PUBG Mobile Görünüm, İsim ve Karakter Sıfırlama

PUBG Mobile karakter
PUBG Mobile görünüm ve isim değiştirme

PUBG Mobile görünüm ve kişiselleştirme konusunda oyunculara birçok seçenek sunuyor. Peki görünüm, isim ve diğer seçenekeri nasıl en baştan sıfırlayıp hazır hale getirebilirsiniz? Oyuna giriş yaparken her oyuncu bir karakter ve isim oluşturuyor. Fakat isminizi karıştırdıysanız veya karakterinize yanlış bir görünüm verdiyseniz neler olacak diye merak etmeyin. Oyun içinde görünüşünüzü sıfırlayabilir veya isminizi değiştirebilirsiniz. Bu yazımızda PUBG Mobile’da görünüm ve isim nasıl sıfırlanacağını anlatacağız.

PUBG Mobile görünüm ve isim sıfırlama
PUBG Mobile görünüm ve isim sıfırlama

PUBG Mobile görünüm ve isim nasıl sıfırlanır?

Bigisayar üzerinden de oynayabildiğimiz Mobil PUBG‘de karakter oluştururken çok fazla detaya sahip seçeneğimiz yok. Fakat yine de bürünmek istediğimiz belirli bir tipteki karakteri oluşturabiliyoruz. Oyun şu anlık sadece ten rengi, saç stili, yüz tipi ve cinsiyet gibi ana başlıklarda düzenlemeler yapmamıza izin verebiliyor. Tabii son gelen güncellemelerdeki kostümler veya ekstra kozmetikler ile görünüşünüzde farklılıklar oluşturabilirsiniz.

PUBG Mobile Görünüm Sıfırlama

Rehberimizde ilk olarak görünüm sıfırlamanın nasıl yapılabileceğini anlatacağız. Öncelikle görünüm değişikliği yapabilmek için en az 3,000 BP kazanmanız gerekiyor. BP birimini her maç sonu kazanabilir veya Royale Pass gibi oyunun kendi sunduğu ödül sistemleriyle elde edebilirsiniz. Görünüm değiştirmek için gereken sayı o kadar da fazla değil. Eğer gündelik bir oyuncusanız tahminen 1-2 gün içinde hedefinize ulaşacaksınız. Bu kadar BP biriktirdikten sonra artık görünümüzü değiştirmek için hazırsınız.

  • Oyunun ana menüsüne gidip, ekranın sağ üst tarafında bulunan envanter butonuna tıklıyoruz.
  • Pencereye giriş yaptıktan sonra, karakterinizin hemen yanında bulundan “Görünüşü Sıfırla” butonuna tıklayıp, yeniden karakter yaratma ekranına geçiş yapıyoruz.
  • Bu ekranda oyunun başındaki gibi yeniden karakter yaratma işlemini yapmanız gerekiyor. Karakterinizi bu sefere hatasız olarak tasarlamanız gerekiyor. Çünkü hatalı bir görünümü  sonra, sağ altta bulunan “Tamam” butonuna tıklayıp gelen ekranda tekrardan bu işlemi onaylıyoruz. Artık yeni karakteriniz ile çorba parasının peşinde koşturabilirsiniz.

PUBG Mobile İsim Sıfırlama

İsminizi değiştirmek isterseniz, işler burada biraz daha zorlaşıyor. Bu işlemi gerçekleştirmek için size gereken eşyaların başında İsim Değiştirici bulunmakta. İsim Değiştirici eşyasını PUBG marketinin içinden satın alabilir veya Royale Pass gibi etkinlikler sayesinde ücretsiz olarak elde edebilirsiniz. Ayrıca bazı kasalardan da düşme ihtimali bir hayli fazla olabilir. İsim Değiştirici’yi satın aldıktan sonra kullana basarak anında isminizi değiştirmeniz mümkün. İsmini iyi seçmeyi unutmayın. PUBG Mobile şekilli nick seçimi için PUBG Mobile şekilli nick nasıl yapılır? adlı yazımızı ziyaret edebilirsiniz. Nickinizi başarılı bir şekilde değiştirdikten sonra uygulanması için oyundan çıkmanız da gerekiyor.

PUBG Mobile İsim Değiştirme Kart Hilesi

İsim değiştirme kartını ücretsiz olarak elde etmek için bazı yollar bulunuyor. 3. parti yazılımları ve hilelerin de bu tarz vaatlerde bulunduğunu görüyoruz. Fakat bu tarz hileler hesabınızın bilgilerini çalabilir hatta cihazınıza büyük zararlar verebilir. Hileyi yapmış olsanız bile eninde sonunda Tencent Games’in sizi yakalayabileceğini göz önünde bulundurun. Bedava olarak isim kartı almak istiyorsanız Google Anketler gibi farklı yollara başvurabilirsiniz. Ayrıca turnuvalardan cüzdan kodları kazanarak arkadaşınıza isim kartı hediye etmeniz mümkün. İsim kartı UC birimi ile satıldığından dolayı PUBG Mobile bedava UC nasıl alınır? adlı yazımıza da bakmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Gelişmeleri Takip Etmek için Mobidictum!

Mobidictum’da PUBG Mobile üzerine birçok içerik paylaşıyoruz. Son güncellemeler, mobil espor tarafındaki gelişmeler ve çok daha fazlası için internet sitemizi ara ara ziyaret etmeyi unutmayın. Dilerseniz sitemizin bildirimlerini de açarak çok önemli gönderilerden haberdar olabilirsiniz!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts