PUBG Mobile Infection mod geri geldi!

PUBG Mobile Infection mod tekrardan oyuncuların karşısında.
PUBG Mobile Infection Mod tekrardan oyuncuların karşısına sunuldu
PUBG Mobile Infection Mod tekrardan oyuncuların karşısına getirildi.

PUBG Mobile Infection mod tekrardan oyuna getirildi.

PUBG Mobile Infection mod geri döndü!

Tencent, geçtiğimiz haftalarda 1.0 güncellemesi hakkında birkaç detayı bizlerin karşısına sunmuştu. Bu detaylar arasından en dikkat çekici olanı ise Infection modunu bir görsel üzerinden spoiler ile oyuncuların karşısına sunulmuş olması.

PUBG Mobile Infection Mod özellikleri
Oyun modun da seçebileceğiniz karakter özellikleri bulunuyor.

Evo-ground modu geçen yıl ilk defa piyasa sürüldü ve çoğu oyuncu tarafından beğenildi. Tencent, oyuncuların önerilerini aldıktan sonra ise Lost Harbor haritasında birkaç estetik değişiklik yaparak bu harita ile birlikte tekrardan oyuna getirildi. Lost Harbor haritasının değişiklikleri ise etrafta bulunan yeni kabaklar ve birkaç renk değişikliği oldu. Bu Infection modunda, isterseniz zombi olarak oynayabilir isterseniz insanlar tarafında olup zombilere karşı savaşabilirsiniz.

Modun her biri 3 dakika 25 saniye süren üç turu bulunuyor. İlk 25 saniyesinde oyuncular konum almak istediği yerlere geçiyorlar. Sonra ise üç oyuncu rastgele enfekte oluyor ve etrafında bulunan insanları zombiye dönüştürmeye çalışıyor. Enfekte olanların sınırsız yeniden doğma süreleri ve daha yüksek sağlıkları bulunuyor. Silah kullanamıyor olsalar da yakın dövüş saldırıları ile insanları kolayca alt edebiliyorlar. Savunmacıların görevi enfekte olanları öldürürken üç dakika hayatta kalmak zorundalar. Enfekte olanların görevi ise hayatta kalan tüm insanları zombiye dönüştürmek.

PUBG Mobile Infection Mod zombi
Eğer bir enfekte olarak oynarsanız hayatta kalanları bir an önce enfekte etmeye çalışın.

Tur bittikten sonra ise tüm oyuncular tekrardan insana dönüşür ve 25 saniye sonra tekrardan rastgele üç oyuncu enfekte olur. Bu bahsettiklerimizin hepsi üç tur boyunda devam ediyor. Bir oyuncunun enfekteyken veya insanken yaptığı öldürme puanları oyun sonu genel sıralamalarına yansır ve buna göre farklı farklı ödüller verilebilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts