PUBG Mobile Hile Gibi Taktikler

pubg mobile hile

PUBG Mobile hile gibi taktiler ile tanışmak ister misiniz? PUBG’de sizi zafere götürecek püf noktalar, hile gibi taktikler ve daha fazlası bu rehberde. Sizde girdiğiniz maçlardan zaferle ayrılmak istiyorsanız bu yazımızı sakın kaçırmayın!

PUBG Mobile Hile Gibi Taktikler

2018 yılında çıkışını gerçekleştiren ve mobil oyun dünyasını kasıp kavuran PUBG Mobile hala dünya çapında milyonlarca kişi tarafından oynanıyor. Özellikle Asya bölgesindeki istatistiklere baktığımızda, PUBG Mobile en çok oynanan mobil oyunlar arasında bulunuyor. Rakiplerine nazaran daha gelişmiş mekanik ve modellemelere sahip PUBG Mobile, BlueStacks sayesinde bilgisayar üzerinden de oynanabiliyor.

PUBG Hile Gibi Taktikler yazımız sayesinde siz de maçlarınızı çorba parası ile bitirebilirsiniz.
PUBG Mobile Hile Gibi Taktikler yazımız sayesinde siz de maçlarınızı çorba parası ile bitirebilirsiniz.

Paraşüt Kullanımı

Oyunun başında paraşüt ile atlama evresi belki de maçınızın kaderini değiştirebilir. Özellikle popüler bölgelere (School, Pochinki vb.) atladığınızda rakiplerinizden önce yere inmeniz büyük önem arz eder. Bundan dolayı paraşüt mekaniklerini çok iyi bilmeniz gerekmekte. Paraşüt antrenmanı yapmak için antrenman haritasını ziyaret edebilirsiniz.

Hareketlilik

Maç esnasında karakteriniz ile sabit durmaktan kaçının. Özellikle dürbününüz ile bir yerleri kontrol ettiğinizde sabit kalırsınız. Sabit kalmanız düşmanlarınızın sizi nişancı tüfeği ile kolayca avlamalarına yol açabilir. Hiç beklemediğiniz bir anda lobiye dönmek zorunda kalabilirsiniz. 🙂

pubg mobile 0.17.0 güncellemesi
PUBG Mobile Şubat 2020 güncellemesi ile karşımızda.

Ses Kasmak

Oyuncular tarafından “Ses Kasmak” tabirine bürünen sesleri analiz edip rakiplerinizin yerini belirlemeyi ihmal etmeyin. Özellikle bina içlerinde rakiplerinizin ayak seslerini veya silah ile ateş etmelerini duymanız, sizin bir adım öne geçmenizi sağlayacaktır. Rakibinizin yerini ses kasarak belirledikten sonra doğru stratejiler ile onları indirebilirsiniz.

Harita Kullanımı

PUBG Mobile’da toplamda 4 farklı harita bulunmakta. Her haritanın farklı bir atmosferi olup, stratejileri de farklıdır. Örneğin Erangel’de çim veya çalılara pusu kurabilirken, Miramar’da böyle bir imkanınız bulunmamakta. Ayrıca her haritanın loot bölgeleri farklı olduğundan haritadan haritaya oynanış taktiklerinizi değiştirerek oyuna hızlı adapte olmanız gerekmekte.

Bu rehberimiz sayesinde mobil platformun en popüler oyunları arasında bulunan PUBG Mobile’da rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz. Daha fazla PUBG Mobile rehberi için bizi takip etmeyi ve yazımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler