PUBG Mobile: Erangel’de keskin nişancı tüfekleri nerede bulunur?

PUBG Mobile KNT silahları nerede bulunur
PUBG Mobile Keskin Nişancı Tüfekleri nerede bulunur?
PUBG Mobile Keskin Nişancı Tüfekleri nerede bulunur konusunu ele alarak sizlere güzel bir liste oluşturduk. Bu liste içerisinde keskin nişancı tüfeklerinin en iyi nerelerde ve hangi konumlarda bulunduğunu listeledik. Keskin Nişancı Tüfekleri oyun içerisinde önemli bir yere sahip, hem hasar konusunda yüksek seviyedeler hemde menzil konusunda oldukça güçlüler. Bu yüzden PUBG Mobile’daki muhtemelen en nadir silah sınıflarından olabilir. Bizde sizlere yardım etmek adına Erangel haritasında en kolay nerede bulabilirsiniz diye listeledik.

PUBG Mobile keskin nişancı tüfekleri nerede bulunur?

Silahlar Erangel’de rastgele ortaya çıkıyorlar ve elinize bir keskin nişancı tüfeğini almak şansa dayalı olsa da, kesinlikle yüksek oranda bulunabilecek bazı sıcak bölgeler bulunuyor. Eğer maç esnasında bir KNT silahınız yoksa muhtemelen uzak mesafe çatışmalarında çok zorlanacaksınız.

PUBG Mobile KNT Silahları Nerede
PUBG Mobile keskin nişancı tüfeklerinin en yüksek çıktığı bölgeleri yazdık.

Bu durumu ortadan kaldırmak adına bu yazımızı dikkatlice okuyup en kolay keskin nişancı tüfeklerini nerede bulabileceğiniz hem anlamış olursunuz hemde bu silahları almak için güzel bir strateji uygulayabilirsiniz. Şimdi isterseniz en çok hangi konumlarda ortaya çıktığına bir bakalım.

School

PUBG Mobile Erangel School Bölgesi
PUBG Mobile Erangel School Bölgesi.

Risk seviyesi orta derecede olan bu konumun DMR’ler ve Kar98k için oldukça yüksek bulundurma oranına sahip. Eğer bu konuma atlarsanız kendinize keskin nişancı tüfeği bulabilirsiniz. Ancak, buraya inerken dikkatli olmasınız çünkü rakiplerinizde bu konuma atlayıp aynı stratejiyi uygulayacaktır.

Mylta Power

PUBG Mobile Erangel Mlyta Bölgesi
PUBG Mobile Erangel Mylta Bölgesi.
Risk seviyesi düşük derecede olan Mylta konumu, Erangel’deki popüler olmayan yerlerden biri. Çünkü bu konumda ekipman aramak ve  bulmak biraz zor. AR ve eklentiler gibi popüler olan ekipmanların bulunma oranı düşük olsa da, keskin nişancı tüfeği ve seviye 3 zırh bulma oranı oldukça yüksek.

Georgopol

PUBG Mobile Erangel Georgopol Bölgesi
PUBG Mobile Erangel Georgopol Bölgesi.

Risk seviyesi orta derecede olan Georgopol, keskin nişancı tüfekleri için yüksek bulundurma oranına sahip. Çok sayıda bina ve ganimet bulundurmasından dolayı, buraya atladığınızda her türlü ekipmanı ve silahını bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Ancak dikkatli olmalısınız buraya sizden başka birçok düşman atlayacak.

Pochinki

PUBG Mobile Erangel Pochinki Bölgesi
PUBG Mobile Erangel Pochinki Bölgesi.

Risk seviyesi yüksek olan savaş kenti olarak bilinen Pochinki, en iyi şaşırtıcı ganimeti ile bilinir ve bu nedenle birçok oyuncu oyuna iyi bir silahla başlamak  için başlangıçta bu yere atlarlar. Birçok düşman da sizler gibi bu konuma atlayacak ama liste arasından en çok kalabalık olan bölge burası olacak.

Sosnovka Military Base

PUBG Mobile Erangel Sosnovka Bölgesi
PUBG Mobile Erangel Sosnovka Bölgesi.

Risk seviyesi orta derecede olan Sosnovka, bir keskin nişancı tüfeğinin haritada ortaya çıkma şansının en yüksek olduğu yer. Silahın yanı sıra çok sayıda iyi ekipman ve diğer silahlardan da bulabilirsiniz. Bu konum haritada büyük olduğu için düşmanlar ile yakın mesafelerde çatışmak yerine genellikle uzun menzillerde çatışmalar yaşanıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts