PUBG Mobile Güncelleme Notları: 0.16.5

pubg mobile güncelleme
PUBG Mobile’ın yeni kar aracı.

PUBG Mobile güncelleme notları ile karşımızda. 0.16.5 Güncellemesi ile yepyeni özelliklere merhaba diyen oyunda Royale Pass Sezon 11 güncellemeleri de gün içinde tamamen oyuna eklenmiş olacak. Güncellemenin detaylarına geçmeden önce PUBG Mobile güncelleme nasıl yapılır? isimli rehberimize göz atmanızı öneriyoruz.

PUBG Mobile Güncelleme: 0.16.5

  • Royale Pass Sezon 11 geldi.
  • Yeni TDM Arena haritası geldi.
  • Yeni Domination Arena geldi.

Güncelleme ödülleri (9-15 Ocak)

  • 20 Silver
  • 2,000 BP
  • 1 Blue Glider Trail
pubg mobile güncelleme
PUBG Mobile’ın yeni kar aracı.

Yeni araç: Light Snowmobil

PUBG Mobile güncelleme detayları arasında şüphesiz ki en dikkat çeken yeniliklerden biri yeni araç Light Snowmobil oldu. Sadece Vikendi haritasında oynanabilen bu araç, bir süredir oyuna eklenecekler listesinde oyuncuların dikkatini çekiyordu. 0.16.5 ile oyuncuların karşısında çıkan bu araç, hızlı hareket edebiliyor ama tahmin edebileceğiniz üzere fazla hasar yiyor.

Yeni domination haritası: Town

Oyuna Town adında yepyeni bir harita eklendi. PUBG’nin genel konseptindeki açık alanı bol haritalara benzemeyen Town, dar ve arka sokaklarda oynanıyor. Oyunda 3 adet base bulunuyor. 2 base’i alan takım haritayı kazanmış oluyor.

pubg mobile güncelleme
Oyunun yeni haritası Town ile dar ve arka sokaklarda oynuyoruz.

Antrenman haritalarında da bir değişiklik var. Warehouse üzerinde bir oynama yapan ve bu haritayı antrenman haritasına çeviren Tencent, artık oyunculara silahları haritaya girmeden önceden seçme imkanı veriyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler