PUBG Mobile Globetrotter ve Futbol Seti nasıl alınır?

10 Kasım’da oyuna gelen Metro Exhodus beraberinde birçok ödül getirdi! Peki oyuna yeni gelen Globetrotter ve Futbol Setleri ücretsiz olarak nasıl alınıyor?
PUBG Mobile Metro Royale Görevleri
PUBG Mobile Metro Royale görevlerini tamamlayarak iki yeni kostüm setine sahip olabilirsiniz.

PUBG Mobile Globetrotter ve Futbol seti ücretsiz olarak nasıl alınır? 10 Kasım’da oyuna katılan Metro Exodus ile PUBG Mobile’daki özel geçiş etkinliği Metro Royale de başladı ve bununla birlikte kazanılacak yeni ödüller ve yeni mücadeleler meydana geldi.

PUBG Mobile Ücretsiz Globetrotter ve Futbol Seti

Bu yeni gelen ödüller arasında aralık ayında görevleri tamamlayarak elde edebileceğiniz üç yeni kostüm bulunuyor. Globetrotter setinde sarı ve beyaz renkte bir kışlık takım bulunurken bunların yanında bir de Futbol seti kazanabilirsiniz. Biri kırmızı diğeri mavi olan futbol takımları olmak üzere iki tür bulunuyor.

PUBG Mobile Globetrotter Kostümü
PUBG Mobile Globetrotter Kostümü

Görevleri tamamladıkça bir futbol topu başlığı kazanabilirsiniz ancak bunun ödüller arasında kazanılması en zor olan ödül olduğunu unutmayın. Ayrıca görevleri tamamlayıp bu eşyaları alabilmek için de sadece iki hafta gibi uzun bir zamanınız bulunuyor.

PUBG Mobile Globetrotter ve Futbol Seti için Yapılması Gereken Görevler

Oyuncular, özel görünümleri satın almak için kullanacakları jetonları kazanabilmek için Kış Futbol Kampı ve Metro Royale görevlerini tamamlamalılar. Önümüzdeki hafta diğer ödüllerin kilidini açmak için oyuna büyük ihtimalle başka bir mücadele seti daha eklenecek. Globetrotter seti 10 jeton ile satın alınabilir. Bu jetonları kazanmak için de aşağıdaki görevleri yapmanız gerekiyor:

  • Arkadaşlarınıza üç kalp (tavuk) gönder: Bir kasa kazan.
  • Bir klasik maç tamamla: Bir kasa kazan.
  • Üç klasik maç tamamla: İki kasa kazan.
  • Takım arkadaşını bir kez canlandır: Bir kasa kazan.
  • Beş düşman öldür: İki kasa kazan.
PUBG Mobile Soccer Suit
PUBG Mobile’ın Twitter adresinden yayınladığı Soccer Suit Kostümü

Bu görevler günlük olarak sıfırlanır o yüzden görevleri yarım bırakmayın. Bu mücadeleler 7 Aralık’ta sona erecek. Öte yandan futbol setlerinin her biri ise beş futbol kupası gerektiriyor. Başlık için ise 36 tane gerekiyor. Bu jetonları kazanmak için de aşağıdaki görevleri yerine getirmelisiniz:

  • Oyuna giriş yapın: Bir kupa.
  • 15 dakika hayatta kalın: Bir kupa.
  • Arkadaşlarınızla gruptayken bir maç tamamlayın: İki kupa.
  • Arkadaşlarınızla bir gruptayken iki maç tamamlayın: İki kupa.

Bu mücadeleler de 14 Aralık’ta sona erecek ve oyuncular birkaç gün boyunca sadece tüm görevleri tamamlamak için uğraşırlarsa kolaylıkla bu yeni ödüllere sahip olabilirler ve bu yeni ödüllerin de belirli bir süreleri bulunmuyor, yani kazandıktan sonra sonsuza kadar sizde kalacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler