PUBG Mobile: Erangel 2.0 beta sürüm nasıl indirilir?

PUBG Mobile’da merakla beklenen Erangel 2.0 haritasını oyunun beta sürümünü indirerek test edebilirsiniz.
PUBG Mobile Erangel 2.0
PUBG Mobile Erangel 2.0 nasıl indirilir ve oynanır?

PUBG Mobile Erangel 2.0 nasıl indirilir? Oyuncular tarafından oldukça merak edilen Erangel 2.0 haritasını oynamak için beta sürümü indirmeniz gerekiyor. Geçtiğimiz günlerde Tencent ekibi, oyuncularının Erangel 2.0’ı deneyebilmeleri için PUBG Mobile Beta 1.0 sürümünü aktif hale getirdi. Eğer bu beta sürümünü indirirseniz Erangel 2.0 haritasını deneyebilirsiniz.

PUBG Mobile Erangel 2.0 nasıl indirilir?

PUBG Mobile hayranları nihayet hem Android hem de iOS sistemleri için kullanıma sunulan Erangel 2.0 haritasını beta sürümünde deneyebilecek. Bu beta sürümünde oyuncuların en dikkat çeken noktası Erangel 2.0 oldu. Oyunun efsaneleşmiş haritası olan Erangel haritasının yükseltilmiş versiyonu olan Erangel 2.0 haritasında, oyuncular tarafından bir yazıya dikkat edildi. Yazıda ise “Battle Royale tarihinde hiçbir şeye benzemeyen veya benzerlik göstermeyen bu harita tarih yazacak” deniliyordu.

PUBG Mobile Erangel 2.0 nasıl indirilir
PUBG Mobile Erangel 2.0 artık oynanabilir durumda.

Bu beta sürümünü indirerek sizde bu yeni haritayı hem deneyimleyebilir hem de yeni özelliklerden yararlanabilirsiniz. Ana sunucuya gelene kadar beta sürümünde pratikler yaparsanız oyuna diğer oyunculardan bir adım önde başlamış olacaksınız. Ayrıca Erangel 2.0 haritasından bilgi sahibi olmak istiyorsanız “PUBG Mobile Erangel 2.0 ve Yeni Gelişmeler” yazımıza da göz atabilirsiniz.

PUBG Mobile 1.0 Beta’yı İndirmeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

PUBG Mobile Beta sürümü
Beta sürümünü indirmeden telefonunuzda yeterli depolama olduğundan emin olun.

Oyunun yeni güncelleme versiyonu 6 Ağustos’ta resmi olarak kullanılmaya başlandı. Bu yüzden bu güncellemeyi dikkate alarak dosyayı telefonunuza indirmeden önce cihazınızda 1.5 GB boş alan olduğundan emin olun. Bunun yanında bu dosyayı indirmek için bir Wi-Fi ağına ihtiyacınız olacak. Yeni beta sürümünün sunucularında yüksek trafik nedeniyle gecikmeler yaşayabilirsiniz. Başka bir beta sürümü kullanıyorsanız, yalnızca oyundaki güncelleme bölümüne girerek güncellenmiş olan versiyonu indirmelisiniz.

PUBG Mobile 1.0 Beta Android
PUBG Mobile 1.0 Beta sürümünü Android cihazlara indirebilirsiniz.

Android’de PUBG Mobile 1.0 Beta nasıl indirilir?

  • “https://web.gpubgm.com/m/download_android.html”  web sitesini açın ve “Download Android Version” yazısına tıklayın.
  • Telefonunuzdaki Find Manager bölümüne girin.
  • İndirme klasörünü açın ve orada bulunan dosyayı açın. (AOS_IG0190_CE_19074No7_0.19.0.13200_Shipping_Google_CE.shell.signed.apk)
  • “Bilinmeyen bir kaynağı yükle” seçeneğini etkinleştirmediyseniz telefonunuzda gizlilik ayarlarına girip Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamaları Yükle kısmına izin verin.
  • Son olarak PUBG Mobile 1.0 Beta kurulumunun tamamlanmasını bekleyin. Tamamlanınca uygulamayı açın ve misafir hesabıyla oturum açın.
PUBG Mobile Erangel 2.0 nasıl indirilir
PUBG Mobile 1.0 Beta sürümünü iOS cihazlara indirebilirsiniz.

İOS’ta PUBG Mobile 1.0 Beta nasıl indirilir?

  • İPhone’unuza PUBG Mobile 1.0 Beta yüklemek için ilk olarak Safari tarayıcınızı açın.
  • Daha sonra “https://web.gpubgm.com/m/download.html” bu web sitesine giriş yapın.
  • Dosya indikten sonra inmiş olan dosyayı açın ve telefonunuzda yüklemeye izin verin ve kurulumun tamamlanmasını bekleyin.
  • Daha sonra ise Ayarlar / Genel / Yapılandırma Belgeleri ve Cihaz Yönetimi / Güvenilir sertifikalara izin ver seçeneğine tıklayın.
  • Uygulamayı açın ve Erangle 2.0 haritasının tadını çıkartın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts