlikle ücretsiz ödülleri almaya hak kazanacak. Bu iş birliği kapsamında düzenlenecek ilk etkinlik, 20 Eylül ile 10 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek Tema Görseli etkinliği olacak. 24 Eylül ile 2 Kasım tarihleri arasında ise oyuncular için özel lobi müziği oyuna eklenecek. Yine 24 Eylül’de başlayacak ve 8 Ekim tarihinde bitecek etkinlikte oyuncular, imzalı bir albüm ve oyun ögeleri kazanabilecek.

blackpink etkinlik programı
Blackpink etkinliğinde oyuncuları birçok ödül bekliyor olacak.

2 Ekim ile 2 Kasım tarihleri arasında oyun içerisindeki uçaklar ve airdropların rengi kırmızıdan Blackpink grubu ile özdeşleşen pembe rengine dönüşecek. 2 Ekim ile 8 Ekim tarihleri arasında, Pochinki gibi oyuncular tarafından sıkça tercih edilen bölgelere yeni ilan panoları yerleştirilecek. Bu panolarda Blackpink posterleri sergilenecek. 24 Eylül ile 2 Kasım arasındaki bir başka etkinlikte ise oyuncular, kişisel alan hediyesi kazanabilecek. Toplamda 6 ödül dolu bu etkinlik takviminden maksimum verim almak için etkinlikleri düzenli bir şekilde takip etmenizi öneriyoruz.

Total
32
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts