PUBG Mobile Erangel 2.0 güncellemesi ne zaman gelecek?

PUBG Mobile Erangel 2.0 ne zaman gelecek? Sorusu oyuncular tarafından tartışma konusu olmuştur. Bizde bu konuda yardım etmek adına bu rehberi yazdık.
PUBG Mobile Erangel 2.0 ana sunucuya ne zaman gelecek
PUBG Mobile Erangel 2.0 ana sunucuya ne zaman gelecek?

PUBG Mobile Erangel 2.0 güncellemesi ne zaman gelecek? Bu haritanın geçtiğimiz günlerde PUBG Mobile 1.0 Beta sürümünde yayınlanmış ve oyuncular tarafından denenmeye başlanmış bile. Yazının sonlarında sizlere Erangel 2.0 haritasını nasıl oynayacağınızı yazdık.

PUBG Mobile Erangel 2.0 ne zaman gelecek?

PUBG Mobile 1.0 Beta sürümü yayınladığında en çok sorulan soru “Erangel 2.0 PUBG Mobile’da ne zaman çıkıyor?” olması. Bu haritanın 15. sezon güncellemesinde PUBG Mobile’a gelmesi bekleniyor. Bu durum ise PUBG Mobile oyuncularının Erangel 2.0 haritasını 1 ay daha beta sunucusunda oynayacağı anlamına geliyor. Sezon 14 ise 13 Eylül 2020’de sona erecek ve ardından sezon 15 bizleri karşılayacak.

PUBG Mobile Erangel 2.0 ne zaman gelecek
PUBG Mobile Erangel 2.0 haritası, 15. sezonda gelmesi bekleniyor.

Ancak güncellemeler genellikle bir sonraki sezondan birkaç gün önce gelir. Yani, bu yeni haritayı Eylül ayının ikinci haftasında Tencent bize sürpriz yapabilir ve getirebilir. PUBG Mobile 1.0 Beta sürümü oldukça güzel çalışıyor ve oyuncular tarafından sıkça oynanıyor. Yani kısacası PUBG Mobile Erangel 2.0 haritası önümüzdeki ay gelmesi muhtemel.

PUBG Mobile Erangel 2.0 İncelemesi

Erangel 2.0, PUBG Mobile ana sunucuya geldiğinde oyunculara gerçekten akıllara durgunluk veren bir deneyim yaşatacak. Bu yeniden düzenlenen haritanın planı yaklaşık bir yıl önce ortaya çıktı. Ancak PUBG Mobile oyuncuları henüz bu haritanın tamamını keşfedebilmiş değil. Yani geliştiriciler haritanın daha tam olmadığını ve daha bir sürü yenilikler getireceğini söyledi. Ayrıca haritanın grafik kalitesi oldukça sağlam olacak gibi duruyor.

PUBG Mobile Erangel 2.0 incelemesi
PUBG Mobile Erangel 2.0 haritası şuan beta sunucusunda oyuncular tarafından deneniyor.
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts