PUBG Mobile Güçlü Klan Oluşturma

PUBG Mobile güçlü klan oluşturma rehberi ile sağlam bir klan oluşturabilirsiniz.
pubg mobile güçlü klan oluşturma rehberi
PUBG Mobile güçlü klan oluşturma rehberi ile oluşturduğunuz klanı en iyi oyuncularla güçlendirin.

PUBG Mobile güçlü klan oluşturma rehberi ile üst seviye bir klanınız olsun istemez miydiniz? PUBG Mobile’da oyuncular klan oluşturabiliyor veya bir klana katılabiliyor. Birbirinden farklı klanların olduğu oyunda bazı klanlar eğlence için açılırken bazıları gerçekten rekabeti seven oyuncularla buluşmak için oluşturuluyor. Peki güçlü bir klan oluşturmanın sırları neler?

PUBG Mobile Güçlü Klan Oluşturma

PUBG Mobile’da klanlar, bazı oyuncular için büyük önem arz ediyor. Forumlarda veya oyun içi sohbetlerde sürekli bir klan muhabbetinin döndüğünü muhtemelen sık sık görüyorsunuzdur. Oyun içinde kendine ait bir sistemi olan ve bu sistem doğrultusunda içerisinde farklı farklı şeyler barındıran klanlara dair detaylar için PUBG Mobile klan sistemi içeriğimize göz atabilirsiniz.

pubg mobile güçlü klan oluşturma rehberi listesi
PUBG Mobile’da bir klana katılmak veya oluşturmak, sizi farklı maceralara sürükleyebiliyor.

Eğlence bir yana, eğer rekabetçi bir klan oluşturma gibi bir düşünceniz varsa bazı noktalara önem vermelisiniz. Dikkate alacağınız birkaç yöntemle birlikte rekabetçi bir klan oluşturabilir ve oluşturduğunuz klanı geliştirebilirsiniz. Peki rekabetçi olmasını istediğiniz klanı nasıl geliştireceksiniz?

pubg mobile güçlü klan oluşturma rehberi istatistikler
Klanınıza alacağınız oyuncunun istatistiklerine dikkat etmelisiniz.

İstatistiklere dikkat edin

PUBG Mobile güçlü klan oluşturma rehberi, oyunda oyunculara dair çok şey anlatan ancak çoğu oyuncunun dikkat etmediği bir özellik olan istatistikler ile başlıyor. İstatistikler her zaman bir oyuncunun ne kadar yetenekli veya başarılı olduğunu göstermese de çoğu zaman oyuncunun başarı ortalamasını ortaya çıkartmaktadır. Bu nedenle klanınıza alacağınız oyuncunun istatistiklerine dikkat ederek o oyuncuyu alıp almamaya karar vermeniz önemli. Rekabet konusunda ciddi olan klanların skor/ölüm oranı olarak ortalama 6 ve hasar olarak ortalama 800 hasar gibi kriterlerinin olduğunu bilmenizde fayda olabilir.

pubg mobile güçlü klan oluşturma rehberi deneme oyunları
Almayı düşündüğünüz oyuncularla deneme oyunları oynamak, isabetli karar vermenizde yardımcı olacaktır.

Alacağınız oyuncularla önceden deneme oyunları oynayın

Sürekli hareketliliğin olduğu klanlarda oyuncu sayısını sabit tutmak veya sürekli aynı oyuncularla mücadele etmek oldukça zor. Bu nedenle çoğu klan neredeyse her zaman yeni oyunculara ihtiyaç duyuyor. Oluşturacağınız rekabetçi klana oyuncu almak istiyorsanız oyuncuyu klana almadan önce birkaç oyun deneme yapmanızda fayda var. Zira yukarıda belirttiğimiz istatistik kriterini karşılıyor olsa da klana alacağınız oyuncunun oyun tarzı size uygun olmayabilir. Alacağınız oyuncunun istatistiklerinin gerçeği yansıtmaması gibi durumlar da söz konusu olabilir. Bu nedenle birkaç oyun deneme yaparak klanınızı üst seviyede tutmak için önlem alabilir ve doğru oyuncu tercihlerinde bulunabilirsiniz.

pubg mobile güçlü klan oluşturma rehberi üst sıradaki oyuncular
Derece olarak yüksek oyuncuları tercih ederek klanınızı daha güçlü kılabilirsiniz.

Üst sıralamalardaki oyuncuları tercih edin

PUBG Mobile en iyi klanlardan birini oluşturmanın bir diğer yolu ise üst seviyelerde mücadele eden oyuncuları klanınıza toplamaktır. PUBG Mobile bir mobil oyun olsa dahi oldukça bir rekabetçi oyun. Ve PUBG Mobile’da üst seviyeye ulaşmak ve orada kalmak oldukça emek gerektiriyor. Bu nedenle klanınıza alım yaparken oyuncuların mümkün olduğunca en yüksek seviyelerdeki oyuncular olduklarından emin olun. Değindiğimiz tüm klana alım yöntemlerini harmanlayarak rekabetçi bir klan oluşturma yolunda ciddi adımlar atabilirsiniz.

Eğer rekabetçi olduğu kadar eğlenceli de bir klan arıyorsanız PUBG Mobile’daki Mobidictum klanımızda mutlaka sizleri de görmek isteriz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts