PUBG Mobile espor belgesel dizisi ilk bölümü yayınlandı

Profesyonel oyuncuların hayatlarını anlatan PUBG Mobile espor belgesel dizisinin ilk bölümü yayınlandı.
pubg mobile espor belgesel dizisi
PUBG Mobile’ı profesyonel olarak oynayan oyuncuların hayat hikayelerini merak ediyor musunuz? PUBG Mobile ekibi, bu merakı gidermek için toplamda 8 bölüm sürecek bir espor belgesel dizisi hazırladı.

PUBG Mobile espor belgesel dizisi ilk bölümü yayınlandı. Savaş alanları arasında adlı 8 bölümden oluşan espor belgesel dizisinin ilk bölümü olan “Hazırlanın”, geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden yapılan bir duyuruyla yayınlandı.

PUBG Mobile Espor Belgesel Dizisi

Geçmişte de PUBG Mobile’ın espor tarafı için bazı videolar hazırlayan PUBG Mobile ekibi, yeni belgesel dizisinin ilk bölümünü yayınladı. Toplamda 8 bölümü olacak “Savaş alanları arasında” adlı belgesel dizisinin ilk bölümü olan “Hazırlanın” geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

pubg mobile espor belgesel dizisi içerik
Geçmişte espora dair farklı içerikler yayınlayan PUBG Mobile ekibi, yeni bir espor belgesel dizisi ile oyuncuların karşısına çıkıyor.

Daha önce yayınlanan videolardan birinde Hindistanlı oyuncuların yaşamlarını ele alınmıştı. Bir diğer videoda ise Kuzey Amerika takımları olan Misfits Gaming, Spacestation Gaming ve Revenants gibi bölgenin öne çıkan takımları hakkında bilgiler paylaşılmıştı. Espor belgesel dizisinin ilk bölümünde ise oyuncuların ve bazı PUBG Mobile sunucularının hikayelerini içeriyor.

pubg mobile espor belgesel dizisi oyuncuların hikayesi
Espor belgesel dizisinin ilk bölümünde önde gelen oyuncuların hayat hikayelerinin yanı sıra profesyonel olarak mücadele ettikleri dönemdeki zorlukları ele alınıyor.

PUBG Mobile Espor Hikayesi

Made Bagas “Zuxxy” Pramudita, Made Bagus “Luxxy” Prabaswara, Aekachai “MADTOI” Areesanan ve Tinnapop “MARTIN” Benjawong gibi önde gelen PUBG Mobile oyuncularının hikayelerinin anlatıldığı ilk bölümde bu isimlere ek olarak PUBG Mobile sahnesinin popüler sunucularından John Allen ve Zander Padwick’in de hikayesine yer verildi. Malezya’nın Kuala Lumpur kentinde düzenlenen PUBG Mobile Open Club’ın özet görüntülerini de içeren ilk videoda oyuncuların yüzleşmek zorunda oldukları zorlukların ve hazırlıkların yanı sıra COVID-19 salgınından etkilenen PUBG Mobile’ın 2020 sezonu öncesi uygulamak zorunda oldukları değişiklikleri de gösteriyor.

pubg mobile espor belgesel dizisi pubg mobile club open
Espor belgesel dizisinde hayatı olumsuz etkileyen COVID-19’un PUBG Mobile espor sahnesi üzerindeki olumsuz etkileri de görülüyor.

Videonun detaylarına inildiğinde ise dünya şampiyonu olan Red Aliens’in bir parçası olan Zuxxy ve Luxxy’nin hikayelerine yer veriliyor. Bu ikilinin yanı sıra videoda güz döneminde Illuminate the Murder adına sahip olan ve şu anda Valdus the Murder adıyla mücadele ekibin parçaları olan MARTIN ve MADTOI’nin hikayeleri de yer alıyor. PUBG Mobile Clup Open küresel finalleri esnasında neler olduğuna dair sahne arkası görüntüler de içeren videoda hayranların PUBG Mobile esporunun arka planını görmesi amaçlanıyor. Heyecanın üst seviyede yaşandığı bu finallerde oyuncuların ne tarz ruh hallerinde olduklarını görebilirsiniz. Ayrıca, sahnenin gerilimini hissedebilir ve üst seviyede bulunmanın nasıl bir şey olduğunu öğrenebilirsiniz.

pubg mobile espor belgesel dizisi konusu
Birbirinden farklı hikayelerin ele alınacağı bu espor belgesel dizisinin bölümlerinin bir yıla yayılacak şekilde yayınlanması bekleniyor.

PUBG Mobile Espor Sahnesine Dair Her Şey

Savaş alanları arasında adlı espor belgesel dizisi, PUBG Mobile ekibinin espor alanı için ürettiği son içeriklerden bir tanesi. Ana konu olarak profesyonel oyuncuların hayatlarını baz alan bu espor belgesel dizisinin bölümlerinin bir yıla yayılacak şekilde yayınlanması bekleniyor. Başta espor sahnesi olmak üzere PUBG Mobile sahnesinin arka planını merak eden ve bu tarz içerikleri seven oyuncular için oldukça keyifli olan bu espor belgesel dizisinin yayınlanan ve yayınlanacak olan bölümlerine PUBG Mobile Esports kanalından ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts