PUBG Mobile hızlı rütbe atlama için hangi harita seçilmeli?

PUBG Mobile’da kısa bir süre içerisinde rütbe atlayarak daha eğlenceli oyunlara tanık olabilirsiniz.
PUBG Mobile Hızlı Rütbe Atlama
Hızlı rütbe atlamak için birçok yöntem uygulayabilirsiniz.

PUBG Mobile rütbe atlama için çoğu savaşta başarılı olmalısınız. Yapacağınız en ufak kayıpta rütbe seviyenizi yükseltmek için oldukça uğraşmanız gerekiyor. Rütbeleri ve haritaları iyi bilmelisiniz. Her rütbenin oyuncularını inceleme fırsatı yakalarsanız başarınızı hızlandırabilirsiniz. Harita seçimlerinizde en iyi oynadığınız ve en fazla öldürme alabildiğiniz haritaları tercih etmelisiniz.

PUBG Mobile Rütbe Atlama

Hızlı bir şekilde PUBG Mobile rütbenizi yükseltmek istiyorsanız iyi oynamalısınız. Oyunun işleyişini, mekaniklerini ve taktiklerini çözmüş olmalısınız. Her zaman iyi pozisyon almalı ve silahlarınızın hasarlarına göre hareket etmelisiniz. Maçları olabildiğinde bol öldürmeli ve birinci bitirirseniz rütbeniz kısa süre içerisinde yükselecek. Her rütbede farklı oyun tarzına sahip oyuncular denk geleceğinden dolayı yeni bir kademeye geçtikten sonra sizinle aynı seviyede bulunan oyuncuları biraz incelemelisiniz. En çok atlanan bölge ve en çok tercih edilen silahları bilmeniz sizin işinize yarayabilir. Silah eklentileri de bu konuda oldukça önemli. Silah eklentilerine “PUBG Mobile Eklentileri: Silah Uçları ve Özellikleri” adlı içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

PUBG Mobile Haritalar
En iyi oynadığınız ve en fazla öldürme aldığınız haritalarda oynayarak daha hızlı rütbe atlayabilirsiniz.

Oyuna yeni başladıysanız büyük bir ihtimalle kolay kullanışı olmayan silahlara ayak uydurmanız zor olacak. Bu yüzden kullanılması daha basit silahlar tercih etmelisiniz. Hasarı olabildiğince fazla olmalı ve kullanırken rahat olmalısınız. PUBG Mobile’ın en kolay silahlarını listelediğimiz “PUBG Mobile Kullanımı En Kolay Silahlar” adlı içeriğimize göz atabilirsiniz.

Haritalara hakim olmanız durumunda daha hızlı rütbe atlayabilirsiniz. Aynı zamanda oynadığınız haritanın en kalabalık bölgesini, en iyi eşya bulunduran bölgesini ve araçların yerleri size oldukça yardım edecek. Zor durumlarda veya alana oldukça uzak olduğunuz zamanlarda iyi bir strateji belirlemelisiniz. Güvenli bölgeye ulaşmak için daha sakin bölgelerden geçin.

PUBG Mobile Rütbe Atlama
Haritalarda uyguladığınız stratejileri önceden belirlemelisiniz.

PUBG Mobile Taktikler

Belirli bir seviyeden sonra rütbe atlamak zorlaşacak. Biraz sabırlı olmak her zaman daha iyi olacak. Rütbeler için ne kadar puan gerektiğini de bilmeniz sizi motive edecek. “PUBG Mobile Rütbeler, Kademeler ve Kademe Koruma” adlı içeriğimizde rütbeler hakkında bilgiler verdik.

PUBG Mobile Sanhok Haritası
Küçük ve bol çatışma içerdiğinden dolayı agresif bir oyuncuysanız Sanhok haritasını çok seveceksiniz.

PUBG Mobile gibi bir oyunda ne kadar taktik bilirseniz bilin eğer nişan alamıyorsanız ilerlemeniz oldukça zor. Dürbünler için en iyi hassasiyet ayarlarını yapmalısınız. Böylelikle daha rahat bir şekilde nişan alabilirsiniz. Çoğu oyuncu hassasiyet ayarlarını olabildiğince düşürüyor. Eğer hassasiyet ayarlarıyla uğraşmak istemiyorsanız “PUBG Mobile Dürbün ve Hassasiyet Ayarları” adlı PUBG Mobile rehberimizden en iyi hassasiyet ayarlarını kullanabilirsiniz.

Kullandığınız silahın geri tepmesi de bu konuda oldukça önemli. Tüm şarjörü düşmanın üzerine boşaltırken silahın geri tepmesini kontrol etmelisiniz. En çok geri tepen silah AKM olduğundan dolayı bu silah üzerinde alıştırmalar düzenlemeden kullanmamalısınız. Eğer başka silah bulamadıysanız ve dibinizde düşmanlar bulunuyorsa mecburiyetten kullanmak zorunda kalabilirsiniz. “PUBG Mobile: Geri tepme nasıl azaltılır?” adlı içeriğimizde geri tepmeyi nasıl kontrol edebileceğinize değindik.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts