PUBG Mobile firavun sandığı anahtarı nereden alınır?

Firavun sandığı anahtarı bularak eşsiz hediyelere sahip olabilirsiniz. Ancak anahtar kazanabilmek için yapmanız gereken işlemler bulunuyor.
PUBG Mobile Altın Taht
Etkileşime girme animasyonu uzun sürdüğünden dolayı ölebilirsiniz.

PUBG Mobile firavun sandığı anahtarı arayarak yeni gelen özellikle birlikte birbirinden eşsiz eşyalara sahip olabilirsiniz. Önceki etkinliklerle kıyaslayacak olursanız bu etkinliğin de biraz değişik olduğunu ve Tencent’in yaptığı etkinliklerin tarih öncesine dayandığını göreceksiniz. Daha öncesinde gelen güncellemeyle de Türkiye’de gündem yaratmıştı.

PUBG Mobile Firavun Sandığı Anahtarı ne işe yarar?

Dönem dönem gelen yeni etkinlikler dolayısıyla oyuncuların aklı epey karışıyor. Firavun etkinliğinde de hediyeler kazanmak istiyorsanız belirli bölgelerde yer alan firavun tahtlarına oturmanız gerekiyor. Ayrıca bu anahtar tek başına bir kazanç sağlamadığından dolayı firavun sandığını da bulmalısınız.

PUBG Mobile firavun sandığı anahtarı
Bekleme ekranında bulunan tabutları açarak firavun kasası elde edebilirsiniz.

Erangel ve Miramar haritalarında her maç içerisinde sadece bir adet anahtar kazanabilirsiniz. Ayrıca altın tahtların yerleri biraz tehlikeli olduğundan dolayı dikkatli olmalısınız. Tahtlar belirli bölgelerde olduğundan dolayı anahtar aldıktan sonra lobiye dönerek yeni bir eşleşmeye katılabilirsiniz. Aynı zamanda kasa almak istiyorsanız bekleme alanında bulunan etkinlik tabutlarını açmanız gerekiyor.

PUBG Mobile Firavun Tahtları nerede bulunur?

Genellikle tehlike oranı yüksek yerlerde bulunuyor. Anahtar kazanma amacıyla giderken ölmek istemiyorsanız etrafın güvenliğini sağlamalısınız. Eğer tahta oturup kaçacaksanız ve yanı başınızda bir düşmanla çatışıyorsanız UAZ gibi büyük araçla düşmanın görüşünü azaltmaya çalışın.

PUBG Mobile firavun sandığı anahtarı
Altın taht için gelenleri pusuya düşürebilirsiniz.

Maç esnasında herhangi bir tahta oturduktan sonra farklı bölgelerde bulunan altın tahtlara oturmanız hiçbir işe yaramayacak. Ancak öldürme oranınızı arttırmak istiyorsanız bu bölgelerin yakınlarında saklanarak gelen kişileri öldürebilirsiniz. Bölgeyi uzaktan kontrol altına alacaksanız MK12 gibi iyi bir silaha ihtiyacınız olabilir. Bu silahla ilgili bilinmesi gerekenleri “PUBG Mobile: MK12 Hakkında Bilinmesi Gerekenler” adlı yazımızda paylaşmıştık.

PUBG Mobile firavun sandığı anahtarı
Firavun sandıklarını açmak için anahtara ihtiyacınız olacak.

Anahtar topladıktan sonra iyi bir pusu atmak istiyorsanız iyi bir silaha, konuma ve stratejik plana ihtiyacınız var. Rakiplerinizin sizi göremeden siz onları öldürmüş olmanız gerekiyor. Daha iyi bir oyuncu olmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız “PUBG Mobile: Oyuna Yeni Başlayanların Yaptığı Hatalar” adlı içeriğe göz atarak hatasız bir oyun deneyimine sahip olabilirsiniz.

PUBG Mobile Altın Taht - School
School bölgesinde de taht bulabilirsiniz.

School

Tencent bu etkinlikte oyuncular rahat bir şekilde kazanç sağlayamaması için altın tahtların yerlerini tehlike oranı yüksek bölgelere yerleştirdi. Bu bölgeye atlayanların çoğu lobiye geri dönmek zorunda kalabiliyor. Eğer henüz oyuna hakim değilseniz oyun sonlarına doğru güzel bir araçla birlikte buraya gelebilirsiniz.

PUBG Mobile Altın Taht - Pochinki
Tehlikeli de olsa anahtar kazanmanın bir başka yeri Pochinki.

Pochinki

Erangel haritasında bulunan en tehlikeli yer olmasının yanında bolca binalar bulundurduğundan dolayı loot oranı oldukça yüksek bir yer. Altın taht ortalık bir yerde olduğundan dolayı her an ölebilirsiniz. Güzel oynayan takım arkadaşlarınızla birlikte buraya gidebilirsiniz. İyi bir klana sahip olmak da ayrı bir seçenek. Eğer klan konularıyla ilgili pek bir bilginiz yoksa “PUBG Mobile Güçlü Klan Oluşturma” bu içeriğimize de göz atabilirsiniz.

PUBG Mobile Altın Taht - Sosnovka Military Base
Askeri üs bölgesinde hem loot yapabilir hem de anahtar kazanabilirsiniz.

Sosnovka Military Base

Burası bir askeri üs olduğundan dolayı iyi ekipmana sahip düşman oyuncularla karşılaşabilirsiniz. Askeri üs bölgesiyle ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız “PUBG Mobile askeri üs bölgesi nerede?” adlı içeriğimize göz atarak bu bölge hakkında daha fazla taktik öğrenebilirsiniz.

PUBG Mobile Altın Taht Mylta
Mylta bölgesi biraz daha sakin olduğundan dolayı buraya atlayabilirsiniz.

Mlyta

Pochinki ve School gibi bölgelere göre daha sakin bir yer olduğundan dolayı burada anahtar kazanmak oldukça basit. Ancak her oyunda farklı oyun tarzına sahip oyuncular gelmesinin yanında uçağın geçtiği güzergahtan dolayı Mlyta bölgesinde rakiplerle karşılaşmanız mümkün.

PUBG Mobile Altın Taht Georgopol
Altın taht Georgopol’da da bulunuyor.

Georgepol

Eğer uçağın güzergahı ilk olarak Georgepol üzerinden veya ona yakın bir yerlerden geçiyorsa o bölgenin oldukça tehlikeli olacağını bilmelisiniz. Büyük bir bölge olduğundan dolayı da ekipman bulmanız oldukça kolay. Bolca düşmanla karşılaşabileceğinizden dolayı farklı yerler de tercih edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts