PUBG Mobile Erangel: Keskin Nişancı Tüfeği Bulmak İçin En İyi Yerler

PUBG Mobile Erangel rehberi ile Erangel haritasında keskin nişancı tüfeği bulmak için en iyi yerleri sıraladık.
pubg mobile erangel keskin nişancı tüfeği bulma yerleri
Erangel haritasında keskin nişancı tüfeği bulmak için en iyi yerler neresi biliyor musunuz?

PUBG Mobile Erangel haritasında keskin nişancı tüfeği nerelerde bulunuyor? Erangel haritası, oyunun en popüler haritası. Çoğu oyuncunun mücadele etmekten zevk aldığı Erangel haritasında lootlar büyük önem taşıyor. Peki, oyuncuların vazgeçilmezi olan keskin nişancı tüfeklerini bulma şansını artırmak için Erangel’de nereye atlamalı?

Erangel Haritasında Keskin Nişancı Tüfeklerini Bulmak İçin En İyi Yerler

Oyuncuların favorisi olan Erangel haritası, oyundaki en sık oynanan haritaların başında geliyor. Oyunun ilk haritası olması nedeniyle oyuncular tarafından daha da çok sevilen haritanın güncellenmiş versiyonu olan Erangel 2.0 da yolda. Erangel 2.0’a dair son detaylar için PUBG Mobile Erangel 2.0 sunucuya ne zaman gelecek içeriğimize göz atabilirsiniz.

pubg mobile erangel keskin nişancı tüfeği bulma yerleri listesi
Keskin nişancı tüfekleri, oyun içerisinde büyük önem taşıyor. Peki, keskin nişancı tüfeği bulmak için Erangel’de nereye gitmeniz gerektiğini biliyor musunuz?

Bu kadar sevilen ve çok oynanan haritada loot yerleri de büyük önem taşıyor. Zira oyuna güzel loot ile başlamak, galibiyet kapısını aralayan en büyük etkenlerin başında geliyor diyebiliriz. Peki, bu haritada galibiyete giden yolda oyuncuların büyük yardımcısı olan keskin nişancı tüfeklerini bulmak için nereye atlamalısınız? Bu soruyu yanıtlamadan önce oyundaki keskin nişancı tüfeklerine dair daha detaylı bilgi için PUBG Mobile keskin nişancı tüfekleri taktikler ve öneriler içeriğimize göz atın.

Pochinki

pubg mobile erangel keskin nişancı tüfeği bulma yerleri pochinki
Oyunun en popüler bölgelerinden biri olan Pochinki’ye atlayarak keskin nişancı tüfeği bulma şansınızı artırabilirsiniz.

Keskin nişancı tüfeklerini daha kolay bulmanız için hazırladığımız PUBG Mobile Erangel rehberi, haritanın en popüler bölgelerinden biri olan Pochinki ile başlıyor. Bölgenin detaylarına geçmeden önce kısa bir hatırlatma yapalım. PUBG Mobile’da loot yerleri sürekli değişiyor. Bu nedenle oyun içerisinde herhangi bir şeyi bir bölgede kesin olarak bulma gibi bir durum söz konusu değil. Bu listede değindiğimiz yerler, genel olarak içerisinde keskin nişancı tüfeği barındıran yerler. Haritada bulunan her yerde keskin nişancı tüfeği bulmanız mümkün olsa da bu bölgelerde bulma şansınız daha yüksek. İçerisinde bir sürü bina barındıran ve yüksek loot oranına sahip bir bölge olan Pochinki, bu özelliklerinden dolayı oyuncular tarafından sıkça tercih ediliyor ve oyunun başında birçok yakın mesafe çatışmaya şahit oluyor. Eğer oyunun başında buradan sağ çıkmayı başarırsanız, oyunun devamında buradan bulduğunuz Kar98k veya M24’le oyuna devam etme olasılığınız oldukça yüksek. Yakın mesafe çatışmalardan sağ çıkmak ve kendinizi geliştirmek için PUBG Mobile yakın mesafe çatışmalar için 3 taktik içeriğimize mutlaka göz atın.

Military Base

pubg mobile erangel keskin nişancı tüfeği bulma yerleri military base
Oyunun bir diğer popüler yeri olan Military Base, oradan sağ çıkmayı başarabilen oyunculara keskin nişancı tüfeği ile oyuna devam etme olanağı sağlayabiliyor.

Military Base, bu haritada keskin nişancı tüfeği bulma şansınızın en yüksek olduğu ikinci bölge. Adından da anlaşılacağı üzere askeri bir bölge olan ve içerisinde güzel bir loot barındıran Military Base, oyuna agresif bir şekilde başlamayı seven oyuncuların tercih ettiği bölge konumunda. Bu bölge, içerisinde yüksek bir risk barındırsa da buradan sağ çıkmayı başarabilen oyuncuları başta keskin nişancı tüfeği olmak üzere çeşitli lootlar ile ödüllendiriyor. Military Base’e dair daha detaylı bilgi için PUBG Mobile askeri üs nerede içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Rozhok

pubg mobile erangel keskin nişancı tüfeği bulma yerleri rozhok
Erangel haritasının ortasında sayılabilecek Rozhok’ta keskin nişancı tüfeği bulma şansınız epey yüksek.

Keskin nişancı tüfekleri için hazırladığımız PUBG Mobile Erangel rehberi, haritanın ortasında sayılabilecek Rozhok bölgesi ile devam ediyor. İçerisinde küçük, orta ve büyük çaplı binalar barındıran ve oyundaki birçok bölgeye nazaran daha güzel loot oranına sahip olan Rozhok bölgesinde keskin nişancı tüfeği bulma şansınız epey yüksek. Geçtiğimiz satırlarda değindiğimiz iki bölgeye nazaran daha güvenli olan Rozhok’a atlayarak oyuna başlarsanız, galibiyet şansınızı artırabilirsiniz. Erangel haritasına dair daha fazla taktik ve öneri için PUBG Mobile Erangel haritası kazanma taktikleri içeriğimize mutlaka göz atın.

Georgopol

pubg mobile erangel keskin nişancı tüfeği bulma yerleri georgopol
Oldukça büyük bir alana sahip Georgopol bölgesinde keskin nişancı tüfeği bulabilirsiniz.

Eğer oyuna keskin nişancı tüfeği ile başlamak istiyorsanız, Georgopol oldukça iyi bir tercih olacaktır. İçerisinde konteynırlar, değişik boyutlarda binalar ve apartmanlar barındıran Georgopol, oldukça büyük bir alana sahip olmasına karşın oyuncuların en yoğun bir şekilde bulunduğu yerlerden biri. Her bir noktasında çatışmaların yaşandığı Georgopol’da çatışmalardan kurtulmayı başarırsanız oyuna keskin nişancı tüfeği ile devam etme şansınız bulunuyor. Georgopol gibi kısa mesafe çatışmalara şahit olan bölgelerde işinize yarayacak silahları öğrenmek için PUBG Mobile yakın mesafede en iyi silahlar içeriğimize göz atabilirsiniz.

Novorepnoye

pubg mobile erangel keskin nişancı tüfeği bulma yerleri novorepnoye
Diğer bölgeler kadar popüler olmasa da Novorepnoye, keskin nişancı tüfeği bulmak için harika yerlerden bir tanesi.

PUBG Mobile Erangel rehberi, listemizde beşinci sırada bulunan ve değineceğimiz son bölge olan Novorepnoye ile son buluyor. Georgopol gibi büyük bir alanı kapsayan ve içerisinde binalar ve konteynırlar bulunan Novorepnoye, keskin nişancı tüfeği bulmanız için ideal yerlerden bir tanesi. Yukarıda saydığımız bölgeler kadar popüler olmasa da içerisinde genel olarak hatırı sayılır oyuncu miktarını barındıran Novorepnoye, haritadaki en kalabalık bölgelerden biri olma yolunda ilerliyor. Oyundaki en kalabalık bölgeleri öğrenmek istiyorsanız sizler için hazırladığımız detaylı rehber olan PUBG Mobile en kalabalık bölgeler içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz. PUBG Mobile’a dair daha fazla içerik için sitemizi takip edebilir ve YouTube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts