PUBG Mobile K-Pop grubu Blackpink ile iş birliği yapabilir!

Daha önceden Brawl Stars ile anlaşan ünlü K-Pop şarkıcısı Lisa’nın PUBG Mobile ile anlaşması bekleniyor. Yapılan paylaşımlar Erangel 2.0 ile her detayın belirleneceğini gösteriyor.
PUBG Mobile Lisa
Çoğu kişi yakın bir zamanda Erangel 2.0’ın gelmesini bekliyor.

PUBG Mobile Blackpink grubuyla iş birliği yaparak oyuna yeni danslar, araçlar ve şarkılar gelebilir. Son zamanlarda PUBG Mobile’ın resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımlar çoğu oyuncunun aklına ünlü K-Pop grubu olan Blackpink geliyor. Dünya üzerinde neredeyse her ülkeden dinleyene sahip olan K-Pop grubuyla PUBG Mobile anlaşırsa oyun içerisine yeni müzikler eklenebilir.

PUBG Mobile Blackpink grubuyla iş birliği yapabilir

Dünyaca ünlü K-Pop şarkıları yapan Blackpink grubundan asıl ismi Lalisa Manoban olan sahne ismiyle Lisa olarak tanınan şarkıcı çoğu oyuncu tarafından PUBG Mobile ile anlaşma yapacağını düşünüyor. Eğer gerçekten de bir anlaşma yapılırsa oyuna yeni emojiler, danslar, lobi temaları ve şarkılar eklenebilir.

PUBG Mobile Blackping İş birliği
PUBG Mobile’ın bir önceki anlaşması Alan Walker ile oldu.

Ayrıca PUBG Mobile ekibinin resmi Twitter hesabı üzerinde yapılan paylaşımda pembe bir kız bulunuyor. Aynı zamanda pembe bir gözlüğe sahip olan bu kızın gözlüğünden yansıyan görüntüyse Erangel 2.0’a oldukça benziyor. PUBG Mobile ile ismi anılan Lisa’nın Erangel 2.0 güncellemesiyle birlikte geleceği bekleniyor. Bu anlaşma PUBG Mobile için ilk değil. Daha öncesinden de geçen yıl Mart ayında gelen güncellemeyle PUBG Mobile, DJ Norwegian ve Alan Walker’ın oyunda yer aldığı görüldü. “On My Way” adlı şarkı daha dünya çapında yayınlanmadan önce PUBG Mobile’a güncellemeyle birlikte yayınlandı.

PUBG Mobile’ın Twitter üzerinde yaptığı paylaşımda “Bil bakalım kim geliyor?” açıklaması yapmasının bir gün sonra bu konu hakkında yeni paylaşım yapması çoğu oyuncuyu meraklandırdı. Yapılan paylaşımda bir aracın içerisinde farklı saç renklerine sahip 4 kişi bulunuyor. Ayrıca PUBG Mobile ekibinin görselin yanında “Yeni renk” yolda diyerek bir daha pembe rengine vurgu yaparak çoğu kişiyi şaşırtmayı başardı.

Ünlü K-Pop sanatçısı Lisa kimdir?

1997 Tayland doğumlu asıl ismi Lalisa Manoban adlı şarkıcının küçüklüğünden beri K-Pop aşkı olduğu söyleniyor. Küçüklükten başlayan bu sevdayla birlikte kariyerinin ilk işine 2015 yılında Kore’de moda markaları için model olarak başladı. Bir sene sonra Lisa, Park

PUBG Mobile Blackping İş birliği
PUBG Mobile’ın Twitter üzerinden yaptığı paylaşım.

Chae‑young, Jennie ve Kim Ji‑soo dörtlüsü Blackpink adındaki grubu kurarak 8 Ağustos 2016 tarihinde çıkardıkları “Boombayah” ve “Whistle” şarkılarıyla kısa sürede popüler olmayı başardılar. Tayland gibi Asya ülkelerinde oldukça fazla popüler olan bu grup çıkardıkları “How You Like That” isimli şarkıyla TikTok aracılığıyla tüm dünyaya ismini duyurmayı başardılar. Ayrıca Lisa’nın son zamanlarda Brawl Stars ile iş birliği yapması PUBG Mobile’a kapı açar niteliğinde.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts