PUBG Mobile Hile Arayışındaki Oyuncuları Üzecek

pubg mobile hack
PUBG Mobile hile kullanıcıları için yeni bir güncelleme üzerinde çalışıyor.

PUBG Mobile hile kullanıcıları yakın dönemde üzücü bir haber daha alacak. Oyun içi hack’ler ile rakiplerinin canını sıkan oyunculara yeni anti hile sistemi geliyor. Hile konusunda son derece katı davrandığı görülen ve banladığı oyuncuları dahi resmi sitesi üzerinden açıklayan PUBG Mobile, yeni anti hile sistemiyle birçok sorunu temelden atmak istiyor.

PUBG Mobile Hile Sistemi Gelişecek

Oyunun geliştiricisi Tencent, resmi sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı eğlenceli bir videoda minik bir açıklama yaptı. PUBG Mobile Ekibi imzalı kısa bir metin paylaşan ekip, hilecilerin sayısını epey düşürdüklerini belirtirken, yeni güncellemeden de söz etti. Detay verilmese de güvenlik sistemi üzerinde yeni bir güncellemenin hazırlığında olan Tencent, bu güncellemeyle birlikte rapor sisteminin çok daha hızlı çalışacağını düşünüyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

PUBG MOBILE (@pubgmobile)’in paylaştığı bir gönderi ()

Tabii sistem yine oyuncu odaklı bir şekilde ilerleyecek. Oynadığımız oyunda karşınıza çıkan hilecileri rapor ederek sistemi yine biz oyuncular ayakta tutacağız. Belirli dönemlerde binlerce oyuncuyu oyun dışında bırakan Tencent, yeni sistemde çok daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağını belirtiyor. O yüzden rapor etmeye devam! 🙂

Yakın Dönemde 10 Yıllık Banlar Gelmişti

Ekim ayının başında pubgmobile.com’dan yapılan resmi açıklamaya göre, birçok hileciye onar yıllık oyundan uzaklaştırma cezası verildi. Oyunun adil oynanması gerektiğini belirten PUBG Mobile ekibi, hilecilerin dışında kalan oyuncularaysa oyunu adil ve eğlenceli tuttukları için teşekkürlerini sundu. Oyunculara bir hatırlatma daha yapan ekip, oyun içinde üçüncü parti yazılım kullanan oyuncuları oyun içi rapor sistemi aracılığıyla rapor etmeleri gerektiğini hatırlattı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts