PUBG Mobile Bluehole modu nasıl oynanır?

PUBG Mobile Bluehole modunda oyuncuların zorlanmaması veya çabucak ölememesi adına bu kısa rehberi sizlere hazırladık.
PUBG Mobile Bluehole
PUBG Mobile Bluehole modunu bilmeyen oyuncular bu rehberi okuyarak neler yapabileceklerini öğrenebilirler.

PUBG Mobile Bluehole modu çok yakında oyuna yeni bir güncelleme ile getirilecek. Bu modu oynayan oyuncular ilk zamanlarda biraz zorlanabilir ve kolayca ölebilir. Bu bu sorunu kaldırmak adına sizlere bu rehberi hazırladık. Bu oyun modunda kısaca,  2 farklı bölge var, dış bölge ve iç bölge. İç bölge, bir sonraki oyun alanını gösteren yeni bir özellik. Dış bölge kaybolmadan önce bu iç bölgeye giren oyuncular sağlık kaybeder. Dış bölge küçülerek yok olduğunda yeni bir iç bölge ortaya çıkar.

PUBG Mobile Bluehole modu 
Bu modu oynarken çok dikkatli olmalısınız.

PUBG Mobile Bluehole modu nasıl kazanılır?

Bu mod çok yakında bir güncelleme ile oyuncuların karşısına çıkarılacak. Sizler bu modu daha oynamadan önce kazanmanız için bu rehberi hazırlamak istedik. Öncelikle bu modu oynarken biraz agresif bir oyun tarzı sergilemelisiniz. Çünkü oyun içerisinde 2 tane alan belirecek ve siz bu modu oynarken hareket edebileceğiniz kısımlarda dar olacak. Bu nedenle önceliğiniz hızlıca gelişip, rakip öldürmek olmalı.

PUBG Mobile en iyi silahlar
Bu modu oynarken DMR ve AR silahlarını tercih edin.

Bluehole Modunda Kullanılacak Silahlar

Bu mod içerisinde iki tane bölge olduğundan, oyuncuların nerelerde bulunduğunu veya nerelere gittiğini takip edebilmek adına uzak mesafe görüşlü silahları tercih etmenizi söyleyebiliriz, yani bunlar DMR silahları oluyor. Çünkü oyuncuların nerelerde bulunduğunu veya nerelere gittiğini öğrenirseniz çok stratejiler düzenleyebilirsiniz. Harita Erangel’de bulunduğundan dolayı ve karşınıza hemen bir rakip fırlayabileceğinden dolayı ikinci silahınızı AR silahlarına tercih edin ki rakibinizi hemen yere serebilin.

PUBG Mobile mavi alan
İlk alan kapanmadan ikinci bölgede kesinlikle oynamayın.

İkinci Bölgede Oynama

Bluehole modu, oyuncuları hasar aldığı ve hareket etmesini zorlaştıran bölgedir. Bu bölgeye girmek için öncelikle ilk alanın kapanması gerekir. Kendinizi geliştirmek için ilk olarak ikinci alanın yakınlarına değilde, ilk alanın çevresine yağma yaparsanız sizin için çok daha iyi olacak. Yani kısacası oyun başladığı gibi ikinci alanın içerisine atlamayın.

Altın Mirado
Oyunun ilk zamanlarında araçlara önem gösterin.

Araçlara Önem Gösterin

Haritada bir mekana atladınız ve kendinize yetecek kadar silah, mermi ve sağlık öğeleri aldınız. Şimdi sıra kendinize bir araç bulmakta. Bu modda araçlar büyük bir öneme sahip. İlk safhalarda araç bulabilirseniz, yağma yapmak için bolca zamanınız olacaktır. Oyunun orta zamanlarında bulduysanız da rakiplerinize baskı yapmak adına araçları kullanabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts