PUBG Mobile Hızlı Süzülme Taktikleri

PUBG Mobile’da bir bölgeye en erken inen oyuncu olmak için uygulayabileceğiniz birçok taktik bulunuyor.
PUBG Mobile Hızlı Süzülme İçin Taktikler
Gitmek istediğiniz yere erken varmak istiyorsanız ekranı aşağıya kaydırmalısınız.

PUBG Mobile hızlı süzülme taktikleri kullanarak atladığınız bölgeye ilk inen kişilerden olabilirsiniz. Böylelikle hala süzülmeye devam eden oyuncuları havadayken öldürebilirsiniz. Bootcamp gibi oyuncuların yoğun olduğu bölgelere en son iniş yaparsanız yüksek ihtimalle öleceksiniz.

PUBG Mobile Bilgisayara İndir

PUBG Mobile Atlama Taktikleri

Bilgisayar klavyesi kullanarak daha kolay atlayabilir veya süzülebilirsiniz. Geniş ekranda oynarken diğer oyuncuların atladığı bölgelere de bakarsanız düşmanları kolaylıkla avlayabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden PUBG Mobile oynamak içinse Android oyun emülatörüne ihtiyacınız olacak.

PUBG Mobile Haritalara Göre Süzülme Yöntemleri
Her haritada farklı süzülme taktikleri kullanmalısınız.

BlueStacks kullanarak bilgisayar üzerinden PUBG Mobile gibi birçok oyunu oynayabilirsiniz. Doğru ayarları uyguladığınız taktirde atladığınız yoğun bölgelere ilk inen oyuncu olabilirsiniz. Böylelikle diğer oyuncular havadayken rahatlıkla loot yapabilirsiniz. Aynı zamanda oyuncular yere indiğinde etrafta silah bulma amacıyla koşuşturacakları için kolaylıkla öldürme sayınızı arttırabilirsiniz.

Sürekli olarak deneyin

PUBG Mobile Süzülmek
Atlamak istediğiniz yere en erken inerek havadaki düşmanları öldürebilirsiniz.

Oyunda bulunan her haritada denemeler yapmalısınız. Hızlı inmek antrenmanları yapmak istiyorsanız Sanhok gibi küçük haritaları tercih edebilirsiniz. Hangi bölgeye gideceğinizin pek bir önemi yok. Amacınız sadece hızlı inmek olmalı. Farklı mesafelerden atlayarak bölgeye ilk inen oyuncu olabilirsiniz.

PUBG Mobile uçağının rotası uygulayacağınız hızlı süzülme taktikleri için uygun olmayabilir. Her eşleşmede farklı rota olacağından dolayı atlama mekaniğini çözmeniz biraz daha kolaylaşacak. Böylelikle kısa süre içerisinde tüm haritalarda süzülme ustası olabileceksiniz. Ancak ne kadar erken inerseniz inin güzel bir silah ve ekipman bulamazsanız diğer oyunculara göre geriye düşeceksiniz.

Hesaplamalar yapın

PUBG Mobile Süzülmek için Taktikler
Her haritanın farklı büyüklüğe sahip olmasından dolayı sürekli denemeler yapmalısınız.

Her harita için hesaplamalar yapın. Belirli bir mesafeden sonra tamamen dik inmeniz gerekiyor. Atlamak istediğiniz yere yaklaşınca düşüş hızınızı olabildiğince arttırın. Böylelikle yere daha yakın bir mesafeden paraşüt açarsınız. Ancak haritaların büyüklüğü farklı olduğundan dolayı her harita için farklı hesaplamalar yapmanız gerekir.

Doğru zamanda atlayın

PUBG Mobile Yavaş Uçma
PUBG Mobile’da yavaş süzülmek için ekranı yukarı kaydırmalısınız.

Uçaktan doğru zamanda atlamak oldukça önemli. Eğer geç kalırsanız sizden önce inenler olabilir. Çok erken atlarsanız da istediğiniz yere varamayabilir veya daha gerilere düşebilirsiniz. Bu durumun önüne geçebilmek için doğru zamanı kollayın. Oyunu oynadıkça daha iyi olacaksınız.

Doğru şekilde atlayın

PUBG Mobile Klavye Ayarları
PUBG Mobile hızlı süzülme taktikleri için doğru ayarlar gerekli.

Atlayacağınız mesafeye göre karakterinizin pozisyonunu ayarlamalısınız. Olduğunuz mesafeden daha uzağa gidecekseniz ekranınızı yukarı doğru kaydırmanız gerekir. Böylelikle düşüş hızınızı azaltarak harita üzerinde daha hızlı ilerleyebilirsiniz. Gitmek istediğiniz bölgeye yaklaştığınızda ekranı aşağıya indirmeniz gerekiyor.

BlueStacks ile oynayın

Klavye ve fare kontrolleri olduğundan dolayı daha rahat bir oyun deneyimine sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda mobil cihazlarda ısınma, donma, şarj ve performans düşüşleri yaşamazsınız. En iyi telefonlardan 9 kat hızlı çalışabilen BlueStacks’i kullanarak Play Store mağazasında bulunan tüm oyunları oynayabilirsiniz. Aşağıda bulunan işlemleri uygulayarak bilgisayarınızda BlueStacks kullanabilirsiniz.

  • Resmi BlueStacks internet sitesinden emülatörü indirin.
  • Kurulumu tamamladıktan sonra Google hesabınıza giriş yapın.
  • Play Store’dan PUBG Mobile araması yapın.
  • Arama sonucundan oyunu indirin.
  • PUBG Mobile indikten sonra klavye ve fare ayarlarını uygulayın.

PUBG Mobile Bilgisayara İndir

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts