PUBG Mobile Bulunması En Zor Silahlar

İçerisinde birçok silah barındıran PUBG Mobile’da bulunması en zor silahlar hangileri?
pubg mobile bulunması en zor silahlar
PUBG Mobile’da birçok silah çeşidi bulunuyor. Peki bu silah çeşitleri arasında en zor bulunanları hangileri?

PUBG Mobile bulunması en zor silahlar içeriğimizle birlikte oyunda bulunması oldukça zor olan silahlara ve özelliklerine değineceğiz. PUBG Mobile içerisinde birbirinden farklı birçok silah bulunuyor. Peki, bulunması en zor silahlar hangileri?

PUBG Mobile Bulunması En Zor Silahlar

PUBG Mobile’da galibiyete giden yolda her biri birbirinden farklı ve değerli kriterler bulunuyor. Oyunda atladığınız yerde denk geleceğiniz lootlar, oyun stratejiniz, güvenli alan ve sahip olduğunuz silahlar, oyunun gidişatı üzerinde epey etkili. Özellikle kullanacağınız silahlar, oldukça önemli. Zira her bir silahın kendine has bir özelliği bulunuyor ve belirli sınırlar dışında kullanıldıklarında etkilerini kaybediyorlar.

pubg mobile bulunması en zor silahlar listesi
Silahlar, PUBG Mobile’da oyunun gidişatını etkileyen önemli faktörlerden biri.

Bu içeriğimizde, PUBG Mobile içerisinde bulunan ancak bazı oyuncuların henüz oynama fırsatını ellerine geçiremedikleri veya bu fırsatı nadiren yakalayabildikleri silahlar üzerinde duracağız. Oyunun önemli konularından biri olan silahların çoğu oyun içinde bulunabilir olsa da bazı silahlar var ki onları elde etmek oldukça güç. Peki, bu elde etmesi oldukça güç olan silahlar hangileri biliyor musunuz?

M249

pubg mobile bulunması en zor silahlar m249
Sadece airdroplardan elde edilebilen M249, sahip olduğu yüksek atış hızı ve mermi kapasitesi ile kullanıcısına büyük avantaj sağlıyor.

PUBG Mobile bulunması en zor silahlar listemizin ilk sırasında 5.56 mermi türünü kullanan ve mermi başına hasarı 45 olan M249 bulunuyor. Airdroplardan elde edilebilen ve bu nedenle bulunması oldukça güç olan M249, bulunduğu takdirde kullanıcısına epey kolaylık sağlıyor. Zira sahip olduğu yüksek atış hızının yanında yüksek mermi kapasitesi ile de kullanıcısının işine epey yarayan M249, uzun soluklu çatışmalarda kullanıcısının mermi konusunda endişeye düşmesini engelleyebiliyor. Oyundaki en iyi airdrop silahlarının hangileri olduğunu merak ediyorsanız PUBG Mobile en iyi airdrop silahları içeriğimize göz atabilirsiniz.

AUG A3

pubg mobile bulunması en zor silahlar aug a3
Sadece airdroplardan elde edilebilen AUG A3, kolay kullanımı ve yüksek hasarıyla rahat bir oyun geçirmenizi sağlayabilir.

5.56 mermi türünü kullanan ve mermi başına hasarı 41 olan AUG A3, airdroplardan elde edilen bir diğer silah. Taarruz tüfeği olan AUG A3, kullandığı mermi sınıfındaki en başarılı silahlardan biri. Yüksek hasarının yanı sıra seri bir atış hızı avantajı da sağlayan silah, kolay kullanımı ile de oyuncuların favorisi. Ancak bu silahı kullanmak için sürekli airdrop kovalamalı veya bu silahı kullanan kişileri öldürmeye çalışmalısınız. Silah kullanma konusunda birtakım sıkıntılarınız var ise PUBG Mobile kullanımı en kolay silahlar içeriğimize mutlaka göz atın.

Groza

pubg mobile bulunması en zor silahlar groza
Sadece airdroplardan elde edilebilen Groza ile yakın mesafe çatışmalarda mutlak favori olabilirsiniz.

PUBG Mobile bulunması en zor silahlar listemizde 7.62 mermi türünü kullanan tek silah olan Groza, sahip olduğu mermi başına 47 hasar ile taarruz tüfekleri arasında en yüksek hasara sahip olan silahların başında geliyor. Bu nadir silah, 7.62 mermi türünü kullanmasına rağmen bu mermi türünü kullanan taarruz tüfeklerinden daha kolay bir kullanıma sahip. Özellikle kısa mesafede rakiplere şans tanımayan Groza ile harikalar yaratabilirsiniz. Sadece airdroplardan elde edilebilen Groza’nın neden sadece airdroplardan elde edildiğini anlamak için bir kez kullanmanız yeterli. Yakın mesafe çatışmalarda kullanabileceğiniz taktikler ve öneriler için PUBG Mobile yakın mesafe çatışma taktikleri içeriğimize göz atabilirsiniz.

AWM

pubg mobile bulunması en zor silahlar awm
Oyunun en güçlü silahı olan ve sadece airdroplardan elde edilebilen AWM’yi doğru ve başarılı bir şekilde kullanabilirseniz oyunu tek başınıza kontrol edebilirsiniz.

Oyunun tartışmasız en güçlü ve etkili silahı olan AWM, oyunda bulunması en zor silahlardan birisi. Oldukça güçlü olan, sadece airdroplardan bulunabilen ve sadece airdroplardan bulunabilmesine karşın bu oranın oldukça düşük olduğu AWM ile oyunun kontrolü tamamen sizde. Keskin nişancı tüfeklerine dair daha fazla bilgi ve AWM’ye alternatifler için PUBG Mobile en iyi keskin nişancı tüfekleri içeriğimize göz atabilirsiniz.

İşaret Fişeği

pubg mobile bulunması en zor silahlar işaret fişeği
Oyun içerisinde oldukça nadir bulunan ancak bulunduğunda çeşitli avantajların kapısını açan işaret fişeği, oyundaki gidişat üzerinde epey etkili olabiliyor.

PUBG Mobile bulunması en zor silahlar listemizde işaret fişeğinin bulunması sizleri şaşırtmış olabilir. Ancak teorik olarak işaret fişeği de PUBG Mobile’da bulunan silahlar arasına giriyor. Airdrop çağırmakta kullanılan ve kullanan oyunculara büyük avantajlar katan işaret fişeği, oyun içerisinde oldukça zor bulunuyor. İşaret fişeğine dair daha fazla ve detaylı bilgi için PUBG Mobile işaret fişeği kullanma taktikleri içeriğimize mutlaka göz atın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts