PUBG Mobile Blackpink iddialarını doğruladı!

PUBG Mobile Blackpink İddialarını Doğruladı!
Resmi PUBG Mobile Twitter hesabından Blackpink iddiaları doğrulandı.

PUBG Mobile Blackpink iddialarını doğruladı. PUBG Mobile resmi Twitter hesabında yapılan paylaşımlarla gündeme çıkan iş birliği iddiaları çok geçmeden doğrulandı. Önceden paylaşılan görsellere bakılacak olursa Blackpink iş birliğiyle gelecek özellikler Erangel 2.0 ile oyuna dahil olacak gibi duruyor. Böylelikle oyuna yeni karakter ve silah kostümleri, şarkılar ve danslar eklenebilir.

PUBG Mobile Twitter üzerinden Blackpink iddialarını doğruladı!

Geçtiğimiz günlerde PUBG Mobile’ın resmi Twitter hesabından paylaşılan gönderiler gündeme bomba gibi düşmeyi başardı. Çoğu oyuncu Güney Kore’de çıkışını yapmış ve sonradan dünyaya “How You Like That” şarkısıyla ismini duyurmayı başaran Blackpink ekibiyle iş birliği yapılacağını düşünüyordu.

PUBG Mobile Blackpink Hakkında Paylaşımlar
Nükleer reaktöre dikkat edin. Oyuncular araçla sahneye gidiyor gibi.

Bu paylaşımlar üzerinden çok uzun süre geçmeden PUBG Mobile ikinci bir gönderi daha paylaştı. Paylaşılan gönderide bir aracın dört kişi bulunuyordu. Bu paylaşımla birlikte iddialar daha da alevlenmeye başladı. Oyuncuları adeta meraka sokan PUBG Mobile çok geçmeden aynı konu hakkında üçüncü kez paylaşım yaptı.

Paylaşılan tüm gönderiler incelendiği zaman açık bir şekilde pembe renginin görsellerde öne çıkarıldığını gören oyuncular aynı zamanda dört kişilik bir grubu araç içerisinde görünce Blackpink grubunun oyuna getireceği özellikleri tartışmaya başladı. Tam olarak oyuna neler geleceği paylaşılmasa da bu güncellemenin Erangel 2.0 ile geleceği tahmin ediliyor.

PUBG Mobile Blackpink
Nükleer Reaktörün de yer aldığı bir sahne.

Ayrıca Blackpink hakkında paylaşımlardan bir tanesinde oyunun bir bölgesi gösteriliyor ve “Sahne hazır, hadi vuralım!” notuyla birlikte resmi PUBG Mobile Twitter hesabında yayınlanıyor. Bu paylaşım ardından haritanın bir bölümünde sahne olacağı iddiaları artmaya başladı. PUBG Mobile’a oyun içerisinde hediye veren ağaçlar ve yapılar gibi etkinlikler bolca olduğundan dolayı oyuncuların bu sahneye çıkarak şarkı söyleyebileceği çoğu kişi tarafından tartışılıyor. Şarkılar söylenmese bile herhangi bir şekilde bu yerlerle etkileşime girilebilir gibi duruyor.

Blackpink grubu hakkında pek bir bilgi sahibi değilseniz daha önceden böyle bir iddiayı sitemizde yer verdiğimiz “PUBG Mobile K-Pop grubu Blackpink ile iş birliği yapabilir!” adlı içeriğimize göz atabilirsiniz. Ayrıca PUBG Mobile’ın Blackpink grubuyla anlaşmasını doğruladığı paylaşımda her yerin pembe olması oyuna yeni haritayla birlikte pembe rengi daha çok göze çarpacak gibi duruyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts