PUBG Mobile Discord kanalı üzerinden turnuvalar yapıyor

PUBG Mobile Discord kanalından takım turnuvası düzenliyor.
pubg mobile discord
PUBG Mobile Discord Turnuvaları

PUBG Mobile Discord kanalı üzerinden oyuncularla buluşmaya devam ediyor. Bugüne özel takım turnuvası düzenlendi. Bu tarz etkinliklerin devam etmesi bekleniyor.

PUBG Mobile Discord turnuvaları yapıyor

Milyonlarca indirmeye ve oyuncuya sahip PUBG Mobile, etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Oyun içi etkinliklerin yanında bu sefer Discord turnuvalarına başladılar. Oyuncular takım arkadaşlarıyla beraber Discord sunucusuna dahil olarak turnuvalara katılabiliyorlar. Bunun için tek yapmanız gereken buradan PUBG Mobile’ın Discord sunucusuna giriş yapmanız.

pubg mobile discord turnuvaları
Turnuvalara katılım tamamen ücretsiz.

Turnuvaları kazanan oyunculara ödüller ve daha fazlası bile verilebiliyor. Turnuva kuralları ve detayları hakkında bilgi sahibi olmak için Discord sunucusunu ziyaret edebilirsiniz. Bunun dışında Mobidictum’da turnuvalarına devam ediyor. Mobidictum Discord sunucusuna katılarak özel turnuvalara katılabilirsiniz. Son düzenlenen turnuvada kazananlara 2030 UC ödül dağıtıldı. Bunun dışında Discord etkinliklerinde de Google Play Store kodu veya farklı ödüller kazanabilirsiniz.

PUBG Mobile keyfini hem sizler hem biz yaşayalım diye etkinlikler hız kesmeden devam ediyor. Koronavirüs salgını nedeniyle evlere kapandığımız bugünlerde, keyifli vakitler geçirmek için bu tarz etkinliklere katılabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler