PUBG Mobile İşaret Fişeği Kullanma Taktikleri

PUBG Mobile işaret fişeğini bu önerileri dikkate alarak daha verimli kullanın.
pubg mobile işaret fişeği
PUBG Mobile işaret fişeği kullanarak büyük avantajlar elde edebilirsiniz.

PUBG Mobile işaret fişeği, sağladığı avantajlardan ötürü oyuncular tarafından çok seviliyor. Özellikle oyunun kaderini değiştirme özelliğiyle büyük önem taşıyan bu fişeği düz bir şekilde kullanmak, zaman zaman mantıklı bir tercih olmayabiliyor. İşaret fişeğini kullanmadan önce bazı noktalara dikkat ederek alacağınız verimi maksimuma çıkartabilirsiniz.

PUBG Mobile İşaret Fişeği

İşaret fişeği, oyun içerisinde bir oyuncu tarafından bulunduğunda o oyuncuya çok büyük avantajlar sağlayabiliyor. İçerisinden çıkan çeşitli şeylerle rakiplerinizden daha üstün konuma gelebileceğiniz işaret fişeği, haritada çeşitli noktalarda daha sık karşınıza çıkabilir. Bu yerleri öğrenmek için PUBG Mobile işaret fişeği nereden bulunur içeriğinden detayları öğrenebilirsiniz. Bu içeriğimizde, işaret fişeğini daha verimli kullanmanız için bazı önerilerimiz olacak ve işaret fişeğini kullanırken dikkat etmeniz gereken noktalara değineceğiz.

pubg mobile işaret fişeği oyun dinamikleri
PUBG Mobile’da işaret fişeğiyle ihtiyacınız olan şeyi elde etmek için oyun dinamiklerine dikkat edin.

Oyun dinamiklerini kullanarak ihtiyacınızı karşılayın

İşaret fişeğini kullandığınız yer büyük önem taşıyor. İşaret fişeğini ateşlediğiniz yerin özellikleri oyundaki gidişatı değiştirebiliyor. Bunun yanında, işaret fişeğini kullandığınız yer ile oyundaki alan sistemi arasındaki bağlantı da çok önemli. Burada size önerimiz, işaret fişeğini asla alan dışında kullanmamanız. Bunun nedeni ise, oyun içerisinde bulunan bazı oyun dinamikleri. Zira işaret fişeğinden silah ve diğer destekleyici şeyleri bulmak istiyorsanız, fişeği alan içerisinde ateşlemeniz gerekiyor. Eğer alan dışındayken fişeği ateşlerseniz, zırhlı araç gelecektir. Bu nedenle bu durumları bilerek ateşleme yapmanız, içinde bulunduğunuz durumu avantaja çevirebilir.

Kutunun düşeceği yeri iyi hesaplayın

Zaman zaman ağaçların ve binaların, kutunun düşmesine engel olduğunu biliyoruz. Bu nedenle işaret fişeğini kullanmadan önce düşeceği yeri tahmin etmeye çalışmanız, fişeğin boşa gitme ihtimalini azaltacaktır. Bu yüzden işaret fişeğini kullanırken rastgele bir kullanımdan kaçınmalısınız. Bunun yanı sıra, işaret fişeğini ateşlediğinizde ister istemez diğer düşmanların da dikkatini üstünüze çekeceksiniz. Bu durumu da hesaba katarak fişeği kullanın. Zira işaret fişeğiyle birlikte doğan avantajları kullanamadan ölmek, epey üzücü olacaktır.

pubg mobile işaret fişeği pozisyon
İşaret fişeğini kullandıktan sonra pozisyonunuza çok dikkat edin.

Pozisyonu iyi alın

Kutunun düşeceği yerde de bahsettiğimiz üzere, işaret fişeğiyle yakındaki oyuncuların dikkatini çekeceksiniz. Bu nedenle işaret fişeğini ateşlediğiniz andan lootu sağ salim alacağınız ana kadar pozisyonunuza çok dikkat etmelisiniz. Kendinizi dezavantajlı duruma sokacak açılardan kaçınmaya çalışmalısınız.

İşaret fişeğiyle rakiplerinizi avlayın

Eğer lootunuz zaten iyiyse ve biraz da macera arıyorsanız, işaret fişeğini rakiplerinizi tuzağa düşürmek için kullanabilirsiniz. Oyuncuların bir kısmı bu numarayı kolay kolay yemezken, bazıları ise hala bu tuzağa düşebiliyor. Bu nedenle, bu güzel lootu elde etmeden önce birkaç rakip avlayarak skor elde edebilir ve kazanmaya giden yolda rakiplerinizi kolay bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz.

pubg mobile işaret fişeği erken kullanma
İşaret fişeğini erken kullanarak, getirdiği avantajları erkenden kullanabilir ve daha az dikkat çekebilirsiniz.

İşaret fişeğini kullanabildiğiniz kadar erken kullanın

İşaret fişeğini, oyunun başında yahut orta kısımlarında kullanmanız çok önemli. Zira işaret fişeğini bu aşamalarda kullanmak, büyük alan içerisinde kullanmak demektir. Ve bu durumda üstünüze üşüşecek rakip sayısı genelde daha az olur. Eğer oyunun sonlarına doğru işaret fişeğini kullanırsanız, küçük alanlarda yeriniz belli olacaktır. Bu durum, birçok oyuncunun sizin yerinizden haberdar olmasına neden olur ve uygulayabileceğiniz stratejileri minimuma indirger. Ayrıca çoğu oyuncu, o güzel lootu isteyeceğinden dolayı küçük bir alanda üstünüze epey yığılma yaşanacaktır. Bu nedenle erken aşamada işaret fişeğini kullanarak o avantajı nispeten kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Burada bulunan maddelerin çoğunun birbiriyle bağlantılı olduğunu fark etmişsinizdir. Bu maddeleri teker teker uyguladığınızda sonuçların ne kadar iyi olacağını siz de göreceksiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts