PUBG Mobile işaret fişeği ve yeni Win94 nerede bulunur?

Miramar 2.0 güncellemesiyle birlikte işaret fişeğinin yerleri değiştirildi. Aynı zamanda üç bölgede bulunabilen dürbünlü Win94 oyuna eklendi.
PUBG Mobile işaret fişeği
PUBG Mobile işaret fişeği ve Win94 nerede bulunur?

PUBG Mobile işaret fişeği ve Win94 çoğu oyuncunun bulmayı en çok sevdiği eşyalar bazıları. Özellikle işaret fişeği maç esnasında sizi rakiplerinizden daha güçlü kılacak. İçerisinden çıkan silahlarla rakipleri saniyeler içerisinde yok edebilme özelliğine sahip silahlar kazanabilirsiniz. Ayrıca uzak mesafede oldukça etkili olan AWM’yi bulabilirsiniz.

İşaret Fişeğinin ve Win94’ün Çıktığı Yerler

Son gelen Miramar 2.0 güncellemesi ile ufak ama bir o kadar önemli değişikler oldu. Ayrıca işaret fişeği gibi önemli eşyaların yerleri de değişti. İşaret fişeği kullanıldığı zaman özel ekipman düşürmesi yüzünden çıkma olasılığı biraz nadir. İşaret fişeğini bulmak zor olsa da Win94 pek o kadar değil. Son gelen güncellemeyle dürbün alan Win94 oyuncuların gözüne girmiş durumda. Win94’e gelen yeni dürbünüyle orta mesafeye kadar etkili bir kullanım sunuyor.

PUBG Mobile işaret fişeği ve yeni Win94 nerede bulunur?
PUBG Mobile İşaret Fişeği ve Win94

İşaret fişeğinin önemi oldukça büyük olduğundan dolayı oyuncuların yoğun olduğu bölgelerde yer alıyor. Bu yüzden oyuncular oyuna bir adım önde başlamak isterken silah bulamamak gibi şanssızlıklar yüzünden ölebiliyor. Eğer işaret fişeği bulmak istiyorsanız Hacienda Del Patrón veya Prison bölgesini iyice gezmelisiniz.

Win94 hasarı dolayısıyla iyi oyuncuların gözdesi halinde. Yeni güncellemeyle de 2.7x dürbün eklenmesiyle tüm oyuncuların kullanmaktan zevk aldığı bir silah oldu. Miramar 2.0’da Win94 sadece üç bölgede bulunuyor. İlk bölge Water Treatment. Bu bölge ekipman toplamak için pek iyi bir bölge olmayabilir. Hatta buraya atlayan oyuncu sayısı oldukça az. Ancak yeni Win94’ün çıktığı ilk bölge burası. Burada dikkatli olmalısınız. Açıkta kalma ihtimaliniz yüksek.

PUBG Mobile İşaret Fişeği ve Win94
Miramar 2.0 güncellemesiyle haritaya dürbünlü Win94 eklendi.

Eğer uçak Water Treatment bölgesinden daha uzaktan geçiyorsa bir başka yer olan Campo Militar bölgesine gidebilirsiniz. Bulundurduğu ekipman bolluğundan dolayı buraya atlamak biraz tehlikeli. Burada dikkatli hareket etmeniz gerekiyor. Çünkü Water Treatment’e göre daha fazla atlayan olabilir.

Win94’ün en son çıkacağı yerse El Pozo. El Pozo’yu bilmeyenler varsa Sanhok’un Bootcamp’i diyebiliriz. Birbirine yakın evlerle dolu. Win94’ü bulabileceğiniz en tehlikeli yer olabilir. Burada çok daha dikkatli oynamalısınız. Tek bir yanlışta dahi ölme ihtimaliniz oldukça yüksek. El Pozo’ya atlamak istiyorsanız ve bir süre sıcak çatışmadan uzak durmak istiyorsanız diğer oyuncuların gideceği yere uzak olan bölgeye atlayabilirsiniz. Savaş bitince çıkıp sessiz ve sakin bir şekilde silahlarınızı toplayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts