PUBG Mobile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kodu

PUBG Mobile Türkiye ekibi 26 Ekim gününde Cumhuriyet Bayramı etkinliğini duyurdu. Bu etkinliğin büyük ödülü 150.000 TL.
PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodları
Cumhuriyet Bayramı kodlarını aktifleştirerek büyük çekilişteki katılım şansınızı arttırabilirsiniz.

PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı kodu gün geçtikçe yenileniyor. PUBG Mobile’ın bu tür bayramlara önem vermesinden dolayı ödülleri de bol tutuyor. PUBG Mobile Türkiye ekibi bayram süresi boyunca sürekli olarak özel çekilişe katılıma hak kazanmak için kullanılacak kodları dağıtıyor.

PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodları

Cumhuriyet Bayramı haftası boyunca PUBG Mobile Türkiye ekibi resmi sosyal medya hesapları üzerinden oyuncular için birçok hediye dağıtıyor. Bunların arasında PUBG Mobile 29 Ekim kodları da bulunmasının yanında oyun içerisindeki görevlerin de ödülleri bir o kadar güzel.

PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodu
Cumhuriyet Bayramı kodları arasına yenisi eklendiği öğrenmek için bu içeriğimizi takip edebilirsiniz.

Oyuna getirilen etkinlik görevlerini yaptığınız süre boyunca oyun içine özel olacak çekilişe katılma şansınız artacak. Her görev tamamlandıktan sonra ödül olarak bir havai fişek kazanacaksınız. Tamamlanan görevler karşılığında verilecek havai fişeklerini kullandıkça kazanma şansınız da artıyor.

PUBG Mobile’ın oyuncu sayısı epey fazla olduğundan dolayı çoğu kişi ekstra olarak resmi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan Cumhuriyet Bayramı kodunu arıyor. Gün içerisinde PUBG Mobile hesaplarından birçok paylaşım yapıldığından dolayı çoğu kişi özel kodları bulmakta güçlük çekiyor.

PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı çekilişinin ödülü ne?

26 Ekim tarihinde başlatılan bu etkinliğin büyük ödülü 150.000 TL değerinde. Aynı zamanda tüm kodları kullanmak için hızlı olmanız gerekiyor çünkü etkinliğin bitiş tarihi 3 Kasım günü. Kod girmek için son günü bekleyebilirsiniz ancak PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı etkinliğiyle verilen görevleri kısa sürede tamamlamanız gerekiyor.

PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı
Çekilişteki şansınızı arttırmak istiyorsanız etkinlik görevlerini tamamlamalısınız.

Verilen tüm görevleri tamamlamanın yanında PUBG Mobile’ın resmi sosyal medya hesaplarında dağıtılan kodları da aktifleştirerek katılım şansınızı arttırabilirsiniz. Bu çekilişe birçok kişi katılacağından dolayı her bir görev ve kod katılımcılar için oldukça önemli. Gerçekten de bir ödül kazanmak istiyorsanız verilen her şeyi uygun bir şekilde tamamlamalısınız.

PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodları

26 Ekim Pazartesi günü başlayan Cumhuriyet Bayramı etkinliği 3 Kasım gününde sona ereceğinden dolayı gün geçtikçe yeni Cumhuriyet Bayramı kodu paylaşılacak. Yeni kodlardan anında haberdar olmak istiyorsanız Mobidictum’u takip edebilirsiniz. Yeni kodlar paylaşıldığı sürece bu içeriğimiz de güncellenecek. Güncel tüm PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı kodlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

PUBG Mobile 29 Ekim Kodları
PUBG Mobile 29 Ekim kodları 3 Kasım’a kadar devam edecek.
  • Cumhuriyet97
  • TÜRKİYE
  • 29102020
  • 29101923

Üst tarafta bulunan Cumhuriyet Bayramı kodlarını etkinleştirerek 150.000 TL’lik büyük ödüllü çekilişte kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Aynı zamanda bu etkinlik için özel getirilen görevlerin arasına yeni ve bir o kadar da zorlayıcı görevlerin gelebileceğini unutmamanız gerekiyor. Aynı zamanda düzenlediğimiz etkinliklere katılarak birbirinden güzel hediyelerin sahibi olabilirsiniz. Turnuva veya çekilişlerden anında haberdar olmak istiyorsanız Discord sunucumuza katılabilirsiniz.

PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı kodu nasıl aktifleştirilir?

Çoğu oyuncu Cumhuriyet Bayramı kodlarına kolaylıkla erişebiliyor ancak bu kodların nasıl aktifleştirilmesi gerektiği hakkında hiçbir fikri olmayan oyuncular da bulunuyor. Herhangi bir koda sahipseniz ve bu kodu aktifleştirmek istiyorsanız hızlı olmanız gerekiyor. Aşağıda verilen adımları sırasıyla izleyerek bu kodları kolaylıkla aktifleştirebilirsiniz.

  • Aktifleştirmek istediğiniz kodu kopyalayın.
  • Etkinlik sayfasını açın.
  • Sağ alt tarafta bulunan “Kodu Gir” tuşuna tıklayın.
  • Açılan pencereden kopyaladığınız kodu yapıştırarak aktifleştirin.
Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler