PUBG Mobile’da Drone Bulmak için En İyi 5 Yer

Vikendi haritasında drone bulma garantili yerleri derledik.
pubg mobile drone

PUBG Mobile semalarını drone ile turlayabilirsiniz. PUBG Mobile’da drone bulmak isteyen oyuncular için bunu yapabilecekleri en iyi 5 yeri derledik. Yeni etkinlik Kutup Modu ile oyuna eklenen dronelar, uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor. Bu dronelar ile haritayı kontrol ederek rakiplerinize karşı avantaj sağlayabilirsiniz.

PUBG Mobile Drone Bulmak için En İyi Yerler

PUBG Mobile şu sıralar Kutup Modu etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Bu etkinlikle beraber oyuna snowboard ve drone eklendi. Bu drone’lar bulan oyuncular tarafından uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor ve çevre hakkında görüş sağlıyor. Özellikle pusmayı seven veya çatışmak için rakip arayan oyuncular için oldukça işlevli bir eşya olduğunu da söyleyebiliriz. Oyuncuların kafasında ise bu teknolojik aleti haritada nerede bulabileceklerine dair soru işaretleri var. Biz de drone bulmak için en iyi beş yeri derledik.

pubg mobile Cosmodrome
Listemizin ilk sırasında Cosmodrome var.

Cosmodrome

Vikendi’nin kuzeyinde bir roket araştırma tesisi olan Cosmodrome, sadece hikayesinden dolayı bile bir drone bulmak için en iyi yerlerden biri. İsmini roket araştırmalarından ve bitmemiş binasından alıyor. Dev uydu çanakları ve roketi ile gökyüzünden bile rahatlıkla görülebiliyor. Eğer uçağınızın rotası bu yönde ise bir drone bulmak için hiç düşünmeden buraya atlayabilirsiniz. Drone genel olarak bozuk gökdelenin içerisinde yer alıyor. Eğer başka bir oyuncu almamışsa kesinlikle burada bulacaksınız.

pubg mobile drone yerleri
Drone’ların en çok görüldüğü yerlerden biri.

Podvosto

Podvosto yakın binaları ile nehir kıyısında yer alan eski bir kasaba. Bir köprü yardımıyla kasabanın iki bölümü arasında dolaşabiliyorsunuz. Ekip moduyla girdiğiniz zaman, drone bulmak için en ideal yerlerden biri olabilir. Çünkü birbiriyle iç içe olan çok fazla ev var. Bu evlerden birinde de mutlaka bir drone bulacaksınız. Takımınızla beraber oynarken hiç düşünmeden buraya atlayabilirsiniz. Bütün takıma yetecek kadar eşya da bulabilirsiniz.

pubg mobile vikendi drone yerleri
Villa haritanın tam ortasında yer alıyor.

Villa

Villa, PUBG Mobile’ın Vikendi haritasının tam ortasında yer alan büyük bir otel. Oldukça küçük olmasına rağmen çok fazla eşya bulabileceğiniz nadir yerlerden biridir. Bu eşyalardan biri de drone. Villa diğer oyuncuların da çok sık atladığı bir yer olmasından dolayı, buraya atlarsanız mutlaka kendinizi bir çatışmanın ortasında bulacaksınız. Bu nedenle drone bulmadan önce çatışmaya odaklanmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Villa’nın ortasında drone’un yanı sıra farklı eşya kitleri de yer alıyor.

pubg mobile vikendi goroke drone
Tehlikeli suları sevenler Goroka’ya gidebilir.

Goroka

Goroka, Vikendi’nin merkezine yakın bir göl kasabası. Haritadaki en tehlikeli bölgelerden biri de diyebiliriz. Çünkü pusmaya çok uygun geniş bir arazide yer alıyor. Ekip ile atlamaya uygun bir bölge olan Goroka, hem takımınıza yetecek kadar eşya bulmanızı sağlayacak hem de kasabanın sağ tarafındaki bir evde drone bulmanızı sağlıyor. Ancak yine birçok oyuncu tarafından zengin eşya bulma şansı nedeniyle tercih ediliyor. Bu nedenle direkt drone aramaya başlamadan önce kendinize güzel eşyalar bulun ve çatışmalara hazır olun. Uçaktan atlarken, kasabanın sağ tarafına inmeye özen gösterin.

PUBG mobile airdrop drone
Son şansımız airdrop’ları kontrol etmek.

Airdrop

Yukarıda belirttiğimiz bölgelerden bir drone bulma olasılığınız çok yüksek. Ancak bu bölgelere atlamadıysanız veya bu bölgelerden çok zor bir ihtimal de olsa, drone bulamadıysanız, son çare olarak airdrop (yardım paketleri) kovalayabilirsiniz. Airdrop’ların içerisinden drone çıkma ihtimali de oldukça yüksek. Kendinizi tehlikeye atmamak için öncelikle sakin bir bölgeye atlayıp, gerekli eşyaları topladıktan sonra havadan gelecek yardımları aramaya başlayabilirsiniz.

PUBG Mobile drone yerleri listemizin böylece sonuna geldik. Belirttiğimiz bölgelere indiğiniz zaman büyük ihtimalle zaten bir drone bulmuş olacaksınız. Ancak yine de bulamadıysanız, yardım paketleri içerisinden de drone çıkıyor. İçeriğimiz de bittiğine göre eğlence başlasın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler