PUBG Mobile: Desert Eagle Hakkında Bilinmesi Gerekenler

PUBG Mobile Desert Eagle hakkında bilinmesi gerekenler tüm detayları sizlere aktardık. Sizlere verdiğimiz önerileri okuyarak, DE ustası olabilirsiniz.
PUBG Mobile Desert Eagle hakkında bilinmesi gerekenler
PUBG Mobile Desert Eagle hakkında bilinmesi gerekenler.

PUBG Mobile Desert Eagle hakkında bilinmesi gerekenler tüm detayları sizlere aktardık. PUBG Mobile oyun içerisinde birçok çeşitli silah barındırıyor. Ama genellikle tabanca sınıfında en çok kullanılan ve en çok hasara sahip olan silah Desert Eagle’dır. Bu silah yavaş atış hızına sahip olsa da yüksek hasar özelliği ile rakiplerini çok kolay alt edebiliyor.

PUBG Mobile Desert Eagle Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Desert Eagle silahının önemli bir hasarı bulunuyor, yani mermi başına rakiplerine 62 hasar vurabilir. Silahın .45 ACP mermi kullanması bile bu kadar yüksek hasar çıkartıyorsa, rakiplerinize kafadan vuruşlar attığınızda çok yüksek hasarlar çıkarabilirsiniz. Silahın geri tepmesi oldukça fazla olsa da, atış hızı yavaş olduğundan dolayı bu geri tepme biraz düşük kalabiliyor.

PUBG Mobile Desert Eagle
Desert Eagle oynarken rakiplerinize kafadan vuruşlar yaparsanız, tek atma ihtimaliniz var.

Bu silahı kullanırken evlerin içerisine yatarsanız rakiplerini kolayca yere düşürebilirsiniz. Bir diğer konu Desert Eagle’ın oyun dünyasındaki en ünlü tabancalardan biri olmasının bir nedeni var. Kafadan vuruşlara bonus kritik hasar ile birlikte yüksek hasar verebiliyor. Rakibin kafasına bir kere vurursanız seviye 2 kaskta, iki atış yaptığınızda seviye 3 kaskı kırma potansiyeli var.

Desert Eagle Hakkında Bilgiler

Ayrıca 45 ACP türü mermiler kullanan Desert Eagle, özellikle Sanhok ve Miramar haritasında çok fazla bulunuyor. Bu silaha özel bir etkinlik görürseniz, hızlıca tamamlamak için bu haritalarda oynayabilirsiniz. Yeni Miramar güncellemesinden sonra size tavsiyemiz Sanhok oynamanız olacaktır.

PUBG Mobile Desert Eagle hakkında bir kaç bilgi
PUBG Mobile Desert Eagle silahı oyuncular tarafından sıkça kullanılmakta.

Çünkü Çılgın Miramar’da bir rakibi görmek ve hatta yerdeki silahları görmek neredeyse imkansız hale gelmiş. Bu nedenle Desert Eagle silahını Sanhok’ta oynayabilirsiniz. Silahın etkili menzili 100 metre. Bu menzil içerisindeki tüm rakiplerinizle korkusuzca çarpışabilirsiniz. Bu kadar etkili bir menzile sahip olması ve çok güçlü hasarı ile Desert Eagle, PUBG Mobile en ölümcül silahlar arasında yer alıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts