PUBG Mobile Çorba Parası Çıkarmanın En İyi Yolları

PUBG Mobile Çorba Parası

PUBG Mobile Çorba Parası çıkartmanın en iyi yolları rehberimizle karşınızdayız. Tencent Games tarafından 2018 yılının ilk çeyreğinde yayınlanan Battle Royale tabanlı oyun, o zamandan beri mobil oyun dünyasını kasıp kavurmakta. 100 oyuncunun bir haritada toplandığı ve sadece 1 oyuncunun kazandığı PUBG’de şimdi vereceğimiz taktikleri uygulayarak sizde çorba parası çıkartabileceksiniz.

PUBG Mobile Çorba Parası’na Giden Yolda Yapmanız Gerekenler

100 oyuncunun bir haritada toplandığı ve sadece 1 oyuncunun galibiyete uzandığı PUBG Mobile‘da şimdi vereceğimiz taktikleri uygulayarak sizde çorba parasını rahatça çıkartabileceksiniz.

Güvenli Alan Kontrolünü Yapın

Güvenli Alan belki de galibiyete uzanmanızdaki en önemli faktör. İyi bir alan kontrolü sizi daima rakiplerinizden bir adım öne geçirecektir. Örneğin güvenli alan belirlendiği anda alanın ortasına rotate atmak, alan küçüldüğünde dahi sizin hayat hayatta kalmanıza olanak sağlayacaktır.

Silahınızı İyi Seçin

PUBG’de onlarca farklı silah bulunmakta. Bu silahların hepsinin kendine özgü geri tepme ve kontrol hareketleri bulunmakta. Tüm silahları antrenman modunda deneyimleyip, size en uygun tercihi yapmanız gerekmekte. Bunun dışında uzak mesafede de etkili atışlar yapmak için TT (Taarruz Tüfeği) silahının yanında bir adet de KNT (Keskin Nişancı Tüfeği) veya SNT (Seri Nişancı Tüfeği) bulundurmalısınız.

Haritayı İyi Kullanın

Oynadığınız haritayı en iyi şekilde kullanmanız sizin için yararlı olacaktır. Haritalardaki araba, tekne, loot alanlarını iyi bilmeniz ve ona göre hareket etmeniz galibiyete giden emin adımlardan birisi.

PUBG Mobile Çorba Parası
PUBG Mobile Çorba Parasını Erangel haritasında çıkartabilirsiniz.

Savaşmaktan Çekinmeyin

Rakip oyuncular ile çatışmaya girmekten korkmayın. Her karşılıklı savaş size tecrübe kazandırır. Fakat unutmayın saldırı anında güvenli bir yerde olduğunuzdan emin olun.

Oyun Ayarlarınızı Özelleştirin

Her oyunda olduğu gibi PUBG Mobile’da da özel oyun ayarları bulunmakta. Bu ayarları kendi oyun stilinize göre değiştirmek oyun kalitenizi yükseltecektir.

Sağlık Eşyalarınızı Sonuna Kadar Kullanın

Boots, kit, adrenalin gibi sağlık eşyalarınızı kullanmaktan çekinmeyin. Özellikle boost eşyalarını (Enerji içeceği, ağrı kesici vb.) kullanmanız maçın içinde büyük önem sarf etmekte. Her kullandığınız eşya size kesinlikle artı sağlayacaktır. Bu eşyaları siz kullanmazsanız sizi öldüren rakibinizin kullanacağını da unutmayın.

PUBG Mobile çorba parası çıkrama rehberindeki maddelere uyarak PUBG Mobile’da galibiyet alma şansınızı arttırabilirsiniz. Çıkarttığınız çorba paralarını bizimle paylaşmayı unutmayın. 🙂

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler