PUBG Mobile Erangel 2.0 güncellemesinin tarihi belli oldu!

Uzun süredir beklenen Erangel haritasının 2.0 versiyonunun ne zaman oyuna ekleneceği belli oldu.
pubg mobile erangel 2.0
PUBG Mobile Erangel 2.0 Haritasında Mutlaka Atlamanız Gereken Bölgeler

PUBG Mobile Erangel 2.0 güncellemesinin oyuna ekleneceği tarih belli oldu. PUBG Mobile ekibi tarafından yaklaşık bir sene önce duyuruldu. Duyurunun yapıldığı andan itibaren oyuncuların merakla beklediği Erangel haritasının 2.0 versiyonunun oyuna ekleneceği tarih, oyunun sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıldı.

Mobile Erangel 2.0 Güncellemesi

PUBG Mobile’dan güncelleme ve yenilik haberleri gelmeye devam ediyor. Son olarak “New Era” adlı güncellemeyle birlikte bazı detay ve yenilikleri oyuncularla paylaşan geliştirici ekipten bu sefer oyuncuları daha da çok sevindirecek gelişmeler var. PUBG Mobile’da pusan oyuncularla başınız dertteyse, sizler için hazırladığımız PUBG Mobile pusan oyuncularla başa çıkma taktikleri içeriğimize göz atabilirsiniz.

pubg mobile erangel 2.0 detayları
Erangel 2.0 haritasının ne zaman oyuna ekleneceği, yayımlanan bir video ile resmi olarak duyuruldu.

Oyuncuların uzun süredir heyecanla beklediği Erangel haritasının 2.0 versiyonunun ne zaman oyuna ekleneceği resmi olarak açıklandı. Duyuru videosu olarak paylaşılan gönderide, yeni haritanın oyuna ekleneceği tarih açıklanırken yenilenen haritada olması beklenen bazı görsel değişikliklere de yer verildi. Yeni haritanın yayımlanma tarihine ve videodan anlaşıldığı kadarıyla gerçekleşecek yeniliklere geçmeden önce, oyunun önemli faktörlerinden biri olan popülerlik konusuna dair detaylı bilgi almak ve popülerliğinizi nasıl gizleyebileceğinizi öğrenmek için PUBG Mobile popülerlik nasıl gizlenir içeriğimize göz atabilirsiniz.

pubg mobile erangel 2.0 ne zaman yayımlanacak
Erangel 2.0 haritası, 8 Eylül tarihinde oyuna eklenecek.

Erangel 2.0 güncellemesi ne zaman oyuna eklenecek?

PUBG Mobile Erangel 2.0 güncellemesi, yayımlanan videoda belirtildiği kadarıyla 8 Eylül’de oyuna eklenmiş olacak. Uzun bir süredir yapım aşamasında olan Erangel haritasının 2.0 versiyonunun, oyunda grafik, arayüz ve çeşitli konularda iyileştirmeler sağlayan “New Era” güncellemesinin hemen ardından gelmesi oyuncuları şaşırttı. PUBG Mobile ekibi, bu çok yönlü bir güncellemenin hemen ardından Erangel 2.0 güncellemesini de yakın zamanda paylaşacağını duyurarak oyuncuların yenilenen harita üzerindeki beklentilerini artırdı. PUBG Mobile’da performansınızı ciddi bir biçimde artıracak 90 FPS ayarını nasıl aktifleştireceğinizi öğrenmek için PUBG Mobile 90 FPS nasıl aktifleştirilir içeriğimize mutlaka göz atın.

Erangel 2.0 yenilikler neler
Erangel haritasının yenilenmesiyle birlikte oyuncuları yeni ve birbirinden farklı maceralar bekliyor olacak.

Erangel 2.0 güncellemesinde oyuncuları neler bekliyor?

PUBG Mobile Erangel 2.0 güncellemesinin duyurulduğu videoda yeni haritaya dair görüntülere pek yer verilmezken, videoya hakim olan savaş ve yıkım teması haritanın yeni versiyonu için bazı fikirler veriyor olabilir. Bombalardan ve patlamalardan dolayı bir kısmı tahrip olmuş binalara yer verilen videoda ayrıca 15x dürbün de gözüküyor. Bu heyecan verici videonun ardından oyuncuların yeni haritaya dair ilgileri ve merakları daha da artmış durumda. Yenilenen haritada oyuncuları nelerin beklediğini 8 Eylül’de daha net bir şekilde görülecek. PUBG Mobile’da sizleri daha sık bir şekilde galibiyete ulaştıracak ayarları öğrenmek için PUBG Mobile kazanma ayarları içeriğimize göz atabilirsiniz.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts