PUBG Mobile Guncraft Tinkerer etkinliği nedir?

Geçtiğimiz günlerde oyuna getirilen PUBG Mobile Guncraft Tinkerer etkinliği nedir ve nasıl yapılır sorularına cevap verdik.
PUBG Mobile Guncraft Tinkerer etkinliği
Geçtiğimiz günlerde oyuna getirilen PUBG Mobile Guncraft Tinkerer etkinliği nedir ve nasıl yapılır sorularına cevap verdik.

PUBG Mobile, Guncraft Tinkerer etkinliği ile oyuncular kendi silahlarını tasarlayabilecekler. PUBG Mobile, hayranlarını kendinde tutmak adına sürekli yeni etkinlikleri getirerek dikkatlerini üstüne çekiyor. Geçtiğimiz günlerde oyuna getirilen bu etkinlik ile oyuncular hayal ettiği silahları kendileri tasarlıyorlar.

PUBG Mobile Guncraft Tinkerer Etkinliği

Guncraft Tinkerer, oyuncular silahlara özel eklentiler ekleyebileceği ve hayal becerilerini geliştirebileceği bir etkinlik. Bu etkinlikte özel eklentileri açmak için Klasik Sandık Kuponu veya AG gibi eşyaları açarak puan toplamanız gerekiyor. Bu puanları topladıkça sizlere özel eklentiler gelecek. Ondan sonra artık istediğiniz silahı istediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz.

PUBG Mobile Guncraft Tinkerer
Silahlarınıza özel eklentiler takmak için puanlar toplamalısınız.

Etkinliği nasıl işliyor?

PUBG Mobile oyuncuları Guntinker etkinliği içerisinde puanları almak için belirli görevler yaparak ödüller toplaması gerekiyor. Bu puanlar daha sonra etkinlik ödülleri için kullanılabilir duruma gelir. Oyunculara her bir günlük giriş için 100 BP ve 10 puan verilir. Bu etkinliği çok fazla oynamayan oyuncular bile gün geçtikçe kendilerine az bir şeyde olsa puan çıkarabilecekler. Oyuncular tüm görevleri yapıp ödüller tamamladıklarında PUBG Mobile tekrardan oyuncuların karşısına yeni ödüller çıkaracak ve yeni silahlar yapmaya devam edeceksiniz.

PUBG Mobile Guncraft Tinkerer etkinliği nedir
Özel desenler ile silahlarınıza efsanevi görünümler kazandırabilirsiniz.

Oyundaki herhangi bir silahı, deriler ve etkinlik görevlerinde verilen malzemelerle özelleştirebilirsiniz. Bu bölümü atölye seçeneği altında bulabilirsiniz. Oyuncular çeşitli desenleri, dokuları, etiketleri ve renkleri seçebilirler. Silahın her şeyini tamamladıklarında, uygun gördükleri zaman aktif edebilir ve oynayabilirler. Ayırca tüm renkler ve dokular başlangıçta mevcut olmayacak bazılarını para birimi ile satın alabileceksiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts