PUBG Görünmez Harf Yapımı

PUBG Mobile’da görünmez harf nasıl kullanılır? PUBG Mobile’da boşluk bırakarak isminizi oluşturmak için hata ile karşılaşıyorsunuz ancak bunu birkaç taktik ile yapabiliyorsunuz!
PUBG Mobile görünmez harf nasıl yapılır
PUBG Mobile görünmez harf nasıl yapılır?

PUBG görünmez harf nasıl yapılır? Hemen aşağıdan ilgilendiğiniz başlığa göz atarak detayları görebilirsiniz.

PUBG Mobile’da oyuncular isimlerini diğer oyunculardan daha farklı yapmak için genellikle isimlerinde görünmez harfler kullanıyorlar. PUBG görünmez nick yapmak insanları öldürdüğünüzde adınızın görünmemesini veya farklı şekilde görünmesini sağlıyor.

PUBG Mobile Görünmez Harf Kullanımı

PUBG Mobile oynarken isim aralarında boşluklar kullanılarak yazılan isimlere rastlamış olabilirsiniz. PUBG Mobile normalde oyun içi isimlerde boşluk kullanılmasına izin vermediğinden dolayı normal boşluk tuşunu kullanmak istediğinizde hata ile karşılaşacaksınız ancak bu sorunun önüne geçip PUBG görünmez harf yapma mekaniğini PUBG Mobile’da isim oluştururken bir şekilde kelimelerin arasında boşluk bulundurabilirsiniz.

PUBG Mobile Görünmez Harf Kullanımı
PUBG Mobile’da birkaç taktik ile isminizin arasında boşluk bırakabilirsiniz.

Oyunda isimlerindeki kelimelerin arasında boşluk bulunan oyuncular birkaç ufak teknik sayesinde bu isimleri yapabiliyorlar. Eğer siz de oyun içinde isminizde boşluk bırakarak farklı bir nick yapmak istiyorsanız hem emülatör hem de mobil cihazlarınızda yapmanız gerekenler şu şekilde:

PUBG Mobile görünmez harf nasıl kullanılır? (Mobil)

PUBG Mobile’da görünmez harf yapabilmeniz için ilk yapacağınız yöntem kopyala-yapıştır yapmak. Peki PUBG görünmez harf kopyalama nasıl yapılır? Oyun içerisinde bazı kelimeler görünmediği için oyunun görmediği harfleri kopyalayıp oyun içi isim bölümüne yapıştırarak kelimeler arasında boşluk yapabilirsiniz. Görünmez harf kopyalama mobil olarak kullanabileceğiniz bir mekaniktir.

PUBG Mobile görünmez harf kullanımı android
PUBG Mobile’ın tanımadığı birkaç harfi kopyala yapıştır yaparak oyun içerisinde isminizde boşluk bırakabilirsiniz.
  • İlk olarak oyunu açın ve profil sayfasına girin.
  • Profil sayfasında isminizin yanında bir kalem işareti bulunuyor. Ona tıklayarak isim düzenleme penceresini açın.
  • Açılan pencerede kullanmak istediğiniz yeni ismi yazın.
  • İsminizin içerisinde nerede boşluk olmasını istiyorsanız oraya “Ħ” ya da “Ī” harfini kopyalayıp yapıştırın.
  • İsminizi onayladıktan sonra yapıştırdığınız bu harflerin bulunduğu bölümler oyunda boşluk olarak gözükecek ve sistem bunları normal bir harf olarak kabul edeceği için hiçbir sorun yaşamadan oyunu oynayabileceksiniz.

PC ve emülatör üzerinden görünmez harf nasıl yapılır?

Bir diğer yöntem de bilgisayar ve emülatör üzerinden yapılabiliyor. Klavyede yapacağınız tuş kombinasyonu ile oyun içerisinde isminizde boşluk yapabileceksiniz. Bu yöntemi yapabilmek için ise aşağıdaki maddeleri takip edin:

PUBG Mobile Görünmez Harf Kullanımı Ban Sebebi mi
Klavyeden birkaç tuş kombinasyonu ile emülatörden oynarken de isminizde boşluk bırakabilirsiniz.
  • İlk olarak oyunu açın ve profil sayfasına girin.
  • İsminizin yanındaki kalem işaretine tıklayın ve düzenleme penceresini açın.
  • İsminizde boşluk olmasını istediğiniz bölümlerde “Alt” tuşuna basılı tutarken “0160” yazın.

PUBG Mobile görünmez harf kullanımı ban sebebi mi?

PUBG Mobile’da isminizin arasında “Space” tuşu ile boşluk bırakarak bir şeyler yazdığınızda isminizi boşluk bıraktığınızdan dolayı değiştiremeyeceğinize dair hata ile karşılaşacaksınız. Ancak mobilde kullandığınız kopyala-yapıştır taktiğinde harf kullanıyorsunuz ancak oyun bu harfleri tanıyamadığı için oyun içerisinde boşluk var gibi gösteriyor.

pubg mobile görünmez harf
Bu taktikler oyun açığı olarak belirlenirse oyunda ban yeme ihtimalinizin olduğunu da unutmayın!

Emulatörde ise “Alt 0160” yapmak boşluk bırakmanın bir diğer kombinasyonu. PUBG Mobile ekibinin bu konu hakkında net bir açıklaması bulunmuyor ancak bu taktikler oyun açığını kullanmak olarak ele alınırsa ban yeme riskinizin bulunduğunu söylememiz gerekiyor. Bu yüzden isminizde boşluk bırakmadan önce bir kez daha düşünerek hareket etmeniz daha doğru olur. Ban yeme riskini göze alıyorsanız yukarıdaki maddeleri izleyerek PUBG Mobile’da görünmez harf kullanabilirsiniz. Aynı şekilde görünmez nick kopyalama yöntemiyle bunu yapabilirsiniz. Eğer bir hesabınızda isminizde boşluk bıraktıysanız ve ban yeme ihtimalini göz önüne almayıp diğer hesaplarınızın da banlanacağını ve bu yüzden isminde boşluk bıraktığınız hesabı silmek istiyorsanız “PUBG Mobile Hesap Silme” adlı rehberimize göz atabilirsiniz.

Total
6
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts