PUBG Mobile: Fatih Olma Taktikleri

PUBG Mobile Fatih olma taktikleri sayesinde rakiplerinizden bir adım önünde başlayarak kolayca puan kazanıp lig atlayabilirsiniz.
PUBG Mobile Fatih olma taktikleri
PUBG Mobile Fatih olmak için bilmeniz gereken taktikler.

PUBG Mobile Fatih olma taktikleri sayesinde rakiplerinizden bir adım önünde başlayarak kolayca puan kazanıp lig atlayabilirsiniz. PUBG Mobile içerisinde çoğu oyuncu Fatih olmak istediğinden dolayı, oyun içerisinde hem çok zaman geçiriyorlar hemde arkadaşlarıyla takım oyunu girip sağlam stratejiler uygulamaya çalışıyorlar. Eğer siz tek başınıza oynayan bir oyuncuysanız bu taktikler işinize yarayacak.

PUBG Mobile Fatih Olma Taktikleri

PC platformunda rakipleri olsa da mobilde açık ara en çok oyuncuya sahip hayatta kalma oyunu olan PUBG Mobile’da yeni sezon çok yakında başlıyor. Bir sezon boyunca yükselmek için verdiğimiz mücadele artık yeniden başlayacak. Yeni sezon geldiğinden itibaren bizleri Yeni başarımlar, yeni ödüller ve görevler bekliyor. Peki yeni sezonda nasıl hızlıca Fatih rütbesine ulaşabileceğinizi ve başarımları hızlıca açmanın yollarını merak ediyor musunuz?

PUBG Mobile fatih olmak için kullanmanız gereken taktikler
PUBG Mobile fatih olmak için kullanmanız gereken taktikler.

Sezon 15 güncellemesi yaklaşırken, oyuncular yeni sezonda neler geleceğini ve yeni Battle Pass’te neler olacağını merak ediyor. Ama bunun yanında bir diğer önemli konu ise Fatih olmak. Ne kadar yüksek ligte olursanız o kadar çabuk gelişirsiniz hem de arkadaşlarınıza hava atabilirsiniz. Eğer yeni gelecek olan sezon Battle Pass’te neler var bilmek istiyorsanız “PUBG Mobile Sezon 15 Royale Pass sızdırıldı” adlı yazımıza tıklayabilirsiniz.

En uygun oyun modunu seçin
En uygun oyun modunu seçin.

En uygun oyun modunu seçin

PUBG Mobile’da solo, duo veya squad gibi seçebileceğiniz birçok oyun modu bulunuyor. Sıralamanızı kolayca yükseltmek için en çok sevdiğiniz oyun modunu seçin ve o oyun modunda oynayın, çünkü modu sevdiğinizden dolayı sıralamanızı daha hızlı arttırabileceksiniz. Birçok profesyonel oyuncu rütbe atlamak için duo veya squad oyun modu giriyor olsa da, siz takım oyunlarında işlevsiz kalıyorsanız solo oyun modunda oynamalısınız. Solo modu oynarken biraz daha dikkatlice ve tedbirli oynamalısınız. Ayrıca ilk her maç ilk 10’a girerseniz çok seri bir şekilde yükseleceksiniz.

Kararlı bir ekip oluşturun
Kararlı bir ekip oluşturun.

Kararlı bir ekip oluşturun

Takım oyunlarından genellikle, her oyunda aynı oyuncularla oynayacağınızdan dolayı birbirlerinizin enerjilerini arttırabilecek  ve oyun içerisinde daha rahat koordine olabileceksiniz. Eğer bu dediklerimi kolaylıkla sağlayabiliyorsanız beri herkesin rütbesi daha hızlı artacak. Bu nedenle takım arkadaşınızı rastgele seçmek yerine istikrarlı bir takım oluşturmak, en kullanışlı taktiklerden biri.

PUBG Mobile Fatih olma taktikleri
Öldürmeye çalışmak yerine daha uzun süre hayatta kalın.

Öldürmeye çalışmak yerine daha uzun süre hayatta kalın

PUBG Mobile bir battle royale oyunu olduğundan, hayatta kalma derecesi ve öldürme derecesi sıralamayı etkileyen temel faktörlerdendir. Bununla birlikte, hayatta kalma derecesi sıralamanın toplam puanın yaklaşık% 80’ini oluşturuyor. Eğer 3 öldürme ile ilk 10 kişi arasında girerseniz daha fazla puan alacaksınız, eğer erken öldüğünüzde ve öldükten sonra 15  öldürmeniz bulunuyorsa daha az puan alırsınız. Bu nedenle, mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmaya çalışın ve gereksiz rakip öldürmeyin.

Güvenli bölgelerde kalmaya çalışın
Güvenli bölgelerde kalmaya çalışın.

Güvenli bölgelerde kalmaya çalışın

Daha uzun süre hayatta kalmak için gideceğiniz güvenli bölgeler dikkatlice seçmelisiniz. Eğer güvenli bölgenin dışındaysanız ve oyuncu öldürmeye çalışıyorsanız bu hatayı kesinlikle bir daha yapmayın. Eğer güvenli bölgeye konumunuz uzaksa bir araç bulup hızlıca bölgeye gitmeye çalışın. Bir diğer tavsiyemiz ise diğer güvenli bölgenin nerede olacağını erkenden tahmin etmeyin.

Yalnızca Klasik modda rütbe yükseltebilirsiniz
Yalnızca Klasik modda rütbe yükseltebilirsiniz.

Yalnızca Klasik modda rütbe yükseltebilirsiniz

PUBG Mobile’da seçebileceğiniz 2 oyun modu vardır: Klasik mod ve Arcade modu bulunuyor. Rütbe arttırmayı ise yalnızca Klasik modda yapabiliyorsunuz. Arcade modunda oynarsanız, dereceniz hiçbir şekilde değişmez. Bu nedenle oyuna ısınmak için yalnızca Arcade modunda oynamalı, ardından zamanınızın çoğunu Klasik modda oynayarak geçirmelisiniz. Böylece sıralamanız daha hızlı artabilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts