PUBG Mobile Desert Eagle nedir?

PUBG Mobile’ın en etkilli silahlarından biri kesinlikle Desert Eagle.
pubg mobile desert eagle hasarı
PUBG Mobile Desert Deagle

PUBG Mobile Desert Eagle son dönemin en popüler silahları arasına girmeye başladı. Gücü nedeniyle birçok oyuncu artık tekli tabanca olarak bu silahı kullanıyor. Counter-Strike efsanesinden de yakından tanıdığımız bu silah, uzun süre daha konuşulacak gibi duruyor.

PUBG Mobile’da Desert Eagle Dengeleri Değiştirdi

PUBG Mobile silahlarıyla da konuşulan ve sevilen bir oyun. Haritalara, etkinliklere ve oyuncu tiplerine göre farklı türde birçok silah bulunuyor. Bu silahlar arasında nişancı tüfekleri ve taramalı tüfekler en güçlü olanları olarak biliniyor. Tabancalar ise genelde yüzüne bile bakılmayan bir öğe olarak kalıyor. Ancak Desert Eagle öğesi ile bu durum değişti.

pubg mobile desert eagle
Oyundaki en ölümcül silahlardan biri.

PUBG Mobile Desert Eagle gücü ne kadar?

Oyuncuların en çok merak ettiği konulardan biri ise Desert Eagle’ın gücü. Oyunculara tek atma potansiyeli de olan silah, normal vuruşlarıyla iki seferde bir rakibi düşürebilecek kadar da güçlü. Silahın şu an standart gücü 62. Yani bir rakibinizin gövdesine iki kez ateş ettiğiniz zaman büyük ihtimalle rakibiniz düşecek. Kafasına nişan aldığınız zaman, 3. seviye kaskı olmadığı takdirde tek atışta düşecektir. Bu silahı bu kadar güzel yapan şey de belki de bu kadar güçlü olmasıdır.

45 ACP türü mermiler kullanan Desert Eagle, özellikle Sanhok ve Miramar haritasında çok fazla bulunuyor. Bu silaha özel bir etkinlik görürseniz, hızlıca tamamlamak için bu haritalarda oynayabilirsiniz. Yeni Miramar güncellemesinden sonra size tavsiyemiz Sanhok oynamanız olacaktır. Çünkü Çılgın Miramar’da bir rakibi görmek ve hatta yerdeki silahları görmek neredeyse imkansız hale gelmiş. Bu  nedenle Desert Eagle etkinlikleri için Sanhok’ta oynayabilirsiniz.

pubg mobile desert eagle öğesi
Silahın menzili oldukça yeterli bir seviyede.

PUBG Desert Eagle öğesi ne kadar menzile sahip?

Oyunda her silahın etkili olduğu menzil farklı. Tek atma potansiyeli olan bir silahla, her rakibinizi düşürebilirsiniz diye bir şey yok. Örnek vermek gerekirse; Kar98 ile 1000 metre uzaklıktaki bir rakibine tek atamayabilirsiniz, ancak 500 metre yakındakine rahatlıkla atabilirsiniz. Bu durum PUBG Mobile Desert Eagle öğesi için de geçerli. Silahın etkili menzili 100 metre. Bu menzil içerisindeki tüm rakiplerinizle korkusuzca çarpışabilirsiniz.

Bu kadar etkili bir menzile sahip olması ve çok güçlü hasarı ile Desert Eagle, PUBG Mobile en ölümcül silahlar arasında yer alıyor. Bir süre önce bu silaha özel bazı etkinlikler de yapılıyor. Bu etkinliklere katılmak ve kendinizi geliştirmek için oyunun güncel haberlerini sitemizden de takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts