PUBG Mobile Eğlence Parkı Rehberi

PUBG Mobile Eğlence Parkı, oyuna eklenen son modlardan biri. Bu modda kazanmak için yapmanız gerekenleri derledik.
pubg mobile eğlence parkı
PUBG Mobile Eğlence Parkı

PUBG Mobile Eğlence Parkı, son güncelleme ile oyuna eklenen yeniliklerden sadece biri. Adından da anlaşılabileceği üzere Eğlence Parkı, eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir yer. Ancak bu, farklı bir eğlence. Bu parkta eğlenirken aynı zamanda kendinizi geliştiriyorsunuz.

PUBG Mobile Eğlence Parkı

İsim sizi yanıltmasın. Evet, Eğlence Parkı eğlenceli bir oyun modu. Ama aynı zamanda sizi bireysel olarak geliştiren ve diğer oyuncularla bir rekabete sokan da bir oyun modu. Amacımızın, kısıtlı bir sürede düşürebildiğimiz kadar çok hedefi düşürmek olduğu oyun modunda hem zamana hem de diğer oyunculara karşı bir mücadeleye girişiyoruz. Bu kısıtlı sürede en çok skoru toplamayı başaran 3 kişi, bir nevi oyunu kazanmış sayılıyor ve isimleri lider tahtasında gözüküyor. Eğlenceli ama aynı zamanda rekabetçi bu modda keyifli bir galibiyete ulaşmanız için yapmanız gerekenler ise basit.

pubg mobile eğlence parkı en iyi silah
Eğlence Parkı’nda başarılı sonuç almak için en iyi silahları kullanmaya özen gösterin.

En İyi Silahı Seçin

Bu oyun modunda en çok skoru toplamak için en iyi silahı almak doğru bir tercih olacaktır. Eğer sıkı bir AR oyuncusuysanız direkt olarak AKM, M416, Beryl M762, AUG veya Groza tercihlerinden birini yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra silahınıza bileşenler ekleyerek de silahınızın gücüne güç katabilirsiniz. Uzak mesafelerdeki hedefleri vurmak içinse M24, Kar98k, Mini14 ve SLR gibi tercihlerde bulunabilirsiniz.

pubg mobile eğlence parkı yüzüstü yatma
Eğlence Parkı’nda hedef vururken isabetliliği artırmak için yere yatarak ateş etmeyi unutmayın.

Silahınızın geri sekmesini azaltmak için yüzüstü yatın

PUBG Mobile silah sekmesi azaltma önemini hepimiz biliyoruz. Daha önce size verdiğimiz öneriler arasında yer alan yüzüstü yatarak ateş etme tüyosunu burada da paylaşıyoruz. Yüzüstü yatarak ateş etmeniz, silahınızın geri sekmesini azaltarak mermilerinizin isabetliliğini artıracaktır. Bu nedenle başta bu mod olmak üzere diğer oyun modlarında da yüzüstü ateş ederek daha kolay bir şekilde skorları toplayın.

pubg mobile eğlence parkı doğru hedef
Eğlence Parkı’nda hedefleri hızlı düşürmek için hedefleri kafadan vurmaya özen gösterin.

Hedefleri kafadan vurun

Hedeflerinizi en kısa sürede düşürmek istiyorsanız, onları kafadan vurmaya özen göstermelisiniz. Her oyun modunda olduğu gibi bu modda da hedefleri kafadan vurmak, hızlı bir ölüm anlamına geliyor. Bu nedenle, başlarda biraz zorlanacak olsanız da sürekli hedefin kafasına nişan almaya çalışın.

pubg mobile eğlence parkı çalışma
Eğlence Parkı’nda başarılı sonuçlar almak için sıkı çalışmaya devam edin.

Çalışmaya devam edin

Profesyonel bir PUBG Mobile oyuncusu olmadığınız sürece, ilk karşılaşmalarda yüksek skorlar almak ve belki kazanmak sizin için zor olabilir. Ama pes etmek yok. Bu oyun modunda sürekli oynayarak kendinizi geliştirmeye devam edin. Bu durum, başta bu oyun modunda başarılı olmanızı sağlayacak ve normal oyun modlarına geri döndüğünüzde de bu devamlı çalışmanızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız.

pubg mobile eğlence parkı iyi silah seti
Eğlence Parkı’nda tüm hedefleri basit bir şekilde indirmek için silah setinizi doğru silahlarla oluşturun.

İyi bir silah setine sahip olun

Kısıtlı zamanda olabildiğince çok hedefi düşürmek için elinizden gelen gayreti göstermeniz gerekmekte. Bu nedenle, oluşturacağınız silah seti de büyük önem arz ediyor. Başlarda, yakındaki hedefler için AR veya kendi bireysel oyun tarzınıza göre SMG kullanarak hızlı bir şekilde hedefleri düşürebilirsiniz. Devamında, uzaktaki hedefleri düşürmek için keskin nişancı tüfeklerini kullanarak hedefleri düşürmeyi daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Ancak keskin nişancı tüfekleri derken kastettiğimiz Kar98k gibi tüfekler değil; Mini14, SLR ve SKS gibi seri ateş edebilen tüfekler. Bu taktikleri oynayarak başta Eğlence Parkı modunu daha eğlenceli hale getirebilir ve eğlenirken aynı zamanda bireysel yeteneklerinizi epey geliştirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts