PUBG Mobile: Erangel 2.0: Atlamanız Gereken Bölgeler

Erangel 2.0’da atlanabilecek bölgeler hangileri?
pubg mobile erangel 2.0
PUBG Mobile Erangel 2.0 Haritasında Mutlaka Atlamanız Gereken Bölgeler

PUBG Mobile Erangel 2.0 haritasında mutlaka atlamanız gereken bölgeler bulunuyor. PUBG Mobile 1.0 güncellemesi ile birlikte gelen Erangel 2.0 haritası içerisinde lootlar yapabileceğiniz bölgeler tekrardan dizayn edildi ve çok farklı hale getirildi. Bu yeni gelen harita ile birlikte içerisinde bulunan bölgelerde de ekipman bulma ve silah bulma oranları da yükseldi.

PUBG Mobile Erangel 2.0: Mutlaka Atlamanız Gereken Bölgeler

PUBG Mobile haritalarında oyuncuları atlayabileceği çok sayıda bölge bulunuyor. Çoğu oyuncu iyi ganimetler kazanmak için büyük ve merkezi noktaları tercih ediyor. Ancak çoğu zaman, iyi bir başlangıç yapmak için atlayabileceğiniz sakin bölgeler de bulunuyor. Bu bölgelerde bolca yağma ve şaşırtıcı eşyalar bile olabiliyor.

PUBG Mobile Erangel 2.0
PUBG Mobile Erangel 2.0

Bu yeni gelmiş olan Erangel 2.0 haritasında, eski haritada bulunan tüm özelliklerinden ve atmosferinden farklı bir harita. Gökyüzü, sulak alanlar, bitki örtüsü ve daha bir sürü özellik daha gerçekçi ve daha ayrıntılı hale getirildi. Mylta Power, Quarry ve Prison gibi yerleşim alanlarında sıfırdan dizayn edildi. Harita içerisine siperler, terk edilmiş tanklar ve ahşap barikatlar gibi çeşitli yeni nesneler de eklenerek oyunu daha bir sürükleyici hale getirdi.

Mylta Power

PUBG Mobile Erangel 2.0 Mylta Power bölgesi
PUBG Mobile Erangel 2.0 Mylta Power bölgesinde ganimet oranları yükseldi.

Mylta Power, Erangel 2.0 haritasında bulunan en iyi dizayn edilmiş bölgelerden biri. Bu bölge içerisinde bina sayısı ve ganimet bulma oranları da arttırıldı. Haritanın doğu tarafında yer alan Mylta Power kaliteli ekipmanlarla birlikte sizlere yetecek kadar ganimet içeren, harap olmuş bir nükleer enerji santrali. Mylta Power, Erangel 2.0 haritasındaki en ünlü şehirlerden biri olsa da PUBG Mobile oyuncuları bu yere pek fazla atlamıyorlar. Haritanın en kenarında bulunan Mylta Power’a atladığınız zaman sizlere çok sayıda ekipman ve silah verebilecek güçtedir.

Quarry

PUBG Mobile Erangel 2.0 atlamanız gereken bölgeler
PUBG Mobile Erangel 2.0 Quarry bölgesine yeni yollar eklendi.

Quarry, Erangel’de her zaman en az tercih edilen yerlerden biri, çünkü burası kayalık bir araziye sahip olduğundan dolayı oyuncular hareket etmesi kısıtlanıyor ve zorlaşıyor. Erangel 2.0’da geliştiriciler, bu alanı oyuncuların daha rahat dolaşması için kullanabilecekler yollar ekleyerek yeniden tasarlandı. Bu bölgeye atladığınızda kendinize sağlam ekipmanlar bulma olasılığı yüksek.

Rozhok

PUBG Mobile Erangel 2.0 Rozhok bölgesi
PUBG Mobile Erangel 2.0 Rozhok bölgesindeki evlerde artık daha rahat gezebilirsiniz.

PUBG Mobile’ın tek su kasabası olan Rozhok, oyun içerisinde çok benzersiz bir konuma sahip. Bölgede bulunan evlerin neredeyse çoğu su altında kalmış ufak bir şehir. Burada bulunan ganimet oranı ortalamanın üzerinde olsa da, yerlerde bulunan sular nedeniyle oyuncular evlerin üzerinden ilerlemek zorunda kalıyorlar. Bu olay da biraz zor olduğundan dolayı oyuncular burayı sevmiyor. Ama artık Erangel 2.0 güncellemesinde bu bölgeye indiğiniz zaman evlerin çatılarda daha rahat hareket edebileceksiniz. Çünkü evlerin çatılarında ve etraflarına yeni yollar yerleştirildi.

Gizli Bodrumlar

PUBG Mobile Erangel 2.0 atlamanız gereken bölgeler
Gizli Bodrumlara girmek için üstündeki tahtaları kırmanız gerekiyor.

Erangel 2.0 güncellemesinde bir diğer en önemli olay ise haritada bulunan evlerin artık gizli bodrumlar olacak. Bu bodrum katlarını bulmak için evlerin etrafında veya içerisinde dikkatlice gezerek, ararsanız bulabilirsiniz. Ayrıca bu bodrumları girmek için üstündeki tahtaları kırmanız gerekiyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts