PUBG Mobile Günlük Redeem Kod

PUBG Mobile’da promosyon kodları sayesinde çantanıza yeni ödüller ekleyebilirsiniz.
PUBG Mobile redeem kod günlük
Günlük olarak kullanabileceğiniz efsane redeem kodları bulunuyor.

PUBG Mobile redeem kod sayesinde hiçbir harcama yapmadan birbirinden eşsiz ve bir o kadar da güzel hediyelerin sahibi olabilirsiniz. Neredeyse tüm oyun platformlarında redeem kodlar bulunuyor ve PUBG Mobile’da da her sezon oyuncuların bedavadan kullanabileceği farklı farklı redeem kodları yayınlanıyor. Bu kodları aktifleştirmek için PUBG Mobile Redemption Center’ı kullanmanız gerektiğini unutmayın.

PUBG Mobile Promosyon Kodları

Oyuncuların bedavadan görünümler ve kostümler alabileceği bu redeem kodlar sınırlı sayıda bulunduğundan dolayı bu fırsatları kaçırmamak adına redeem kodlarını takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu kodları kazanmak istiyorsanız sürekli olarak bildirimleri takip etmeniz veya Tencent’in göndereceği yeni kodların tarihlerini bilmeniz gerekiyor.

PUBG Mobile günlük kullanılabilecek redeem kod
Aşağıda bulunan günlük kodu kullanarak çantanıza özel bir görünüm yerleştirebilirsiniz.

Sizden başka diğer oyuncular da sınırlı sayıda bulunan bu redeem kodlarını kullanarak hesaplarına yeni kostümler alıyor. Aşağıda bulunan kod sadece bugüne özel olarak kullanılabildiğinden dolayı hızlıca kodu aktifleştirseniz iyi olur çünkü hem sınırlı sayıda hem de bir günlük. Her sezon yenilenen redeem kodlarının içerisinden özel hediyeler de çıkabiliyor ve eğer şanslıysanız oyunda nadir bulunan bir eşyayı bile bu kodlarla birlikte kazanabilirsiniz.

  • Redeem Code: PUBGMOBILEBD
  • Yukarıda bulunan redeem kodun içerisinde “Ultimate Kriket Seti ve Kaskı” bulunuyor.

PUBG Mobile redeem kodları nasıl aktifleştirilir?

Kodu nasıl aktifleştireceğinizi bilmiyorsanız sizler için hazırladığımız “PUBG Mobile Promosyon Kodu Aktifleştirme” adlı rehbere giderek bu kodları nasıl aktifleştirebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Oldukça basit bir yöntemle PUBG Mobile’dan aldığınız bu kodları aktif edebilirsiniz. Verilen bazı kodlar hem kullanım hem de süre bakımından sınırlı sayıda olduğu için bulduğunuz kodları hızlıca kullanmalısınız.

PUBG Mobile redeem kodunuz olmasına rağmen hala daha aktifleştiremiyor olabilirsiniz. Sizlere verilen kodları harfi harfine doğru girdiğinizden emin olmanız gerekiyor. Kendiniz tek tek yazmak yerine de bu kodları kopyalayabilir ve redeem kod aktifleştirme yerinden kolayca aktif hale getirebilirsiniz. Kopyaladığınız kodların hepsinin doğru olduğuna eminseniz, süre anlamında geç kalmış olabilirsiniz. Başka ülkelerde aktif olan redeem kodlar da bulunuyor. Bu kodları aktif hale getirmek istiyorsanız çoğu oyuncu gibi siz de VPN aktifleştirmeniz gerekiyor. Kullandığınız cihazın mağazasından VPN uygulaması indirerek daha fazla ödülün sahibi olabilirsiniz fakat VPN kullanımının PUBG Mobile’da ban sebebi olabileceğini unutmayın!

Total
12
Shares
2 comments
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts